Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
81 Шижирсүрэн Эрдэнэтунгалаг Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2017/09747 2020-12-24
82 Отгонбаяр Энхбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2013/00974 2020-12-24
83 Отгонбаяр Баярхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2013/00973 2020-12-24
84 Батбаяр Мэндбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2017/09729 2020-12-24
85 Дамба Батсүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2017/09723 2020-12-24
86 Болормаа Энхдөлгөөн Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/09720 2020-12-24
87 Жаргалсайхан Ганцоож Волейбол Спортын дэд мастер 2013/00972 2020-12-24
88 Төмөрбаатар Янжинлхам Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/09719 2020-12-24
89 Баяржаргал Тайванхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2013/00971 2020-12-24
90 Дамиранжав Алтанзул Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09707 2020-12-24
91 Пүрэвдорж Булган Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09704 2020-12-24
92 Энхсүх Отгонтулга Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09695 2020-12-24
93 Мөнхбаатар Шинэбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2013/00969 2020-12-24
94 Нармандах Өсөхбаяр Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09688 2020-12-24
95 Түвдэндорж Ажрахгүй Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09686 2020-12-24
96 Эрдэнэбаатар Отгонбаатар Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09685 2020-12-24
97 Бүрэнцог Мөнх-Учрал Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2017/09676 2020-12-24
98 Сангарагчаа Ганбаатар Бусад Спортын дэд мастер 2017/09675 2020-12-24
99 Баасай Батзориг Бусад Спортын дэд мастер 2017/09667 2020-12-24
100 Аюурзана Цогзолмаа Бусад Спортын дэд мастер 2017/09659 2020-12-24
101 Төмөр Оюунцэцэг Бусад Спортын дэд мастер 2017/09653 2020-12-24
102 Жаргал Батцоож Бусад Спортын дэд мастер 2017/09648 2020-12-24
103 Дашдэндэв Ганбат Бусад Спортын дэд мастер 2017/09646 2020-12-24
104 ТУУЛ СОЛОНГО Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2017/09638 2020-12-24
105 Самбуудорж Батсайхан Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09626 2020-12-24
106 Нарангэрэл Баатарсүх Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09625 2020-12-24
107 Юра Нямаа Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09623 2020-12-24
108 Дамиран Эрдэнэбаяр Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/09622 2020-12-24
109 Даваажав Уранцэцэг Таеквондо Спортын дэд мастер 2013/00962 2020-12-24
110 Сүхбаатар Тэмүүжин Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/09619 2020-12-24
111 Сүхбаатар Бат-Оргил Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09618 2020-12-24
112 Дагва-Очир Хүслэн Бокс Спортын дэд мастер 2017/09617 2020-12-24
113 Гонгорсүрэн Азжаргал Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09608 2020-12-24
114 Батчулуун Үнэнбат Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09602 2020-12-24
115 Сэрээнэн Баярмаа Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09601 2020-12-24
116 Сүхбат Өлзийжаргал Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09598 2020-12-24
117 Лхамжав Отгонбаяр Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09596 2020-12-24
118 Батмөнх Сугир Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09590 2020-12-24
119 Пүрэвхүү Номинчимэг Таеквондо Спортын дэд мастер 2013/00959 2020-12-24
120 Жамсранжав Мөнхбаатар Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09589 2020-12-24