Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5441 Баяраа Шинэтогтох Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/34013 А/374 2020-12-23
5442 Баттогтох Туул Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/74530 А/374 2020-12-23
5443 Батсайхан Бямбажав Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/65002 А/374 2020-12-23
5444 Батхуяг Адьяасүрэн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/68265 А/374 2020-12-23
5445 Хүрэлбаатар Хатанболд Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/68382 А/374 2020-12-23
5446 Батбаяр Учралбаяр Радио спорт Спортын дэд мастер 2018/24964 A/02 2020-12-23
5447 Хүрэлбаатар Ганбаяр Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/26040 А/374 2020-12-23
5448 Батсайхан Тэлмэн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/46589 А/374 2020-12-23
5449 Ганболд Болорчимэг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/61031 А/374 2020-12-23
5450 Отгонбаяр Долгормаа Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/26183 А/374 2020-12-23
5451 Наранхүү Мөнх-Эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/61428 А/374 2020-12-23
5452 Бодь-Гэрэл Золжаргал Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/43116 А/374 2020-12-23
5453 Баярбат Хонгорзул Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/56661 А/374 2020-12-23
5454 Бархас нямдаваа Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/21801 А/374 2020-12-23
5455 Онолбаатар Хулан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/40819 А/374 2020-12-23
5456 Цэцэндэлгэр Цэдэндамба Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/58296 А/374 2020-12-23
5457 Маналжав Эрдэнэдалай Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/41344 A/02 2020-12-23
5458 Наранхүү Начинбат Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/19602 A/02 2020-12-23
5459 АМАР-ЭРДЭНЭ АЗЖАРГАЛ Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/57009 А/374 2020-12-23
5460 ГАНБААТАР ХАЛИУНАА Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/52685 А/374 2020-12-23
5461 ГАНБАТ ҮЛЭМЖТАНАН Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/28472 А/374 2020-12-23
5462 БАЯРАА МАЙЦЭЦЭГ Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/59644 А/374 2020-12-23
5463 БААТАР ХУЛАН Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/51982 А/374 2020-12-23
5464 ГАНТОГТОХ ОТГОНБАТ Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/68869 А/374 2020-12-23
5465 ЭРДЭНЭБАЯР ТЭМҮҮЛЭН Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/38825 А/374 2020-12-23
5466 Батзориг Анар Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/75553 A/28 2020-12-23
5467 ОДГЭРЭЛ ХЭРЛЭН Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/11182 А/374 2020-12-23
5468 ЖАНЧИВ ОЮУНБААТАР Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/62816 А/374 2020-12-23
5469 ТЭМҮҮЖИН БҮГҮНҮТЭЙ Практик буудлага Спортын дэд мастер 2018/70145 А/374 2020-12-23
5470 НЯМДОРЖ ГАНТУЛГА Практик буудлага Спортын дэд мастер 2018/74023 А/374 2020-12-23
5471 ПЭРЛИЙ-ЭНХ ЭРДЭНЭБИЛЭГ Практик буудлага Спортын дэд мастер 2018/16069 А/374 2020-12-23
5472 Лхагвадорж Тэмүүжин Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2018/91920 2020-12-23
5473 Шараа Эрдэнэбат Волейбол Спортын дэд мастер 2018/54686 2020-12-23
5474 Баярбат Тэлмүүн Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/34086 A/28 2020-12-23
5475 Бадамрагчаа Батболор Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/92472 А/374 2020-12-23
5476 Амгалан Хэрлэн Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/26513 A/28 2020-12-23
5477 Гомбожав Золжаргал Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/35721 A/28 2020-12-23
5478 Энхтөр Ялалт Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/60503 A/28 2020-12-23
5479 БАТБАЯР САРНАЙ Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/87649 A/28 2020-12-23
5480 ЭНХТҮВШИН ТӨГӨЛДӨР Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/92914 A/28 2020-12-23