Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
121 Жүгдэрхүү Нямдаваа Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09588 2020-12-24
122 Лхагважав Билгүүндалай Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09586 2020-12-24
123 Гончигсүрэн Доржжүгдэр Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/09585 2020-12-24
124 Алтанхуяг Энэрэл Усан спорт Спортын дэд мастер 2017/09583 2020-12-24
125 Болдбаатар Баатархүү Таеквондо Спортын дэд мастер 2013/00958 2020-12-24
126 Ядмаа Давааням Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09579 2020-12-24
127 Энхмандах Мөнгөн-Оргил Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2017/09578 2020-12-24
128 Энхмаа Цолмонбаатар Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2017/09577 2020-12-24
129 Балжинням Төвшинбаяр Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2017/09572 2020-12-24
130 Нямпүрэв Удвал Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/09570 2020-12-24
131 Нэргүй Баярцэцэг Таеквондо Спортын дэд мастер 2013/00957 2020-12-24
132 Батсүх Намуун Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/09568 2020-12-24
133 Мягмардорж Хонгорзул Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/09567 2020-12-24
134 Жолдвай Бержан Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/09566 2020-12-24
135 Төмөрбаатар Ганболор Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/09564 2020-12-24
136 Отгонболд Сэлэнгэсайхан Таеквондо Спортын дэд мастер 2013/00956 2020-12-24
137 Лхамсүрэн Цэцэгдэлгэр Бусад Спортын дэд мастер 2017/09555 2020-12-24
138 Төртогтох Мөнхчулуун Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09544 A/164 2020-12-24
139 Дондогцэрэн Цэцэгмаа Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09540 2020-12-24
140 Ганбаяр Маралмаа Таеквондо Спортын дэд мастер 2013/00954 2020-12-24
141 Сүхбаатар Баттулга Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09538 2020-12-24
142 Хорлоо Баасанхүү Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09537 2020-12-24
143 эрдэнэбат Ганчулуун Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09535 2020-12-24
144 Цэенпил Түвшинбат Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09534 2020-12-24
145 Хасаг Болдбаатар Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09532 2020-12-24
146 Зоригт Оюунтөгс Таеквондо Спортын дэд мастер 2013/00953 2020-12-24
147 Зоригт Батсүх Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09526 2020-12-24
148 Тооч Эрдэнэ-Очир Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09523 2020-12-24
149 Лхамжав Отгоншар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09522 2020-12-24
150 Бадгар Наранболд Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09521 2020-12-24
151 Баярдаваа Баянмөнх Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09515 2020-12-24
152 Амарбаяр Гомбодорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09513 2020-12-24
153 Төхөөн Батбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09511 2020-12-24
154 Бадамсүрэн Байгальмаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09508 2020-12-24
155 Болд Энхбат Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09506 2020-12-24
156 Онцгэрэл Анударь Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2017/09499 2020-12-24
157 Энхбат Ганхуяг Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/09496 2020-12-24
158 Баярсайхан Бямбасүрэн Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/09495 2020-12-24
159 Нацагсүрэн Батбилэг Загасчлах спорт Спортын дэд мастер 2017/09474 2020-12-24
160 Жамбал Эрдэнэ-Очир Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2013/00945 2020-12-24