Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
601 Батсүх Ганбаатар Загасчлах спорт Спортын дэд мастер 2022/90622 2023-03-01
602 Спиридонов Дмитрий Михайлович Загасчлах спорт Спортын дэд мастер 2022/57529 2023-03-01
603 Цагаанчулуун Тулгачулуун Загасчлах спорт Спортын дэд мастер 2022/60028 2023-03-01
604 Гансүх Наранцацралт Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/39263 2023-03-01
605 Гэсэр Жалцавжий Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2022/47257 2023-03-01
606 ДАШЗЭВЭГ ГАНБАТ Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2022/12295 2023-03-01
607 Баярмагнай Амартайван Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2022/75905 2023-03-01
608 Цогтбаяр Нямсамбуу Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2022/38742 2023-03-01
609 Цогтбаяр Далайжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2022/59301 2023-03-01
610 Ганхуяг Энхжин Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/60553 2023-03-01
611 Отгонмягмар Номинзул Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/11383 2023-03-01
612 Билэгсайхан Урангоо Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/88249 2023-03-01
613 Ганзориг Энхжин Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/88291 2023-03-01
614 БААТАР АНУ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2022/96232 2023-03-01
615 Гомбодорж Эрмүүн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2022/44061 2023-03-01
616 Сандагдорж Болор-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2022/59129 2023-03-01
617 Ганбаатар Мөнгөн-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/89163 2023-03-01
618 Лозвой Чогсомжав Талбайн теннис Спортын дэд мастер 2022/61124 2023-03-01
619 Пүрэвдорж Ундрах Талбайн теннис Спортын дэд мастер 2022/60710 2023-03-01
620 Батбаяр Хатансүйх Софт теннис Спортын дэд мастер 2022/10609 2023-03-01
621 Алдархишиг Хонгорзул Софт теннис Спортын дэд мастер 2022/58183 2023-03-01
622 Ганболд Хонгорзул Софт теннис Спортын дэд мастер 2022/79978 2023-03-01
623 Элдэмбилэг Намуунхүслэн Софт теннис Спортын дэд мастер 2022/84277 2023-03-01
624 Анхбаяр Амгалантуул Софт теннис Спортын дэд мастер 2022/54078 2023-03-01
625 Батгэрэл Анужин Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/96034 2023-03-01
626 Ижилболд Азжаргал Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/96492 2023-03-01
627 Баяраа Анар Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/22207 2023-03-01
628 Батзул Бат-Оргил Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/68546 2023-03-01
629 Түвшинтөгс Ганпүрэв Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/88511 2023-03-01
630 Мөнхбаатар Бат-Эрдэнэ Гандбол Спортын дэд мастер 2022/95884 2022/11/08 А/213 2023-03-01
631 Баянмөнх Мөнхзориг Гандбол Спортын дэд мастер 2022/14205 2022/11/08 А/213 2023-03-01
632 Баатарбилэг Ганзул Гандбол Спортын дэд мастер 2022/98441 2022/11/08 А/213 2023-03-01
633 Бэгзсүрэн Гантөгс Гандбол Спортын дэд мастер 2022/11811 2022/11/08 А/213 2023-03-01
634 Бат-Очир Ган-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/40368 2022/11/08 А/213 2023-03-01
635 Ганхуяг Жавхлантөгс Практик буудлага Спортын дэд мастер 2022/35567 2023-03-01
636 Батцэнгэл Энхбаяр Практик буудлага Спортын дэд мастер 2022/21924 2023-03-01
637 Ням-Эрдэнэ Энхтөгс Практик буудлага Спортын дэд мастер 2022/94416 2023-03-01
638 Амгалан Мөнхтөгс Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/64045 2022/11/08 А/213 2023-03-01
639 Г Отгон-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/25458 2022/11/08 А/213 2023-03-01
640 Отгонбаяр Сугар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/51692 2022/11/08 А/213 2023-03-01