Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5481 Төмөрбаатар Түвшинжаргал Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/51267 А/194 2020-12-23
5482 Цэрэнбаатар Ганзориг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/14958 А/194 2020-12-23
5483 Очбадрах Цэрмаабуд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/88890 А/194 2020-12-23
5484 Энхтайван Шинэцэцэг Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2018/49443 А/194 2020-12-23
5485 Батдэмбэрэл Чулуунбат Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/26907 А/194 2020-12-23
5486 Баясгалан Түмэнцэнд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/71089 А/194 2020-12-23
5487 Гэрэлт-Од Сүхбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/83333 А/285 2020-12-23
5488 Монголхүү Адъяанацаг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/24978 А/285 2020-12-23
5489 Модгой Түвшинзаяа Шатар Спортын дэд мастер 2018/42200 А/194 2020-12-23
5490 Жадамба Шүрэнцэцэг Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2018/56602 А/194 2020-12-23
5491 Лхагважав Тамир Шатар Спортын дэд мастер 2018/85348 А/194 2020-12-23
5492 Доржготов Буянхишиг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/44331 А/194 2020-12-23
5493 Лутсүх Алтангэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2018/93938 А/194 2020-12-23
5494 Даржаа Ганбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2018/36054 А/194 2020-12-23
5495 Жанчив Лхамчинжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/98954 А/194 2020-12-23
5496 Лувсанамжил Баасанжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/58650 А/194 2020-12-23
5497 Тавнан Отгонбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2018/69028 А/194 2020-12-23
5498 Чимэддорж Баттогтох Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/74814 А/194 2020-12-23
5499 Цэрэндорж Цэцэнпүрэв Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/24496 А/194 2020-12-23
5500 Баттөмөр Соёл-Эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/54985 А/194 2020-12-23
5501 Сэр-од Номин Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/83021 А/194 2020-12-23
5502 Ядамсүрэн Амин-эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/78464 А/194 2020-12-23
5503 Доржсүрэн Бат-эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2018/70678 А/194 2020-12-23
5504 Ганбаатар Ганзориг Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/24865 А/194 2020-12-23
5505 Азбилэг Амарбаясгалан Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/16651 А/194 2020-12-23
5506 Цогтбаяр Цэнгүүн Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/37072 А/194 2020-12-23
5507 Намжилмаа Мөнхбаатар Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/11591 А/194 2020-12-23
5508 Далайбаяр Оюунхорол Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/70675 А/194 2020-12-23
5509 Ганбүүрэг Сайнбилэг Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2018/69579 А/194 2020-12-23
5510 Батбилэг Хүслэн Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/59789 А/194 2020-12-23
5511 Доржсүрэн Нандин-Эрдэнэ Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/20997 А/194 2020-12-23
5512 Ганцэцэг Золжаргал Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/96390 А/194 2020-12-23
5513 Баатарчулуун Оюунцэцэг Боулинг Спортын дэд мастер 2018/25529 А/194 2020-12-23
5514 Энхбаяр Энхболд Боулинг Спортын дэд мастер 2018/14840 А/194 2020-12-23
5515 Бадам Оргилмаа Боулинг Спортын дэд мастер 2018/55294 А/194 2020-12-23
5516 Лхагваа Мөнхбаатар Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/89138 А/194 2020-12-23
5517 Баянжаргал ууган-Эрдэнэ Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/89657 А/194 2020-12-23
5518 Эрдэнэбат Энхтамир Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/72086 А/194 2020-12-23
5519 Эрхэмзул Элбэрэл Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/16088 А/194 2020-12-23
5520 Буяннэмэх Билгүүндалай Волейбол Спортын дэд мастер 2018/41739 А/219 2020-12-23