Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
201 Хайрат Мустафа Даам Спортын дэд мастер 2023/01505 2024/02/23 А/105
202 Эрдэнэболд Ану Даам Спортын дэд мастер 2023/01503 2024/02/23 А/105
203 Доржсүрэн Хашбаатар Даам Спортын дэд мастер 2023/01498 2024/02/23 А/105
204 Түмэнбаяр Мөнхжин Даам Спортын дэд мастер 2023/01497 2024/02/23 А/105
205 Баярмаа Саруулдалай Даам Спортын дэд мастер 2023/01496 2024/02/23 А/105
206 Уртнасан Пүрэвбат Даам Спортын дэд мастер 2023/01495 2024/02/23 А/105
207 Энхбаатар Түшигсайхан Даам Спортын дэд мастер 2023/01494 2024/02/23 А/105
208 Тэмүүжин Ананд Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01493 2024/02/23 А/105
209 Баярсайхан Аз-Учрал Даам Спортын дэд мастер 2023/01492 2024/02/23 А/105
210 Нямбаяр Хангай Даам Спортын дэд мастер 2023/01491 2024/02/23 А/105
211 Баасанжав Баторгил Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01490 2024/02/23 А/105
212 Баттогтох БОЛОРЧИМЭГ Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2023/01489 2024/02/23 А/105
213 Цолмон Эрдэнэбаяр Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2023/01488 2024/02/23 А/105
214 Ганхуяг Цэндсүрэн Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2023/01487 2024/02/23 А/105
215 Баянжаргал Энхбилгүүн Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2023/01486 2024/02/23 А/105
216 Амгаланбаяр Алтанхуяг Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2023/01485 2024/02/23 А/105
217 Гантогоо Хандармаа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01480 2024/02/23 А/105
218 Дамдинбазар Дамдинпүрэв Даам Спортын дэд мастер 2023/01476 2024/02/23 А/105
219 Өнөмөнх Мөнх-Анар Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01471 2024/02/23 А/105
220 Сүхбаатар Ариунболд Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01469 2024/02/23 А/105
221 Золбоо Ханхүү Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01468 2024/02/23 А/105
222 Ичинхорлоо Оюун-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01465 2024/02/23 А/105
223 Гантөмөр Азжаргал Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01464 2024/02/23 А/105
224 Болдбат Будгэрэл Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01463 2024/02/23 А/105
225 Цагаандорж Ивээл Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01462 2024/02/23 А/105
226 Давхарбаяр Ариунбаатар Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01451 2024/02/23 А/105
227 Батболд Болортуяа Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01450 2024/02/23 А/105
228 Лайхансүрэн Маралжин Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01448 2024/02/23 А/105
229 Хүрэлсүх Билгүүндалай Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01444 2024/02/23 А/105
230 Долгормаа Баяржавхлан Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01443 2024/02/23 А/105
231 Мөнх-Эрдэнэ Буяндэлгэр Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01442 2024/02/23 А/105
232 Төмөрбаатар Мэндсайхан Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01441 2024/02/23 А/105
233 Сэдэд Анунгоо Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01440 2024/02/23 А/105
234 Мөнхбаатар Одбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01436 2024/02/23 А/105
235 Чойжил Оюунболд Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01435 2024/02/23 А/105
236 Чойжил Оюун Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01434 2024/02/23 А/105
237 Батчулуун Эрболд Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2023/01432 2024/02/23 А/105
238 Баяраа Нандинболор Даам Спортын дэд мастер 2023/01423 2024/02/23 А/105
239 Жаргалсайхан Энэрэлт Самбо бөх Спортын дэд мастер 2023/01421 2024/01/26 А/25
240 Нэрвий Энхжин Даам Спортын дэд мастер 2023/01416 2024/02/23 А/105