Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5401 Алтангэрэл Батэрдэнэ Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/64334 А/374 2020-12-23
5402 Тултах Төрмөнх Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/91000 А/374 2020-12-23
5403 Гантулга Энхманлай Волейбол Спортын дэд мастер 2018/75071 А/374 2020-12-23
5404 Баттөр Нинжболор Волейбол Спортын дэд мастер 2018/56604 А/374 2020-12-23
5405 Батсайхан Тэмүүжин Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/62899 А/374 2020-12-23
5406 Эрдэнэдорж Төгөлдөр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/28550 А/374 2020-12-23
5407 Баатар Отгонбат Волейбол Спортын дэд мастер 2018/49102 А/374 2020-12-23
5408 Лхагважав Галбадрах Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/17684 А/374 2020-12-23
5409 Намнанжанцан Ганаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/59653 А/330 2020-12-23
5410 Түмэнжаргал Дагваддорж Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/59715 А/330 2020-12-23
5411 Дөшчулуун Эрхэмбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/68363 А/330 2020-12-23
5412 Аюушжав Цэвээн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/30686 А/330 2020-12-23
5413 Дамдиндорж Ганбат Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/49426 А/330 2020-12-23
5414 Гомбо Чингис Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/12934 А/374 2020-12-23
5415 Гантогтох Саруулбуян Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/85548 А/374 2020-12-23
5416 Жандав Дашням Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/98722 А/374 2020-12-23
5417 Хүрэлтулга Хурцаа Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/95239 А/374 2020-12-23
5418 Батхүү Даваажав Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/32007 А/374 2020-12-23
5419 Галбадрах Жаргалсайхан Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/67162 А/374 2020-12-23
5420 Жамъяандорж Алдараа Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/93312 А/374 2020-12-23
5421 Хүрэлбаатар Билгүүн Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/52192 А/374 2020-12-23
5422 Хүрэлбаатар Билгүүн Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/56369 А/374 2020-12-23
5423 Ядамсүрэн Сумъяабазар Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/15119 А/374 2020-12-23
5424 Пүрэвжав Буянхишиг Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/52250 А/374 2020-12-23
5425 Энхмөнх Шүрэнцэцэг Дугуй Спортын дэд мастер 2018/70198 2020-12-23
5426 Нямтөмөр Өлзийням Дугуй Спортын дэд мастер 2018/78856 2020-12-23
5427 Жинжийбадам Анужин Дугуй Спортын дэд мастер 2018/62651 2020-12-23
5428 Дангаасүрэн Шинэбаяр Дугуй Спортын дэд мастер 2018/11456 2020-12-23
5429 Анхлай Буян-Орших Адал явдалт спорт аялал Спортын дэд мастер 2018/98208 А/330 2020-12-23
5430 Пүрэвдорж Нямдаваа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/92689 А/374 2020-12-23
5431 Баасансүрэн Ган-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2018/10208 А/374 2020-12-23
5432 Дорждагва Бат-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2018/32174 А/374 2020-12-23
5433 Батзориг Энхзориг Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/98020 А/330 2020-12-23
5434 Бат-Оргодол Мөнхжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2018/12841 А/330 2020-12-23
5435 Сүхбаатар Түвшинтөгс Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/90746 А/330 2020-12-23
5436 Баатар Загдсүрэн Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/96906 А/330 2020-12-23
5437 Бямбажав Мижиддорж Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/48996 А/330 2020-12-23
5438 Цэвээндорж Агваан Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/25117 А/330 2020-12-23
5439 Дагвадорж Отгонжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/30880 А/330 2020-12-23
5440 Цэрэндагва Цогтбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/53463 А/374 2020-12-23