Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1001 Одсүрэн Баасандорж Пүүл бильярд Спортын дэд мастер 2022/33731 2023-03-01
1002 Отгон Анар Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/76308 2023-03-01
1003 Баасансүрэн эрдэнэ-очир Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/72957 2023-03-01
1004 Чинтөгс Мөнхтулга Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/20924 2023-03-01
1005 Өлзийжаргал Мөнх-Эрдэнэ Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/72242 2023-03-01
1006 Доржсүрэн Баасанжаргал Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/62737 2023-03-01
1007 Цэрэнтогтох Шинэцэцэг Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/47076 2023-03-01
1008 Норов Энхболд Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/50326 2023-03-01
1009 Жамбалдагва Алтангэрэл Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/81783 2023-03-01
1010 Амгаланбаатар Эрдэнэцэцэг Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/12567 2023-03-01
1011 Амарсанаа Хосбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/54689 2023-03-01
1012 Нямсүрэн Отгонбаяр Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/15466 2023-03-01
1013 Энхтайван Цог Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/89982 2023-03-01
1014 Баянжаргал Мягмарцэрэн Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/23999 2023-03-01
1015 Сумъяабэйс НАРАНГУА Волейбол Спортын дэд мастер 2022/50214 2023-03-01
1016 Сансарболд Тэмүүлэн Волейбол Спортын дэд мастер 2022/38073 2023-03-01
1017 Жамбалдорж Өлзийбат Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2022/93882 2023-03-01
1018 Баянмөнх Отгонтуяа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/70495 2023-03-01
1019 Угалз Жанчив Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/88400 2023-03-01
1020 Тамир Есүй Шатар Спортын дэд мастер 2022/26850 2023-03-01
1021 Шайрийнямбуу Энхцэцэг Пүүл бильярд Спортын дэд мастер 2022/71288 2023-03-01
1022 Ганбат Ган-Орхон Пүүл бильярд Спортын дэд мастер 2022/43701 2023-03-01
1023 Дашдондог Цэрэнбат Бильярд Спортын дэд мастер 2022/23770 2023-03-01
1024 Пүрэв Дэлгэрнасан Волейбол Спортын дэд мастер 2022/47952 2023-03-01
1025 ЭРДЭНЭБАТ НАРАНДЭЛГЭР Волейбол Спортын дэд мастер 2022/70983 2023-03-01
1026 Цэндсүрэн Ганболд Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/51537 2023-03-01
1027 Өлзий-Очир Ханд Волейбол Спортын дэд мастер 2022/18717 2023-03-01
1028 Гансүх Буянжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2022/35943 2023-03-01
1029 Ө ПҮРЭВЖАВ Волейбол Спортын дэд мастер 2022/21465 2023-03-01
1030 Ганбаатар Энхзаяа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/47896 2023-03-01
1031 Цоож Болортуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/80544 2023-03-01
1032 Чулуунбаатар Цэрэнчонд Волейбол Спортын дэд мастер 2022/17020 2023-03-01
1033 Сарантуяа Батзориг Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/37190 2023-03-01
1034 Эрхэмбаяр Элбэг Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/81744 2023-03-01
1035 Лхагваочир Хишиг-Очир Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/28965 2023-03-01
1036 Болдбаатар Билгүүнзаяа Бильярд Спортын дэд мастер 2022/90962 2023-03-01
1037 Отгонтөгс Зулхүү Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/50006 2023-03-01
1038 Дэмбэрэл Бум-Аюуш Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/40894 2023-03-01
1039 Эрдэнэ-Очир Зандраа Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/37514 2023-03-01
1040 Лхамжав Ганболд Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/47611 2023-03-01