Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
801 Батбаяр Билигдэмбэрэл Мотоцикл спорт Спортын дэд мастер 2022/78760 2023-03-01
802 Мял Мөнхцэцэг Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2022/77005 2023-03-01
803 Жамъянжав Зундуй-Ёндон Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2022/92538 2023-03-01
804 Тогтохдорж Алимаа Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2022/77350 2023-03-01
805 Лхамжав Батмөнх Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2022/58503 2023-03-01
806 Баажав Буянхишиг Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2022/17049 2023-03-01
807 Мягмаржав Оюун-Эрдэнэ Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2022/70814 2023-03-01
808 Төмөрбаатар Батцэнгэл Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2022/30500 2023-03-01
809 Дамдинбалжид Ануу Волейбол Спортын дэд мастер 2022/26918 2023-03-01
810 Агаатав Алиманцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2022/75806 2023-03-01
811 Даринчулуун Амар-Энх Волейбол Спортын дэд мастер 2022/71996 2023-03-01
812 Анхбаяр Содмөнх Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2022/54253 2023-03-01
813 Түвшиндэлгэр Халиунаа Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/56776 2023-03-01
814 Эрдэнэбаатар Номин-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/92574 2023-03-01
815 Чулуунбат Алтантүлхүүр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/11086 2023-03-01
816 Төмөрбаатар Баяржаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/52183 2023-03-01
817 Очирбат Эрдэнэмөнх Олс таталт Спортын дэд мастер 2022/42445 2023-03-01
818 Баасанхүү Баярмаа Олс таталт Спортын дэд мастер 2022/13274 2023-03-01
819 Даваасүрэн Даваажав Олс таталт Спортын дэд мастер 2022/64599 2023-03-01
820 Өөдөс Дэлгэрмаа Олс таталт Спортын дэд мастер 2022/29241 2023-03-01
821 Самдан Чулуунням Олс таталт Спортын дэд мастер 2022/48283 2023-03-01
822 Баатар Нямцогт Олс таталт Спортын дэд мастер 2022/47857 2023-03-01
823 Пиров Баянмөнх Олс таталт Спортын дэд мастер 2022/26275 2023-03-01
824 Энхболд Баярцолмон Олс таталт Спортын дэд мастер 2022/72259 2023-03-01
825 Шагдаржав Балжир Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/62601 2023-03-01
826 Оюунболд Тэмүүлэн Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/32526 2023-03-01
827 Дамдинсүрэн Чимэдцэрэн Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/64047 2023-03-01
828 Ганбаатар Гантуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/87878 2023-03-01
829 Сүхбаатар Мөнхамгалан Волейбол Спортын дэд мастер 2022/40720 2023-03-01
830 Цэрэнлхагва Пүрэвдорж Волейбол Спортын дэд мастер 2022/35576 2023-03-01
831 Давга Энхтүвшин Волейбол Спортын дэд мастер 2022/59010 2023-03-01
832 Гомбосүрэн Зоригтбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2022/58085 2023-03-01
833 Батмөнх Баяржаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2022/88085 2023-03-01
834 Монголхүү Монголжингоо Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/30627 2023-03-01
835 Цэрэнпил Энхболд Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/96091 2023-03-01
836 Лувсангүнгэрэг Баярмагнай Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/44015 2023-03-01
837 Гүнтэвдорж Нарангарав Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/39407 2023-03-01
838 Баттогтох Бат-Өлзий Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/20082 2023-03-01
839 Мөнхбат Энхбат Ушу Спортын дэд мастер 2022/29612 2022/11/08 А/213 2023-03-01
840 Нандинцэцэг Номин Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2022/31078 2023-03-01