Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
521 Энхтайван Баасансүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08115 2020-12-24
522 Лувсан-Иш Чойжоо Шатар Спортын дэд мастер 2017/08114 2020-12-24
523 Баянжаргал Баянзул Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00811 2020-12-24
524 Хүрэлбаатар Батчулуун Радио спорт Спортын дэд мастер 2017/08091 2020-12-24
525 Жамсран Авирмэд Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08090 2020-12-24
526 Эрднэнэ-Очир Мөнхнасан Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08089 2020-12-24
527 Энхбат Батчимэг Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2017/08077 2020-12-24
528 Сэнгээ Батсайхан Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08058 2020-12-24
529 Ганбат Насанбат Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/08057 2020-12-24
530 Хүрэлбаатар Түвшинжаргал Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/08053 2020-12-24
531 Цэдэнсодном Оюун-Ундрах Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08046 2020-12-24
532 Алтансүх Саранжавхаа Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2017/08044 2020-12-24
533 Энхмандал Галхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08039 2020-12-24
534 Дамдин Ууганбаяр Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/08031 2020-12-24
535 Мөнх-Эрдэнэ Энхбаяр Байт харваа Спортын дэд мастер 2017/08030 2020-12-24
536 Баянтуул Лхагвадулам Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08029 2020-12-24
537 БОЛДБААТАР МИЧИДМАА Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08028 2020-12-24
538 Ганбаатар Отгонтуяа Шатар Спортын дэд мастер 2017/08026 2020-12-24
539 Дэгдээмэл Нарангариг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/08024 2020-12-24
540 Баасанпүрэв Очирбат Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/08022 2020-12-24
541 Батболд Дөлгөөн Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08017 2020-12-24
542 Баярсайхан Буянхишиг Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08014 2020-12-24
543 Билэгсайхан Мөнхбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08010 2020-12-24
544 Гансүх Цэцэгсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08009 2020-12-24
545 Чулуунбаатар Хэрлэнтуул Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08008 2020-12-24
546 Цолмонбаатар Намуун-Урсгал Бокс Спортын дэд мастер 2017/08007 2020-12-24
547 Сүхбаатар Бямбагарав Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08005 2020-12-24
548 Бат Ирээдүй Наранбадрах Бусад Спортын дэд мастер 2010/00080 2020-12-24
549 Мырзатхан Еркинбек Бокс Спортын дэд мастер 2017/07984 2020-12-24
550 Рагчаа Баянмөнх Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2017/07978 2020-12-24
551 Чимэддорж Халиунаа Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2016/07970 2020-12-24
552 Хогшгоо Батжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2013/00797 2020-12-24
553 Төрхуяг Тэмүүлэн Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2016/07969 2020-12-24
554 Энхбаясгалан Ням-Оргил Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2016/07968 2020-12-24
555 Гүнтэвсүрэн Соёлжаргал Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07962 2020-12-24
556 Цэнджав Наранцогт Авто загварын спорт Спортын дэд мастер 2016/07960 2020-12-24
557 Даваасүрэн Хонгорзул Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07953 2020-12-24
558 Сэрээ Энхмаа Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2016/07949 2020-12-24
559 Цахиуртай Мандахбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2016/07947 2020-12-24
560 Цэрэнжав Сарантуяа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2016/07933 2020-12-24