Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5681 Цогтгэрэл Цолмон Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/12599 А/219 2020-12-23
5682 Пүрэвжамц Ирмүүн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/73660 А/219 2020-12-23
5683 Батбаяр Халиунаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/58255 А/219 2020-12-23
5684 Дүгэрсүрэн Өлзийбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/77831 А/219 2020-12-23
5685 Алтанцэцэг Ууганбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/22267 А/261 2020-12-23
5686 Банди Баярчулуу Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/60452 А/261 2020-12-23
5687 Жамсранжав Дорждулам Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/63935 А/261 2020-12-23
5688 Пүрэвсүрэн Адъяа Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/76547 А/194 2020-12-23
5689 Оюунбаяр Энхбат Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/97429 А/194 2020-12-23
5690 Ёндонжамц Эрдэнэцогт Шатар Спортын дэд мастер 2018/15723 А/194 2020-12-23
5691 Хосбаяр Хангал Шатар Спортын дэд мастер 2018/95685 А/194 2020-12-23
5692 Цэрэн Уртнасан Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/80983 А/194 2020-12-23
5693 Энх-Амгалан Ариунтамир Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/49099 А/194 2020-12-23
5694 Гарьд Удвал Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/38892 А/194 2020-12-23
5695 Төмөрбаатар Түвшинжаргал Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/51267 А/194 2020-12-23
5696 Цэрэнбаатар Ганзориг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/14958 А/194 2020-12-23
5697 Очбадрах Цэрмаабуд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/88890 А/194 2020-12-23
5698 Энхтайван Шинэцэцэг Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2018/49443 А/194 2020-12-23
5699 Батдэмбэрэл Чулуунбат Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/26907 А/194 2020-12-23
5700 Баясгалан Түмэнцэнд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/71089 А/194 2020-12-23
5701 Гэрэлт-Од Сүхбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/83333 А/285 2020-12-23
5702 Монголхүү Адъяанацаг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/24978 А/285 2020-12-23
5703 Модгой Түвшинзаяа Шатар Спортын дэд мастер 2018/42200 А/194 2020-12-23
5704 Жадамба Шүрэнцэцэг Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2018/56602 А/194 2020-12-23
5705 Лхагважав Тамир Шатар Спортын дэд мастер 2018/85348 А/194 2020-12-23
5706 Доржготов Буянхишиг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/44331 А/194 2020-12-23
5707 Лутсүх Алтангэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2018/93938 А/194 2020-12-23
5708 Даржаа Ганбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2018/36054 А/194 2020-12-23
5709 Жанчив Лхамчинжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/98954 А/194 2020-12-23
5710 Лувсанамжил Баасанжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/58650 А/194 2020-12-23
5711 Тавнан Отгонбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2018/69028 А/194 2020-12-23
5712 Чимэддорж Баттогтох Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/74814 А/194 2020-12-23
5713 Цэрэндорж Цэцэнпүрэв Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/24496 А/194 2020-12-23
5714 Баттөмөр Соёл-Эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/54985 А/194 2020-12-23
5715 Сэр-од Номин Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/83021 А/194 2020-12-23
5716 Ядамсүрэн Амин-эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/78464 А/194 2020-12-23
5717 Доржсүрэн Бат-эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2018/70678 А/194 2020-12-23
5718 Ганбаатар Ганзориг Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/24865 А/194 2020-12-23
5719 Азбилэг Амарбаясгалан Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/16651 А/194 2020-12-23
5720 Цогтбаяр Цэнгүүн Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/37072 А/194 2020-12-23