Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
121 Пүрэвсүрэн Өлзийбаяр Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01705 2024/04/26 A/256
122 Баярмөнх Энэрэл Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01704 2024/04/26 A/256
123 Эрдэнэмөнх Баярбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01697 2024/04/26 A/256
124 Батсайхан Занданбат Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01695 2024/04/26 A/256
125 Нямжав Номин Даам Спортын дэд мастер 2023/01693
126 Отгонбаяр Баттүвшин Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/01691
127 Равдан Магсар Шатар Спортын дэд мастер 2023/01688 2024/04/26 A/256
128 Балдорж Баатар Шатар Спортын дэд мастер 2023/01686 2024/04/26 A/256
129 Лхагважав Болор-Од Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01684 2024/04/26 A/256
130 Б Амарбаясгалан Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01682 2024/03/19 А/164
131 Зээхүү Болдоо Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01681 2024/03/19 А/164
132 Чүлтэмсүрэн Мөнхтөр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01680 2024/03/19 А/164
133 Мөнхсайхан Цэцэн Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/01672
134 Төмөрбаатар Бадамлянхуа Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01670 2024/03/19 А/164
135 Мөнхжаргал Билэгбишрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01669 2024/03/19 А/164
136 Лхагважав Ганзориг Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01668 2024/03/19 А/164
137 Баянцогт Алтангэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01667 2024/03/19 А/164
138 Дуламсүрэн Эрдэнэхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01666 2024/03/19 А/164
139 Баттулга Энхжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01665 2024/03/19 А/164
140 Ойдов Оюунцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01664 2024/03/19 А/164
141 Адъяа Долгорцэнд Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01663 2024/03/19 А/164
142 Энхболд Бямбасүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01660 2024/03/19 А/164
143 Батдэлгэр Билгүүн Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01659 2024/03/19 А/164
144 Амантай Шалхар Даам Спортын дэд мастер 2023/01635
145 Буянтогтох Нарансолонго Даам Спортын дэд мастер 2023/01632
146 Ариундэлгэр Мөнхбат Даам Спортын дэд мастер 2023/01631
147 Минжил Тамир Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/01626 2024/03/19 А/164
148 Цэдэв Сэргээ Шатар Спортын дэд мастер 2023/01625 2024/03/19 А/164
149 Цэвээн Одонтуул Шатар Спортын дэд мастер 2023/01624 2024/03/19 А/164
150 Бэхбат Лхагвадэлгэр Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01620 2024/03/19 А/164
151 Дагвадорж Дөлгөөн Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01619 2024/03/19 А/164
152 Ганпүрэв Марал-Эрдэнэ Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01618 2024/03/19 А/164
153 Дэлгэрмөрөн Хүслэн Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01617 2024/03/19 А/164
154 Зинаахүү Алтансүх Шатар Спортын дэд мастер 2023/01610 2024/03/19 А/164
155 Шийравринчин Алтангэрэл Шатар Спортын дэд мастер 2023/01609 2024/03/19 А/164
156 Болдбаатар Сумъяа-Очир Шатар Спортын дэд мастер 2023/01608 2024/03/19 А/164
157 Чарив Самбуудорж Шатар Спортын дэд мастер 2023/01604 2024/03/19 А/164
158 Базар-Аюуш Мөнхтулга Шатар Спортын дэд мастер 2023/01603 2024/03/19 А/164
159 Жаваа Алтанчимэг Шатар Спортын дэд мастер 2023/01600 2024/03/19 А/164
160 Цэвэлмаа Баярхүү Шатар Спортын дэд мастер 2023/01598 2024/03/19 А/164