Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5641 Буян-Арвижих Бүүвэйбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/13656 А/219 2020-12-23
5642 Цогтгэрэл Цолмон Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/12599 А/219 2020-12-23
5643 Пүрэвжамц Ирмүүн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/73660 А/219 2020-12-23
5644 Батбаяр Халиунаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/58255 А/219 2020-12-23
5645 Дүгэрсүрэн Өлзийбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/77831 А/219 2020-12-23
5646 Алтанцэцэг Ууганбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/22267 А/261 2020-12-23
5647 Банди Баярчулуу Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/60452 А/261 2020-12-23
5648 Жамсранжав Дорждулам Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/63935 А/261 2020-12-23
5649 Пүрэвсүрэн Адъяа Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/76547 А/194 2020-12-23
5650 Оюунбаяр Энхбат Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/97429 А/194 2020-12-23
5651 Ёндонжамц Эрдэнэцогт Шатар Спортын дэд мастер 2018/15723 А/194 2020-12-23
5652 Хосбаяр Хангал Шатар Спортын дэд мастер 2018/95685 А/194 2020-12-23
5653 Цэрэн Уртнасан Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/80983 А/194 2020-12-23
5654 Энх-Амгалан Ариунтамир Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/49099 А/194 2020-12-23
5655 Гарьд Удвал Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/38892 А/194 2020-12-23
5656 Төмөрбаатар Түвшинжаргал Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/51267 А/194 2020-12-23
5657 Цэрэнбаатар Ганзориг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/14958 А/194 2020-12-23
5658 Очбадрах Цэрмаабуд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/88890 А/194 2020-12-23
5659 Энхтайван Шинэцэцэг Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2018/49443 А/194 2020-12-23
5660 Батдэмбэрэл Чулуунбат Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/26907 А/194 2020-12-23
5661 Баясгалан Түмэнцэнд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/71089 А/194 2020-12-23
5662 Гэрэлт-Од Сүхбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/83333 А/285 2020-12-23
5663 Монголхүү Адъяанацаг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/24978 А/285 2020-12-23
5664 Модгой Түвшинзаяа Шатар Спортын дэд мастер 2018/42200 А/194 2020-12-23
5665 Жадамба Шүрэнцэцэг Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2018/56602 А/194 2020-12-23
5666 Лхагважав Тамир Шатар Спортын дэд мастер 2018/85348 А/194 2020-12-23
5667 Доржготов Буянхишиг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/44331 А/194 2020-12-23
5668 Лутсүх Алтангэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2018/93938 А/194 2020-12-23
5669 Даржаа Ганбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2018/36054 А/194 2020-12-23
5670 Жанчив Лхамчинжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/98954 А/194 2020-12-23
5671 Лувсанамжил Баасанжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/58650 А/194 2020-12-23
5672 Тавнан Отгонбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2018/69028 А/194 2020-12-23
5673 Чимэддорж Баттогтох Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/74814 А/194 2020-12-23
5674 Цэрэндорж Цэцэнпүрэв Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/24496 А/194 2020-12-23
5675 Баттөмөр Соёл-Эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/54985 А/194 2020-12-23
5676 Сэр-од Номин Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/83021 А/194 2020-12-23
5677 Ядамсүрэн Амин-эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/78464 А/194 2020-12-23
5678 Доржсүрэн Бат-эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2018/70678 А/194 2020-12-23
5679 Ганбаатар Ганзориг Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/24865 А/194 2020-12-23
5680 Азбилэг Амарбаясгалан Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/16651 А/194 2020-12-23