Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
161 Цэнд-Очир Батдорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09447 2020-12-24
162 Дэлэг-Ориг Ундрах Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09438 2020-12-24
163 Энхбаатар Энхболд Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/09437 2020-12-24
164 Насанбуян Баатар Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/09434 2020-12-24
165 Ганболд Ганбаатар Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2013/00943 2020-12-24
166 Баярсайхан Номин-эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09428 2020-12-24
167 Энхдуулал Бадамцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09427 2020-12-24
168 Амарсанаа Үүрцайх Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/09421 2020-12-24
169 Данзан Нямдорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09420 2020-12-24
170 Дэлгэр Олонбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2013/00942 2020-12-24
171 Цэвээндорж Ганбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09417 2020-12-24
172 Александр Хатанбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09416 2020-12-24
173 Батбилэг Мөнх-Оргил Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09415 2020-12-24
174 Тагарваа Болдбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09414 2020-12-24
175 Мөнхбат Сүхбат Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/09391 2020-12-24
176 Нямаа Мөнхбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2013/00939 2020-12-24
177 Доржсүрэн Болор-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09381 2020-12-24
178 Төгс Доржнамжаа Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09380 2020-12-24
179 Цоггэрэл Дэнсмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09378 2020-12-24
180 Жалцавжий Энхцолмон Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09376 2020-12-24
181 Ичинноров Солонгоо Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09375 2020-12-24
182 Батжаргал Бэлгүтэй Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09368 A/164 2020-12-24
183 Батчимэг Бадамсүрэн Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/09366 2020-12-24
184 Дашсүрэн Төмөрчөдөр Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/09363 2020-12-24
185 Цэмпэлмаа Амараа Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09361 A/02 2020-12-24
186 Бямбасүрэн Бямбадорж Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09360 A/164 2020-12-24
187 Ганбат Дуурсах Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09359 A/164 2020-12-24
188 Лхүндэв Наранбаатар Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09358 A/02 2020-12-24
189 Тэрбиш Бямбасүрэн Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09357 A/02 2020-12-24
190 Баяраа Отгонбаатар Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09356 A/164 2020-12-24
191 Эрдэнэсүх Отгонбаяр Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09355 A/164 2020-12-24
192 Нямдорж Өлзиймягмар Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09353 A/164 2020-12-24
193 Хысап Аянжол Шатар Спортын дэд мастер 2017/09340 2020-12-24
194 Золбаяр Баярт Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09331 2020-12-24
195 Баатархүү Алтаншагай Бодибилдинг Спортын дэд мастер 2017/09324 2020-12-24
196 Цэрэнпүрэв Мөнхөө Шатар Спортын дэд мастер 2017/09312 2020-12-24
197 Батдэлгэр Билэгтуяа Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09299 2020-12-24
198 Рэнцэндорж Марал Буудлага Спортын дэд мастер 2017/09293 2020-12-24
199 Хишигдэмбэрэл Энхмаа Буудлага Спортын дэд мастер 2017/09280 2020-12-24
200 ГАНСҮХ ОЮУНЖАРГАЛ Буудлага Спортын дэд мастер 2017/09279 2020-12-24