Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1041 Дашжамц Сэрдорж Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/50474 2023-03-01
1042 Лутбаатар Буянт Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/92115 2023-03-01
1043 Г, НАСАНТОГТОХ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/12131 2023-03-01
1044 Тунгалагчимэг Одонзаяа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/56596 2023-03-01
1045 Төмөрбаатар Батдорж Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/49709 2023-03-01
1046 Цэнгэл Одгэрэл Радио спорт Спортын дэд мастер 2022/16539 2023-03-01
1047 Ардах Гарифолла Бокс Спортын дэд мастер 2022/15675 2023-03-01
1048 Баатархүү Учралболд Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/55219 2023-03-01
1049 Нарантуяа Хүрэлтулга Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/42360 2023-03-01
1050 Уртнасан Батзориг Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/79733 2023-03-01
1051 Батдорж Моломжамц Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/47908 2023-03-01
1052 Уртнасан Батаа Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/51497 2023-03-01
1053 Буянхишиг Бат-Амгалан Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/15777 2023-03-01
1054 Сэнгэ Сүрэнжав Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2022/21200 2023-03-01
1055 Г Мөнхдаваа Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2022/46346 2023-03-01
1056 Аюушжав Батсүх Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2022/57231 2023-03-01
1057 Пүрэвжаргал Бямбацогт Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2022/78855 2023-03-01
1058 Балжинням Ганбат Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2022/41204 2023-03-01
1059 Шагдарсүрэн Нямдэлгэр Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2022/24612 2023-03-01
1060 ОЛОНБАЯР БАТТУЛГА Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/72431 2023-03-01
1061 Оюунболд Оюунжаргал Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/18526 2023-03-01
1062 Цолмон Байгалмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/70980 2023-03-01
1063 Төрбат Тогтохбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2022/37074 2023-03-01
1064 Мягмаржав Марта Волейбол Спортын дэд мастер 2022/56704 2023-03-01
1065 Намдаг Төмөрбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2022/69314 2023-03-01
1066 Амарсайхан Есөн Эрдэнэ Бокс Спортын дэд мастер 2022/67211 2023-03-01
1067 Болормаа Золбаяр Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2022/74769 2023-03-01
1068 Булганбаатар Анужин Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/17218 2023-03-01
1069 Эрдэнэ Очир Ган Очир Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/29062 2023-03-01
1070 Батбаяр Бат Эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2022/90240 2023-03-01
1071 Анхбаяр Шинэбаяр Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/97687 2023-03-01
1072 Наранхүү Ижилсаран Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/19226 2023-03-01
1073 Наранхүү Ихэрсаран Таеквондо Спортын дэд мастер 2022/19122 2023-03-01
1074 Буян Орших Энхтуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/17660 2023-03-01
1075 Басан Цэвэлмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2022/21160 2023-03-01
1076 Батбаяр Алтансүх Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2022/57682 2023-03-01
1077 Норовсамбуу Сугаржав Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2022/41718 2023-03-01
1078 Мөнхчулуун Мөнхбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2022/47996 2023-03-01
1079 Чулуунбат Уранчимэг Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2022/58109 2023-03-01
1080 Нямдорж Адъяадолгор Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2022/76234 2023-03-01