Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
41 Батмөнх Цэрэндэжид Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01952
42 Цэдээбазар Мөнхдэлгэр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01949
43 Төгсбаяр Пүрэв-Очир Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01948
44 Ууганбаяр Баяржавхлан Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01947
45 Тогторхан Динара Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01947
46 Батцэрэн Энхбаатар Шатар Спортын дэд мастер 2023/01946
47 Гантөмөр Содномдаржаа Шатар Спортын дэд мастер 2023/01942
48 Алтан-Очир Анужин Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01938
49 Түмэндэмбэрэл Болортуяа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01934
50 Будханд Алтанхүү Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01933
51 Батзаяа Батпүрэв Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01932
52 Нямдаваа Мөнхсоёл Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01931
53 .Гантөмөр Маралмаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01930
54 Эрдэнэбаяр Нинжин Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01929
55 Сүх-Очир Цэвэлмаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01928
56 Насанжаргал Дэлгэржаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01926
57 Нэргүй Гуамарал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01925
58 Жамбалдорж Номуундарь Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01924
59 Батсүх Хулан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2023/01923
60 Намсрайжав Болортөгс Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01921
61 Ханат Мөрөн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01920
62 Ганпүрэв Энхдарь Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01914
63 Бархас Наран-Өлзий Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01913
64 Тэрбиш Чойнпэлцэрэн Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01912 2024/04/26 A/256
65 Өнөрмөнх Мягмар Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01910 2024/04/26 A/256
66 Төмөрсүх Гантөмөр Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01909 2024/04/26 A/256
67 Төмөр Төрсайхан Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01908 2024/04/26 A/256
68 Батсайхан Отгонтуяа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01906 2024/04/26 A/256 2024-04-25
69 Хасбаатар Намчинбал Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01905 2024/04/26 A/256
70 Батжанцан Отгончулуун Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01904 2024/04/26 A/256
71 Асгат Мухтар Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01903 2024/04/26 A/256
72 Энхболд Тэлмүүн Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/01900
73 Ганбат Хишигбаяр Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/01900
74 Лхайжав Мөнхзаяа Шатар Спортын дэд мастер 2023/01898 2024/04/26 A/256
75 ЁНДОН НОРОВСАМБУУ Шатар Спортын дэд мастер 2023/01896 2024/04/26 A/256
76 Шандан Бундхорол Шатар Спортын дэд мастер 2023/01893 2024/04/26 A/256
77 Банзрагч Очирдулам Шатар Спортын дэд мастер 2023/01892 2024/04/26 A/256
78 Нарангарав Хүсэлтөгөлдөр Шатар Спортын дэд мастер 2023/01891 2024/04/26 A/256
79 Цэрмаа Хүслэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01890
80 Баянмөнх Батжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01887