Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
641 БАТЖАРГАЛ ДЭЛГЭРЖАРГАЛ Дартс Спортын дэд мастер 2023/15382 2023-03-01
642 Хосбаяр Баттөгөлдөр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/16741 2023-03-01
643 Батмөнх Боржигон Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/18014 2023-03-01
644 Эрдэнэ Бат-Аюуш Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/70451 2023-03-01
645 Эрдэнэ Батмөнх Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/13456 2023-03-01
646 Зоригт Батсүх Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/20643 2023-03-01
647 Цог-Очир Мөнх-Эрдэнэ Шатар Спортын дэд мастер 2023/26616 2023-03-01
648 Ганхүү Алтанзул Шатар Спортын дэд мастер 2023/60709 2023-03-01
649 Амартүвшин Нарансолонго Шатар Спортын дэд мастер 2023/50293 2023-03-01
650 Бат-Амгалан Анужин Шатар Спортын дэд мастер 2023/22155 2023-03-01
651 Ганзориг Тамир Шатар Спортын дэд мастер 2023/93185 2023-03-01
652 Батдэлгэр Мөнхсаруул Шатар Спортын дэд мастер 2023/38769 2023-03-01
653 Буянхишиг Мөнх-Эрдэнэ Шатар Спортын дэд мастер 2023/76227 2023-03-01
654 Бямбажав Санчиржав Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/68914 2023-03-01
655 Гансүх Намуун Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/52228 2023-03-01
656 Буянцогт Энхсаран Волейбол Спортын дэд мастер 2022/65692 2023-03-01
657 ГАЛСАНПУНЦАГ ОТГОНБААТАР Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/39388 2023-03-01
658 Хишигсүрэн Амартүвшин Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2022/14624 2023-03-01
659 Мөнхбат Ирмүнзаяа Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2022/14895 2023-03-01
660 Батсүх Энхбилэг Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2022/71920 2023-03-01
661 Эрдэнэ-Очир Гантүшиг Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2022/31455 2023-03-01
662 Сонинсайхан Бадамханд Уулын спорт Спортын дэд мастер 2022/72282 2023-03-01
663 Нямдоо Сэлэнгэ Уулын спорт Спортын дэд мастер 2022/91022 2023-03-01
664 Энхбаатар Энхмаргад Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2022/12883 2023-03-01
665 Амарзаяа Түвшинбилэг Волейбол Спортын дэд мастер 2022/62482 2023-03-01
666 Мөнхтөр Анхбаяр Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/41173 2023-03-01
667 А Цэцэгмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/25936 2023-03-01
668 Иш Дашцэрмаа Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/11165 2023-03-01
669 Жаргалбаяр Дүүрэнбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/45325 2023-03-01
670 Бибиш Алтанням Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/36490 2023-03-01
671 Чинзориг Билгүүндалай Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/36172 2023-03-01
672 Энхбаяр Аминаа Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/81074 2023-03-01
673 Давааням Эрдэнэчулуун Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/25395 2023-03-01
674 ХҮҮЖИЙ АМАРСАНАА Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/82971 2023-03-01
675 Баярбаатар Хүслэн Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/79425 2023-03-01
676 Цолмон Болоржаргал Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/82383 2023-03-01
677 Баянсан Азжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2022/11862 2023-03-01
678 Мөнх-эрдэнэ Итгэлбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/48946 2023-03-01
679 Мөнхцэцэг Энхбат Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/42025 2023-03-01
680 Очирхүү Тэлмүүн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/98861 2023-03-01