Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5601 Ваанчигдонров Гончигдорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/33618 А/261 2020-12-23
5602 Пүрэвдорж Доржготов Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/84299 А/261 2020-12-23
5603 Дорж Алтанхуяг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/54202 А/261 2020-12-23
5604 Дашням Цолмон Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/84701 А/261 2020-12-23
5605 Хорлоо Цогтбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/83042 А/261 2020-12-23
5606 Гомбодорж Батбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/28866 А/261 2020-12-23
5607 Пүрэвдорж Лхагвабаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/77569 А/261 2020-12-23
5608 Чойжилсүрэн Мөнхжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/53898 А/261 2020-12-23
5609 Батмөнх Лхагва-Очир Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/87595 А/261 2020-12-23
5610 Жамъяндорж Мөнх-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/20032 А/261 2020-12-23
5611 Буянтогтох Золжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/39249 А/261 2020-12-23
5612 Жамбал Баасанжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/22666 А/261 2020-12-23
5613 Гомбосүрэн Тайванжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2018/67122 А/285 2020-12-23
5614 Мэлс Бат-Орших Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/71740 А/261 2020-12-23
5615 Лхагвадорж Мөнгөнзаяа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/11667 А/261 2020-12-23
5616 Цагаанзаан Лхагвадорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/11981 А/261 2020-12-23
5617 Буяннэмэх Энхсаруул Волейбол Спортын дэд мастер 2018/95089 А/285 2020-12-23
5618 Наранхүү Энхцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/30502 А/285 2020-12-23
5619 Болоцэцэг Түвшинбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/69554 А/261 2020-12-23
5620 Чулуунбаатар Амарбат Волейбол Спортын дэд мастер 2018/23970 А/261 2020-12-23
5621 Гыненов Базыр Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/21874 А/261 2020-12-23
5622 Пүрэвсүрэн Энххүслэн Волейбол Спортын дэд мастер 2018/61540 А/261 2020-12-23
5623 Даяндорж Анужин Волейбол Спортын дэд мастер 2018/37984 А/261 2020-12-23
5624 пүрэв тодбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/27938 А/261 2020-12-23
5625 Чилхаа Уянга Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/47901 А/374 2020-12-23
5626 Дашням Цолмон Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/22150 А/261 2020-12-23
5627 Пагма Цэнд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/89649 А/285 2020-12-23
5628 Төмөр Баярмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/49200 А/285 2020-12-23
5629 Мөнхнасан Алтанзул Волейбол Спортын дэд мастер 2018/68373 А/285 2020-12-23
5630 Түмэнбаяр Батдулам Волейбол Спортын дэд мастер 2018/38469 А/285 2020-12-23
5631 Цэрэнсамбуу Үржиндэлгэр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/24083 А/285 2020-12-23
5632 Батцэнгэл Мягмаржав Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/18562 А/219 2020-12-23
5633 Эрдэнэсайхан Даариймаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/32706 А/219 2020-12-23
5634 Цогтгэрэл Цацрал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/15598 А/219 2020-12-23
5635 Буянхишиг Баттулга Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/92753 А/219 2020-12-23
5636 Даваасүх Мөнхсайхан Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/63111 А/219 2020-12-23
5637 Очирсүрэн Хаш-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/55780 А/219 2020-12-23
5638 Баттөр Сайнжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/36858 А/219 2020-12-23
5639 Шар Сумъяадорж Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/50779 А/219 2020-12-23
5640 Чойдорж Дашпунцаг Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/93286 А/219 2020-12-23