Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
881 Нандинцэцэг Номин Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2022/31078 2023-03-01
882 Пүрэвжав Мөнхбат Самбо бөх Спортын дэд мастер 2022/56758 2023-03-01
883 Эрдэнэжав Балжинсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/85270 2023-03-01
884 Б. Хонгорзул Волейбол Спортын дэд мастер 2022/14349 2023-03-01
885 Ганболд Цэдэв Волейбол Спортын дэд мастер 2022/50142 2023-03-01
886 Доржсүрэн Дөлгөөн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/81693 2023-03-01
887 Гантөмөр Далх Волейбол Спортын дэд мастер 2022/13701 2023-03-01
888 Хүүхэнбаатар Мөнхнаст Волейбол Спортын дэд мастер 2022/98630 2023-03-01
889 Гантулга ЖАМСРАНДОРЖ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/73056 2023-03-01
890 Ганбат Сүмбэр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/49476 2023-03-01
891 Бямбаа Энхболд Волейбол Спортын дэд мастер 2022/69909 2023-03-01
892 Мөнхбаясгалан Пүрэвхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2022/92533 2023-03-01
893 Гантулга ЗУНДУЙ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/46043 2023-03-01
894 Эрдэнэсайхан Азжаргал Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/47071 2023-03-01
895 Сайндорж Энхжин Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/54882 2023-03-01
896 Цэвээндорж Гүнчинхорлоо Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/27725 2023-03-01
897 Нямдавга Загал Волейбол Спортын дэд мастер 2022/82326 2023-03-01
898 Дамбаренчин Тэмүүлэн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/28956 2023-03-01
899 Ууганхүү Буянхүү Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/11550 2023-03-01
900 Мяхандорж Наранбадрах Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/51681 2023-03-01
901 Бат-Энх Цогтбилэгт Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/58771 2023-03-01
902 Дашдорж Батсүх Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/97097 2023-03-01
903 Энхбаяр Алтайбаатар Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/43064 2023-03-01
904 Шагдарсүрэн Батболд Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/23033 2023-03-01
905 Дэнсээдорж Буяннэмэх Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/91461 2023-03-01
906 Ууганбаяр Буянхишиг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/34324 2023-03-01
907 Бэхбат Анартулга Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/71832 2023-03-01
908 Мервет Аманбек Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/25192 2023-03-01
909 Батсүх Батбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/54218 2023-03-01
910 Аварзэд Машбат Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/97036 2023-03-01
911 Мягмарсүрэн Мөнхчулуун Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/29019 2023-03-01
912 Тайванбаатар Баатарцогт Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/14407 2023-03-01
913 Батсайхан Буянхишиг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/74818 2023-03-01
914 Э Хулан Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/35785 2023-03-01
915 Ариунболд Удвал Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/11978 2023-03-01
916 Отгонжаргал Маралмаа Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/11282 2023-03-01
917 Алтанболд Болдбаяр Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/52995 2023-03-01
918 Бадар-Ууган Мөнгөлөгдөлгөөн Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/27635 2023-03-01
919 Одхүү Жаргалмаа Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/47690 2023-03-01
920 Сайнбаяр Золбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/32480 2023-03-01