Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5521 Хүрэлбаатар Номин Талбайн теннис Спортын дэд мастер 2018/65977 A/205 2020-12-23
5522 Содномцэрэн Цэнгэл Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/37857 А/330 2020-12-23
5523 Ширнэн Баяр-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/45341 А/330 2020-12-23
5524 Ганбаатар Уугантуяа Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2018/82251 А/285 2020-12-23
5525 Жаалхүү Тунгалаг Бусад Спортын дэд мастер 2018/43502 А/285 2020-12-23
5526 Пүрэвдорж Доржготов Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/63570 А/261 2020-12-23
5527 Гэндэн Нарантуяа Бусад Спортын дэд мастер 2018/77724 А/285 2020-12-23
5528 Цэрэнжав Гансүх Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2018/48934 А/285 2020-12-23
5529 Цыренова Дарима Бусад Спортын дэд мастер 2018/42661 А/285 2020-12-23
5530 Ишжамц Цэцэгмаа Бусад Спортын дэд мастер 2018/17053 А/285 2020-12-23
5531 Сэрж Тунгалаг Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2018/95547 А/285 2020-12-23
5532 Шагдарсүрэн Гавъяасүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/94041 А/261 2020-12-23
5533 Бадамдаш Зандан Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2018/73828 А/261 2020-12-23
5534 Жанчив Мядагдамба Волейбол Спортын дэд мастер 2018/78258 А/285 2020-12-23
5535 Дариймаа Хулан Волейбол Спортын дэд мастер 2018/80141 А/285 2020-12-23
5536 Ваанчигдонров Гончигдорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/33618 А/261 2020-12-23
5537 Пүрэвдорж Доржготов Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/84299 А/261 2020-12-23
5538 Дорж Алтанхуяг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/54202 А/261 2020-12-23
5539 Дашням Цолмон Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/84701 А/261 2020-12-23
5540 Хорлоо Цогтбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/83042 А/261 2020-12-23
5541 Гомбодорж Батбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/28866 А/261 2020-12-23
5542 Пүрэвдорж Лхагвабаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/77569 А/261 2020-12-23
5543 Чойжилсүрэн Мөнхжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/53898 А/261 2020-12-23
5544 Батмөнх Лхагва-Очир Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/87595 А/261 2020-12-23
5545 Жамъяндорж Мөнх-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/20032 А/261 2020-12-23
5546 Буянтогтох Золжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/39249 А/261 2020-12-23
5547 Жамбал Баасанжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/22666 А/261 2020-12-23
5548 Гомбосүрэн Тайванжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2018/67122 А/285 2020-12-23
5549 Мэлс Бат-Орших Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/71740 А/261 2020-12-23
5550 Лхагвадорж Мөнгөнзаяа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/11667 А/261 2020-12-23
5551 Цагаанзаан Лхагвадорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/11981 А/261 2020-12-23
5552 Буяннэмэх Энхсаруул Волейбол Спортын дэд мастер 2018/95089 А/285 2020-12-23
5553 Наранхүү Энхцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/30502 А/285 2020-12-23
5554 Болоцэцэг Түвшинбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/69554 А/261 2020-12-23
5555 Чулуунбаатар Амарбат Волейбол Спортын дэд мастер 2018/23970 А/261 2020-12-23
5556 Гыненов Базыр Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/21874 А/261 2020-12-23
5557 Пүрэвсүрэн Энххүслэн Волейбол Спортын дэд мастер 2018/61540 А/261 2020-12-23
5558 Даяндорж Анужин Волейбол Спортын дэд мастер 2018/37984 А/261 2020-12-23
5559 пүрэв тодбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/27938 А/261 2020-12-23
5560 Чилхаа Уянга Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/47901 А/374 2020-12-23