Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
521 Санжаа Бүрэнжаргал Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00704 А/483
522 Октябрь Цогтбаатар Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00702 А/483
523 Шинэндорж Алтантуяа Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00701 А/483
524 Борчулуун Сүхдорж Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч Спортын дэд мастер 2023/00696 2024/01/26 А/25
525 Гүнсэн Нямсүрэн Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00695 А/483
526 Ганбаатар Баяржаргал Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч Спортын дэд мастер 2023/00694 2024/01/26 А/25
527 Улаанхүү Гантөмөр Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч Спортын дэд мастер 2023/00692 2024/01/26 А/25
528 Цагдаа Цэндсүрэн Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00683 А/483
529 Алтайхүү Ганбаяр Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00682 А/483
530 ЖҮКЕШ АРИУНБОЛД Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00675 2024/01/26 А/25
531 БАТДОРЖ МӨНХБАЯСАХ Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00670 А/483
532 МИШИГДОРЖ ЭРДЭНЭБАЯР Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00662 2024/01/26 А/25
533 АЛТАНГЭРЭЛ ГАНХУЯГ Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00660 2024/01/26 А/25
534 ДАМБАДАРЖАА ГАНТӨГС Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00654 А/483
535 Бямбадорж Мөнхжаргал Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00651 А/483
536 Батболд Насанжаргал Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00646 А/483
537 Дангаа Эрдэнэбаатар Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00631 А/483
538 Ганбаатар Билэгсайхан Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00629 2024/01/26 А/25
539 Камель даваажаргал Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00628 А/483
540 Гармаа Энхтулга Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00624 2024/01/26 А/25
541 Оюун-эрдэнэ Бямбадорж Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00620 А/483
542 Тогтвор Батбаяр Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00616 2024/01/26 А/25
543 Бааст Орхон Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00614 2024/01/26 А/25
544 Намжил Асдөл Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00610 А/483
545 Түвшинжаргал Өсөхбаяр Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00607 А/483
546 Батхишиг Баяржавхлан Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00595 2024/01/26 А/25
547 Цэрэнпунцаг Цогцэцэн Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер 2023/00594 А/483
548 Цэрэнпил Эрдэнэбилэг Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00581 А/483
549 Гүнбадрал Уянга Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00570 А/483
550 Чулуун Баттогтох Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00568 А/483
551 Жаргалсайхан Ганзориг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00565 А/483
552 Энхбаяр Цэцэнбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00564 А/483
553 Очирхуяг Энхмаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00558 А/483
554 Галбадрах Пүрэвбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00554 А/483
555 Ганбат Мөнхтунгалаг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00551 А/483
556 Баярдалай Пүрэвжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00549 А/483
557 Т ГЭРЭЛТБААТАР Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00545 А/483
558 Хурц Дайриймаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00544 А/483
559 Бааст Орхон Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00538 А/483
560 Эрдэнэтуяа Урангоо Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00536 А/483