Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
961 Эрдэнэбат Баттогоо Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/71832 2023-03-01
962 Дорж Анхбаяр Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/84969 2023-03-01
963 Батсайхан Оргилон Шатар Спортын дэд мастер 2022/54070 2023-03-01
964 Баярлах Балжинням Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2022/28004 2023-03-01
965 Цэндсүрэн Ганхуяг Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/22564 2023-03-01
966 Ёндон Түмэнжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/31031 2023-03-01
967 Энх-Амгалан Энхрий Шатар Спортын дэд мастер 2022/48063 2023-03-01
968 Баянмөнх Төгсбаясгалан Шатар Спортын дэд мастер 2022/94508 2023-03-01
969 Ганзориг Энхжин Шатар Спортын дэд мастер 2022/48426 2023-03-01
970 Хосбаяр Болд Шатар Спортын дэд мастер 2022/10267 2023-03-01
971 Хүрэлбаатар Мянганбуу Шатар Спортын дэд мастер 2022/27642 2023-03-01
972 Хүрэлбаатар Пүрэвням Шатар Спортын дэд мастер 2022/78537 2023-03-01
973 Нармандах Билгүүн Шатар Спортын дэд мастер 2022/62452 2023-03-01
974 Очирхүү Бумбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2022/22587 2023-03-01
975 Баттөр Хатансайхан Шатар Спортын дэд мастер 2022/42681 2023-03-01
976 Дагвахүү Болормаа Шатар Спортын дэд мастер 2022/34938 2023-03-01
977 Батбилэг Мичидмаа Шатар Спортын дэд мастер 2022/46147 2023-03-01
978 Батжаргал Бат-Ерөөлт Волейбол Спортын дэд мастер 2022/39302 2023-03-01
979 Цогбадрах Мөнгөнсүх Волейбол Спортын дэд мастер 2022/50232 2023-03-01
980 Чулуунцэцэг Сод-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/76710 2023-03-01
981 Жигмэд Мижиддорж Шатар Спортын дэд мастер 2022/92059 2023-03-01
982 Гантөгс Тамжидмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/34411 2023-03-01
983 Болд Цэдэн-Иш Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/27743 2023-03-01
984 Дашдаваа Нансалмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/99656 2023-03-01
985 Мягмар Очбадрах Волейбол Спортын дэд мастер 2022/82235 2023-03-01
986 Самбуу Сүхбаатар Пара Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/72636 2023-03-01
987 Э Дэлгэр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/92185 2023-03-01
988 Чулуун Даваадорж Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/24783 2023-03-01
989 Даш Батзориг Волейбол Спортын дэд мастер 2022/17739 2023-03-01
990 Банзрагч Лхагважав Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/70840 2023-03-01
991 Бат-Илд Отгонсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/57501 2023-03-01
992 Баттулга Гантулга Волейбол Спортын дэд мастер 2022/44909 2023-03-01
993 Шуумайн Оюунчимэг Волейбол Спортын дэд мастер 2022/62923 2023-03-01
994 Сандагдорж Даваасүрэн Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/75307 2023-03-01
995 Мөнхэрдэнэ шинэбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/42039 2023-03-01
996 Сандагдорж Даваа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/31708 2023-03-01
997 Энхцогт Мөнхболд Волейбол Спортын дэд мастер 2022/84976 2023-03-01
998 Дашцэвэг Энхжаргал Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/24591 2023-03-01
999 Батмөнх Очмандах Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2022/83385 2023-03-01
1000 Сүхбат Оюунбилэг Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2022/61432 2023-03-01