Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
761 Бавуудорж Анхбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/68971 2022/11/08 А/213 2023-03-01
762 Анхбаяр Авирмэд Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/21727 2023-03-01
763 Нямхүү Баттөр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/41489 2023-03-01
764 Нарантуяа Энхбаяр Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/46566 2023-03-01
765 Шараа Болорцэцэг Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/14688 2023-03-01
766 Алтанболд Хулан Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/44021 2023-03-01
767 Батбаяр Хатансүйх Талбайн теннис Спортын дэд мастер 2022/91173 2023-03-01
768 Ганхуяг Ананд Талбайн теннис Спортын дэд мастер 2022/80212 2023-03-01
769 Элдэмбилэг Намуунхүслэн Талбайн теннис Спортын дэд мастер 2022/13275 2023-03-01
770 Авирмэд Алтанхуяг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/49253 2023-03-01
771 БЯМБАДОРЖ ЖАНЧИВДОРЖ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/49284 2023-03-01
772 Төмөрбаатар Цэлмэг Шатар Спортын дэд мастер 2022/99963 2023-03-01
773 Бат-Эрдэнэ Төрболд Гандбол Спортын дэд мастер 2022/99439 2023-03-01
774 Батбилэг Энх-Эрдэнэ Гандбол Спортын дэд мастер 2022/25154 2023-03-01
775 Төмөртогтох Батмагнай Гандбол Спортын дэд мастер 2022/11250 2023-03-01
776 Даваасүрэн Буянзаяа Гандбол Спортын дэд мастер 2022/17286 2023-03-01
777 Болд Чинтулга Гандбол Спортын дэд мастер 2022/68734 2023-03-01
778 Отгон-Эрдэнэ Сүхболд Гандбол Спортын дэд мастер 2022/99842 2023-03-01
779 Дашдондог Ганболд Гандбол Спортын дэд мастер 2022/56455 2023-03-01
780 Хишигбат Өлзийхишиг Шатар Спортын дэд мастер 2022/56858 2022/11/08 А/213 2023-03-01
781 Шаравдорж Диваа Шатар Спортын дэд мастер 2022/55398 2022/11/08 А/213 2023-03-01
782 Цэдэндамба Бямбабаяр Шатар Спортын дэд мастер 2022/49776 2022/11/08 А/213 2023-03-01
783 Хүчит Тэмүүлэн Шатар Спортын дэд мастер 2022/36703 2022/11/08 А/213 2023-03-01
784 Баянмөнх Буяннэмэх Шатар Спортын дэд мастер 2022/59848 2022/11/08 А/213 2023-03-01
785 Гижир Энхбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2022/58817 2022/11/08 А/213 2023-03-01
786 Болд Мишээл Шатар Спортын дэд мастер 2022/77642 2022/11/08 А/213 2023-03-01
787 Энхбаяр Мөнхчуулга Волейбол Спортын дэд мастер 2022/20394 2022/11/08 А/213 2023-03-01
788 Отгонцэцэг Сумьяабазар Волейбол Спортын дэд мастер 2022/44029 2022/11/08 А/213 2023-03-01
789 Доржготов Энхчулуун Волейбол Спортын дэд мастер 2022/84971 2023-03-01
790 Буянзаяа Ууганцэрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/67962 2022/11/08 А/213 2023-03-01
791 Наранцогт Мөнхцогт Волейбол Спортын дэд мастер 2022/60452 2022/11/08 А/213 2023-03-01
792 Равдандорж Цолмон Волейбол Спортын дэд мастер 2022/44133 2023-03-01
793 Бааст Золжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2022/62186 2023-03-01
794 Рэнцэн Мөнхтогтох Волейбол Спортын дэд мастер 2022/81987 2023-03-01
795 Тамираа Хангал Волейбол Спортын дэд мастер 2022/92274 2022/11/08 А/213 2023-03-01
796 Эрдэнэбаяр Энх-Амгалан Волейбол Спортын дэд мастер 2022/17689 2022/11/08 А/213 2023-03-01
797 Энхмаа Хонгорзул Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/48214 2023-03-01
798 Чимэд Гантөгс Волейбол Спортын дэд мастер 2022/30881 2023-03-01
799 Алтанхуяг Ган-Очир Мотоцикл спорт Спортын дэд мастер 2022/25435 2023-03-01
800 Дэлгэрсайхан Эрдэнэхүслэн Мотоцикл спорт Спортын дэд мастер 2022/50815 2023-03-01