Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
841 Пүрэвжав Мөнхбат Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/56758 2023-03-01
842 Эрдэнэжав Балжинсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/85270 2023-03-01
843 Б. Хонгорзул Волейбол Спортын дэд мастер 2022/14349 2023-03-01
844 Ганболд Цэдэв Волейбол Спортын дэд мастер 2022/50142 2023-03-01
845 Доржсүрэн Дөлгөөн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/81693 2023-03-01
846 Гантөмөр Далх Волейбол Спортын дэд мастер 2022/13701 2023-03-01
847 Хүүхэнбаатар Мөнхнаст Волейбол Спортын дэд мастер 2022/98630 2023-03-01
848 Гантулга ЖАМСРАНДОРЖ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/73056 2023-03-01
849 Ганбат Сүмбэр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/49476 2023-03-01
850 Бямбаа Энхболд Волейбол Спортын дэд мастер 2022/69909 2023-03-01
851 Мөнхбаясгалан Пүрэвхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2022/92533 2023-03-01
852 Гантулга ЗУНДУЙ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/46043 2023-03-01
853 Эрдэнэсайхан Азжаргал Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/47071 2023-03-01
854 Сайндорж Энхжин Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/54882 2023-03-01
855 Цэвээндорж Гүнчинхорлоо Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/27725 2023-03-01
856 Нямдавга Загал Волейбол Спортын дэд мастер 2022/82326 2023-03-01
857 Дамбаренчин Тэмүүлэн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/28956 2023-03-01
858 Ууганхүү Буянхүү Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/11550 2023-03-01
859 Мяхандорж Наранбадрах Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/51681 2023-03-01
860 Бат-Энх Цогтбилэгт Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/58771 2023-03-01
861 Дашдорж Батсүх Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/97097 2023-03-01
862 Энхбаяр Алтайбаатар Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/43064 2023-03-01
863 Шагдарсүрэн Батболд Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/23033 2023-03-01
864 Дэнсээдорж Буяннэмэх Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/91461 2023-03-01
865 Ууганбаяр Буянхишиг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/34324 2023-03-01
866 Бэхбат Анартулга Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/71832 2023-03-01
867 Мервет Аманбек Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/25192 2023-03-01
868 Батсүх Батбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/54218 2023-03-01
869 Аварзэд Машбат Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/97036 2023-03-01
870 Мягмарсүрэн Мөнхчулуун Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/29019 2023-03-01
871 Тайванбаатар Баатарцогт Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/14407 2023-03-01
872 Батсайхан Буянхишиг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/74818 2023-03-01
873 Э Хулан Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/35785 2023-03-01
874 Ариунболд Удвал Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/11978 2023-03-01
875 Отгонжаргал Маралмаа Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/11282 2023-03-01
876 Алтанболд Болдбаяр Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/52995 2023-03-01
877 Бадар-Ууган Мөнгөлөгдөлгөөн Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/27635 2023-03-01
878 Одхүү Жаргалмаа Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/47690 2023-03-01
879 Сайнбаяр Золбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/32480 2023-03-01
880 Дагвацэрэн Амгалан Волейбол Спортын дэд мастер 2022/28336 2023-03-01