Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5481 ЭРДЭНЭ-ОЧИР ХАЛИУН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/45597 A/28 2020-12-23
5482 ЭРДЭНЭ-ОЧИР ХУЛАН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/25507 A/28 2020-12-23
5483 ЗОЛЖАРГАЛ ОДГЭРЭЛ Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/72315 A/28 2020-12-23
5484 ОДОНТУЯА ЭНГҮН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/17620 A/28 2020-12-23
5485 БАЯРХҮҮ СОЛОНГОО Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/33709 A/28 2020-12-23
5486 ЭРДЭНЭХҮҮ ХУЛАН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/98774 A/28 2020-12-23
5487 МӨНХТӨР ДӨЛГӨӨН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/66450 A/28 2020-12-23
5488 ХҮРЭЛБААТАР ЯЛАЛТ Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/94329 A/28 2020-12-23
5489 Батзаяа Мишээл Дугуй Спортын дэд мастер 2018/37961 2020-12-23
5490 Рэнцэндорж Галбадрах Дугуй Спортын дэд мастер 2018/41066 2020-12-23
5491 Эрдэнэчулуун Тэмүүлэн Дугуй Спортын дэд мастер 2018/19933 2020-12-23
5492 Ганзориг Энхсайхан Дугуй Спортын дэд мастер 2018/84178 2020-12-23
5493 Батсамбуу Батбаатар Дугуй Спортын дэд мастер 2018/67134 2020-12-23
5494 Отгончулуун Энх-Амгалан Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/21270 A/28 2020-12-23
5495 Батсүх Ганчимэг Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/40829 А/374 2020-12-23
5496 Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/33201 А/374 2020-12-23
5497 Мөнхжанцан Оюу-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/51936 А/374 2020-12-23
5498 Жааган Дэмбэрэлцэрэн Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/88153 А/374 2020-12-23
5499 Өлзийдалай Баянмөнх Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/93704 А/374 2020-12-23
5500 Хасбагана Одбаяр Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/86714 А/374 2020-12-23
5501 Мөнхбаяр Очир-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/22556 А/374 2020-12-23
5502 Рандал Барсболд Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/49260 А/374 2020-12-23
5503 Доржоо Базарсад Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/20146 А/374 2020-12-23
5504 Батжаргал Жавхлан Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/23884 А/374 2020-12-23
5505 Алтангэрэл Батэрдэнэ Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/64334 А/374 2020-12-23
5506 Тултах Төрмөнх Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/91000 А/374 2020-12-23
5507 Гантулга Энхманлай Волейбол Спортын дэд мастер 2018/75071 А/374 2020-12-23
5508 Баттөр Нинжболор Волейбол Спортын дэд мастер 2018/56604 А/374 2020-12-23
5509 Батсайхан Тэмүүжин Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/62899 А/374 2020-12-23
5510 Эрдэнэдорж Төгөлдөр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/28550 А/374 2020-12-23
5511 Баатар Отгонбат Волейбол Спортын дэд мастер 2018/49102 А/374 2020-12-23
5512 Лхагважав Галбадрах Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/17684 А/374 2020-12-23
5513 Намнанжанцан Ганаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/59653 А/330 2020-12-23
5514 Түмэнжаргал Дагваддорж Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/59715 А/330 2020-12-23
5515 Дөшчулуун Эрхэмбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/68363 А/330 2020-12-23
5516 Аюушжав Цэвээн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/30686 А/330 2020-12-23
5517 Дамдиндорж Ганбат Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/49426 А/330 2020-12-23
5518 Гомбо Чингис Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/12934 А/374 2020-12-23
5519 Гантогтох Саруулбуян Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/85548 А/374 2020-12-23
5520 Жандав Дашням Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/98722 А/374 2020-12-23