Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
681 Төмөрбаатар Анирмаа Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/68523 2023-03-01
682 БАЯРМАГНАЙ МӨНХ-ЭРДЭНЭ Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2023/43989 2023-03-01
683 Лхагвасүрэн Бат-Өлзий Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2023/75749 2023-03-01
684 Хөхөөсүрэн Ариунтунгалаг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/63567 2023-03-01
685 Чинбат Батцэцэг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/30424 2023-03-01
686 Норовнацаг Батбилэг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/72868 2023-03-01
687 Чулуунхүү Отгонбилэг Волейбол Спортын дэд мастер 2023/44247 2023-03-01
688 Отгонсүрэн Эрдэнэ-Энх Волейбол Спортын дэд мастер 2023/23132 2023-03-01
689 Янжинлхам Норжумаа Волейбол Спортын дэд мастер 2023/63354 2023-03-01
690 Ганбаатар Саруулгэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2023/52081 2023-03-01
691 Төмөрхуяг Ганбат Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/80898 2023-03-01
692 Ренчин Нарангэрэл Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/44864 2023-03-01
693 Бадмааванчин Мөнхцэцэг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/92256 2023-03-01
694 Нэргүй Анхбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/78204 2023-03-01
695 Мишиг Мөнхтөр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/33763 2023-03-01
696 Балжинням Батбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/31381 2023-03-01
697 Хэнмэдэх Дарханбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/14264 2023-03-01
698 Цэвээнхүү Буянтогтох Волейбол Спортын дэд мастер 2023/61821 2023-03-01
699 Болдсайхан Гангантуяа Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2023/40469 2023-03-01
700 Б Идэрмөнх Волейбол Спортын дэд мастер 2023/29183 2023-03-01
701 Балдан Тамир Волейбол Спортын дэд мастер 2023/86061 2023-03-01
702 Төмөрбаатар Одонцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2023/47290 2023-03-01
703 Дашдорж Цэдэн-Иш Бокс Спортын дэд мастер 2023/70422 2023-03-01
704 БАТЖАРГАЛ ДЭЛГЭРЖАРГАЛ Дартс Спортын дэд мастер 2023/15382 2023-03-01
705 Хосбаяр Баттөгөлдөр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/16741 2023-03-01
706 Батмөнх Боржигон Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/18014 2023-03-01
707 Эрдэнэ Бат-Аюуш Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/70451 2023-03-01
708 Эрдэнэ Батмөнх Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/13456 2023-03-01
709 Зоригт Батсүх Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/20643 2023-03-01
710 Цог-Очир Мөнх-Эрдэнэ Шатар Спортын дэд мастер 2023/26616 2023-03-01
711 Ганхүү Алтанзул Шатар Спортын дэд мастер 2023/60709 2023-03-01
712 Амартүвшин Нарансолонго Шатар Спортын дэд мастер 2023/50293 2023-03-01
713 Бат-Амгалан Анужин Шатар Спортын дэд мастер 2023/22155 2023-03-01
714 Ганзориг Тамир Шатар Спортын дэд мастер 2023/93185 2023-03-01
715 Батдэлгэр Мөнхсаруул Шатар Спортын дэд мастер 2023/38769 2023-03-01
716 Буянхишиг Мөнх-Эрдэнэ Шатар Спортын дэд мастер 2023/76227 2023-03-01
717 Бямбажав Санчиржав Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/68914 2023-03-01
718 Гансүх Намуун Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/52228 2023-03-01
719 Буянцогт Энхсаран Волейбол Спортын дэд мастер 2022/65692 2023-03-01
720 ГАЛСАНПУНЦАГ ОТГОНБААТАР Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/39388 2023-03-01