Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
721 Давга Энхтүвшин Волейбол Спортын дэд мастер 2022/59010 2023-03-01
722 Гомбосүрэн Зоригтбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2022/58085 2023-03-01
723 Батмөнх Баяржаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2022/88085 2023-03-01
724 Монголхүү Монголжингоо Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/30627 2023-03-01
725 Цэрэнпил Энхболд Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/96091 2023-03-01
726 Лувсангүнгэрэг Баярмагнай Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/44015 2023-03-01
727 Гүнтэвдорж Нарангарав Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/39407 2023-03-01
728 Баттогтох Бат-Өлзий Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/20082 2023-03-01
729 Мөнхбат Энхбат Ушу Спортын дэд мастер 2022/29612 2023-03-01
730 Нандинцэцэг Номин Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2022/31078 2023-03-01
731 Пүрэвжав Мөнхбат Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/56758 2023-03-01
732 Эрдэнэжав Балжинсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/85270 2023-03-01
733 Б. Хонгорзул Волейбол Спортын дэд мастер 2022/14349 2023-03-01
734 Ганболд Цэдэв Волейбол Спортын дэд мастер 2022/50142 2023-03-01
735 Доржсүрэн Дөлгөөн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/81693 2023-03-01
736 Гантөмөр Далх Волейбол Спортын дэд мастер 2022/13701 2023-03-01
737 Хүүхэнбаатар Мөнхнаст Волейбол Спортын дэд мастер 2022/98630 2023-03-01
738 Гантулга ЖАМСРАНДОРЖ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/73056 2023-03-01
739 Ганбат Сүмбэр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/49476 2023-03-01
740 Бямбаа Энхболд Волейбол Спортын дэд мастер 2022/69909 2023-03-01
741 Мөнхбаясгалан Пүрэвхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2022/92533 2023-03-01
742 Гантулга ЗУНДУЙ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/46043 2023-03-01
743 Эрдэнэсайхан Азжаргал Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/47071 2023-03-01
744 Сайндорж Энхжин Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/54882 2023-03-01
745 Цэвээндорж Гүнчинхорлоо Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/27725 2023-03-01
746 Нямдавга Загал Волейбол Спортын дэд мастер 2022/82326 2023-03-01
747 Дамбаренчин Тэмүүлэн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/28956 2023-03-01
748 Ууганхүү Буянхүү Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/11550 2023-03-01
749 Мяхандорж Наранбадрах Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/51681 2023-03-01
750 Бат-Энх Цогтбилэгт Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/58771 2023-03-01
751 Дашдорж Батсүх Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/97097 2023-03-01
752 Энхбаяр Алтайбаатар Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/43064 2023-03-01
753 Шагдарсүрэн Батболд Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/23033 2023-03-01
754 Дэнсээдорж Буяннэмэх Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/91461 2023-03-01
755 Ууганбаяр Буянхишиг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/34324 2023-03-01
756 Бэхбат Анартулга Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/71832 2023-03-01
757 Мервет Аманбек Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/25192 2023-03-01
758 Батсүх Батбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/54218 2023-03-01
759 Аварзэд Машбат Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/97036 2023-03-01
760 Мягмарсүрэн Мөнхчулуун Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/29019 2023-03-01