Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5561 Батчулуун Хишигдалай Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2018/38160 А/330 2020-12-23
5562 Алтангэрэл Энхмандах Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2018/82807 А/330 2020-12-23
5563 Уламбаяр Баатар Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2018/75311 А/330 2020-12-23
5564 Оюун-Эрдэнэ Цэрэнпунцаг Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2018/86141 А/330 2020-12-23
5565 Бат-Эрдэнэ Аюур Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2018/77986 А/330 2020-12-23
5566 Мөнхцог Болдбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/39090 А/330 2020-12-23
5567 Ганбаатар Өсөхбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/49146 А/330 2020-12-23
5568 Батдэлгэр Гантогтох Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/18686 А/285 2020-12-23
5569 Наранхүү Цогзолмаа Рагби Спортын дэд мастер 2018/55545 А/285 2020-12-23
5570 Нэргүй Түвшинжаргал Рагби Спортын дэд мастер 2018/83207 А/285 2020-12-23
5571 Есөн-Эрдэнэ Бямбабүтэд Рагби Спортын дэд мастер 2018/13203 А/285 2020-12-23
5572 Дамдинсүрэн Нарантуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/35509 А/330 2020-12-23
5573 Жамъяндорж Чулуунхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2018/27338 А/330 2020-12-23
5574 Бямбадорж Дэлгэрбат Рагби Спортын дэд мастер 2018/73515 А/285 2020-12-23
5575 Насанбат Байгальзул Рагби Спортын дэд мастер 2018/46607 А/285 2020-12-23
5576 Баатарцогт Солонготуяа Рагби Спортын дэд мастер 2018/47503 А/285 2020-12-23
5577 Жигмэд Сосорбарам Рагби Спортын дэд мастер 2018/35960 А/285 2020-12-23
5578 Дамдиндорж Алтансоёмбо Рагби Спортын дэд мастер 2018/82017 А/285 2020-12-23
5579 Ганболд Алтангэрэл Рагби Спортын дэд мастер 2018/62603 А/285 2020-12-23
5580 Батболд Пүрэвбат Рагби Спортын дэд мастер 2018/60573 А/285 2020-12-23
5581 Батбаяр Баянмөнх Рагби Спортын дэд мастер 2018/68126 А/285 2020-12-23
5582 Нэргүй Нямбаяр Рагби Спортын дэд мастер 2018/22111 А/285 2020-12-23
5583 Энх-Эхлэлт Ганцолмон Рагби Спортын дэд мастер 2018/13278 А/285 2020-12-23
5584 Алтанжаргал Дөлгөөн Рагби Спортын дэд мастер 2018/61565 А/285 2020-12-23
5585 Ганзориг Өлзийсайхан Рагби Спортын дэд мастер 2018/57737 А/285 2020-12-23
5586 Хүрэлбаатар Номин Талбайн теннис Спортын дэд мастер 2018/65977 A/205 2020-12-23
5587 Содномцэрэн Цэнгэл Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/37857 А/330 2020-12-23
5588 Ширнэн Баяр-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/45341 А/330 2020-12-23
5589 Ганбаатар Уугантуяа Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2018/82251 А/285 2020-12-23
5590 Жаалхүү Тунгалаг Бусад Спортын дэд мастер 2018/43502 А/285 2020-12-23
5591 Пүрэвдорж Доржготов Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/63570 А/261 2020-12-23
5592 Гэндэн Нарантуяа Бусад Спортын дэд мастер 2018/77724 А/285 2020-12-23
5593 Цэрэнжав Гансүх Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2018/48934 А/285 2020-12-23
5594 Цыренова Дарима Бусад Спортын дэд мастер 2018/42661 А/285 2020-12-23
5595 Ишжамц Цэцэгмаа Бусад Спортын дэд мастер 2018/17053 А/285 2020-12-23
5596 Сэрж Тунгалаг Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2018/95547 А/285 2020-12-23
5597 Шагдарсүрэн Гавъяасүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/94041 А/261 2020-12-23
5598 Бадамдаш Зандан Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2018/73828 А/261 2020-12-23
5599 Жанчив Мядагдамба Волейбол Спортын дэд мастер 2018/78258 А/285 2020-12-23
5600 Дариймаа Хулан Волейбол Спортын дэд мастер 2018/80141 А/285 2020-12-23