Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
561 Ганбаатар Билэгсайхан Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00629 2024/01/26 А/25
562 Камель даваажаргал Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00628 А/483
563 Гармаа Энхтулга Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00624 2024/01/26 А/25
564 Оюун-эрдэнэ Бямбадорж Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00620 А/483
565 Тогтвор Батбаяр Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00616 2024/01/26 А/25
566 Бааст Орхон Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00614 2024/01/26 А/25
567 Намжил Асдөл Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00610 А/483
568 Түвшинжаргал Өсөхбаяр Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00607 А/483
569 Батхишиг Баяржавхлан Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00595 2024/01/26 А/25
570 Цэрэнпунцаг Цогцэцэн Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер 2023/00594 А/483
571 Цэрэнпил Эрдэнэбилэг Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00581 А/483
572 Гүнбадрал Уянга Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00570 А/483
573 Чулуун Баттогтох Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00568 А/483
574 Жаргалсайхан Ганзориг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00565 А/483
575 Энхбаяр Цэцэнбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00564 А/483
576 Очирхуяг Энхмаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00558 А/483
577 Галбадрах Пүрэвбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00554 А/483
578 Ганбат Мөнхтунгалаг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00551 А/483
579 Баярдалай Пүрэвжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00549 А/483
580 Т ГЭРЭЛТБААТАР Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00545 А/483
581 Хурц Дайриймаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00544 А/483
582 Бааст Орхон Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00538 А/483
583 Эрдэнэтуяа Урангоо Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00536 А/483
584 Мөнхзул Сайнбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00534 А/483
585 Мөнх-Очир Оюун-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00533 А/483
586 Баттулга Тогтохбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00525 А/483
587 Даваа Бат-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00524 А/483
588 Дагвацэрэн Отгонбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00521 А/483
589 Зундуй Баянмөнх Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00518 А/483
590 Лхагваням Уянга Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00515 А/483
591 Билэгт Уугантуяа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00514 А/483
592 Дамдинсүрэн Цэцэнбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00513 А/483
593 Батсүх Баттулга Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00512 А/483
594 Гэлэгжамц Ундармаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00511 А/483
595 Далантайн Сонин-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00504 А/483
596 Энхбаяр Баатарсүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00503 А/483
597 Оюунбаатар Энхтүвшин Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00498 А/483
598 Энхцогт Нямжаргал Дугуй Спортын дэд мастер 2023/00490 А/410
599 Анар Түвшинхүү Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00488 А/410
600 Содонжамц Содончимэг Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00487 А/410