Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
601 Цолмон Өнөболд Регби Спортын дэд мастер 2016/07743 2020-12-24
602 Ганболд Лувсандагва Регби Спортын дэд мастер 2016/07742 2020-12-24
603 Батхүү Халунбаатар Таеквондо Спортын дэд мастер 2013/00774 2020-12-24
604 Ганзориг Бат-Эрдэнэ Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2016/07716 2020-12-24
605 Тулга Тэргэл Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2016/07714 2020-12-24
606 Эрдэнэбат Цэнгүүл Модон бөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07713 А/194 2020-12-24
607 Бат-Оюун Аззаяа Модон бөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07712 А/194 2020-12-24
608 Мөнхтүшиг Нандинцэцэг Модон бөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07711 А/194 2020-12-24
609 Жаямъянрагчаа Шинэнжамц Модон бөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07710 А/194 2020-12-24
610 Цэнд-Аюуш Баасанжаргал Модон бөмбөг Спортын дэд мастер 2013/00771 2020-12-24
611 Бат-эрдэнэ Баянбулаг Модон бөмбөг Спортын дэд мастер 2013/00770 2020-12-24
612 Мянганбуу Хонгорзул Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2016/07695 2020-12-24
613 Батаа Нямбат Мөсний шагайн харваа Спортын дэд мастер 2016/07694 2020-12-24
614 Өлзийбат Сүхбаатар Мөсний шагайн харваа Спортын дэд мастер 2016/07693 2020-12-24
615 Буриад Баярсайхан Мөсний шагайн харваа Спортын дэд мастер 2016/07691 2020-12-24
616 Доржпалам Дугар Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07689 2020-12-24
617 Хорлоогарав Баасанжаргал Мөсний шагайн харваа Спортын дэд мастер 2016/07688 2020-12-24
618 Батбаяр Бат-Эрдэнэ Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07682 2020-12-24
619 Жүгдэрнамжил Наранчимэг Модон бөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07677 А/194 2020-12-24
620 Ядмаа Ганболд Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07669 2020-12-24
621 Сайн-эр Энхболд Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07667 2020-12-24
622 Бүрэн-Өлзий Хүдэрхуяг Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07666 2020-12-24
623 Тоолио Мөнгөнхүү Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07665 2020-12-24
624 Амарбаяр Гомбодорж Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07663 2020-12-24
625 Лхамжав Отгоншар Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07662 2020-12-24
626 Гончигсүрэн Нарангэрэл Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07660 2020-12-24
627 Батхуяг Наранбаяр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07659 2020-12-24
628 Өлзийт Баянбаатар Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07658 2020-12-24
629 Сүхтөмөр Дэлгэрмаа Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2016/07656 2020-12-24
630 Баттөмөр Мөнхбамбар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07645 2020-12-24
631 Тодхүү Хэнмэдэх Бильярд Спортын дэд мастер 2016/07640 2020-12-24
632 Амгалан Мөнхбат Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07632 2020-12-24
633 Баярсайхан Галмандах Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07629 2020-12-24
634 Өлзийбадрах Баттулга Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2016/07627 2020-12-24
635 Давдай Тамир Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07626 2020-12-24
636 Мөнхбаатар Самдандорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07625 2020-12-24
637 Дашцогзол Эрдэнэчимэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07612 2020-12-24
638 Тэрбиш Номин-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07608 2020-12-24
639 Дагвасүмбэрэл Эрдэнэхүү Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07607 2020-12-24
640 Нармандах Алтаншагай Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2016/07606 2020-12-24