Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
201 БАЯРЖАРГАЛ НАРАНЗУЛ Буудлага Спортын дэд мастер 2017/09278 2020-12-24
202 ТӨМӨРЦООЖ НЯМГЭРЭЛ Буудлага Спортын дэд мастер 2017/09277 2020-12-24
203 Чулуунбаатар Хатанзориг Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09273 2020-12-24
204 Сандагсүрэн Алтансүх Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09271 A/164 2020-12-24
205 Баярсайхан Мөнх-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/09270 2020-12-24
206 Бор Зоригтбаатар Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2017/09251 2020-12-24
207 Батгэрэл Мягмардорж Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2013/00925 2020-12-24
208 Дашлхагва Түмэнжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/09242 2020-12-24
209 Нямдорж Бямбадорж Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09232 2020-12-24
210 Жамбалдорж Амарболд Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2013/00923 2020-12-24
211 Сэдбазар Цэндсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09228 2020-12-24
212 Данзандаржаа Жаргалбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09227 2020-12-24
213 Сашка Соёл-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09225 2020-12-24
214 Аюушжав Базаргүр Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09221 2020-12-24
215 Пүрэв Дашдорж Бокс Спортын дэд мастер 2017/09213 2020-12-24
216 Баасанжав Самданжамц Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2013/00921 2020-12-24
217 Пантаг Маахүү Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09208 2020-12-24
218 Дашбатжав Гэрэлмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09206 2020-12-24
219 Нямсүрэн Ундрахзаяа Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2013/00920 2020-12-24
220 Хүдэрчулуун Оюунтуяа Бодибилдинг Спортын дэд мастер 2017/09196 2020-12-24
221 Отог Амартогтох Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/09179 A/164 2020-12-24
222 Даваасамбуу Батцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09177 2020-12-24
223 Батсайхан Цогбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09171 2020-12-24
224 Даваадорж Ганбаяр Цана Спортын дэд мастер 2017/09164 2020-12-24
225 Дагва Адъяа Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09156 2020-12-24
226 Өрнөх Дандар Шатар Спортын дэд мастер 2017/09152 2020-12-24
227 Банзрагч Баяраа Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09141 2020-12-24
228 Бадарч Алтанзул Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09140 2020-12-24
229 Цогтбаатар Түвдэнжамъян Самбо бөх Спортын дэд мастер 2017/09111 2020-12-24
230 Батболд Баттулга Модон бөмбөг Спортын дэд мастер 2013/00911 2020-12-24
231 Мөнхбат Эрдэнэбилэг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2017/09104 2020-12-24
232 Эрдэнэсүх Мөнхбаясгалан Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2017/09102 2020-12-24
233 Сүхбаатар Батцоож Модон бөмбөг Спортын дэд мастер 2013/00910 2020-12-24
234 Тогмид Даваа Шатар Спортын дэд мастер 2017/09094 2020-12-24
235 Хажекбер Көкен Шатар Спортын дэд мастер 2017/09092 2020-12-24
236 Амарсанаа Хатансайхан Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2017/09089 2020-12-24
237 Гантулга Санчир Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09087 2020-12-24
238 Баярцогт Мөнхзориг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2017/09086 2020-12-24
239 Батболд Удвал Бокс Спортын дэд мастер 2017/09077 2020-12-24
240 Ганхуяг Сэр-Од Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/09048 2020-12-24