Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
241 Цогт-Очир Мишээл Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01027 2024/01/26 А/25
242 Баатархүү Маргад-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01026 2024/01/26 А/25
243 Насанбуян Дөлгөөн Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01025 2024/01/26 А/25
244 Дамбадаржаа Сүндэръяа Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01024 2024/01/26 А/25
245 Цолмонцог Номин-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01011 А/483
246 Амар Уянга Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01010 А/483
247 Даваадорж Намуун Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01009 А/483
248 Оргилсайхан Мөнхзул Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01008 А/483
249 Эрдэнэбаатар Даваахүү Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01007 А/483
250 Пүрэвсүрэн Элбэгзаяа Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01006 А/483
251 Магнай Төмөр-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01005 А/483
252 Цогтгэрэл Уянга-Эрдэнэ Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00965 А/483
253 Лхагвасүрэн Өлзийсолонго Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00964 А/483
254 Т Болормаа Волейбол Спортын дэд мастер 2023/00932 А/483
255 Ганбат Төгөлдөр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/00931 А/483
256 Ойдов Хосбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/00930 А/483
257 Баярсүрэн Тамир Волейбол Спортын дэд мастер 2023/00929 А/483
258 Балсан Мөнгөнсолонго Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/00928 2024/01/26 А/25
259 Цэвээн Одончимэг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/00927 2024/01/26 А/25
260 Батбаяр Бүрэнжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/00926 2024/01/26 А/25
261 Эрдэнэбилэг Мөнхсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2023/00910 А/483
262 Хотолбаатар Чулуунгэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2023/00908 А/483
263 Товуудорж МАНДАХБАЯР Волейбол Спортын дэд мастер 2023/00907 А/483
264 Ууганбаяр Нямбаяр Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00906 А/483
265 Батсайхан Мөнхбаясгалан Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00905 А/483
266 Жаргалсайхан Есөн-Эрдэнэ Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00904 А/483
267 Батнасан Энхбаяр Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00903 А/483
268 Болдбаатар Билгүүнзаяа Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00902 А/483
269 Оюунзул Мөнгөлдэй Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00901 А/483
270 Буяндэлгэр Буянжаргал Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00900 А/483
271 Бүжинхэн Бүнжинлхам Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00899 А/483
272 Түмэндэмбэрэл Алтаншагай Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00898 А/483
273 Ганбаяр Анударь Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00897 А/483
274 Бэхбат Номин-Эрдэнэ Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00896 А/483
275 Ноов Мөнхбаатар Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00895 А/483
276 Орхон Биндэръяа Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00894 А/483
277 Сонгохбаяр Эмүжин Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00893 А/483
278 Пүрэвсэд Мөнхбаатар Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00891 А/483
279 Батгэрэл Болор-Эрдэнэ Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00890 А/483
280 Нямболд Ананд Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/00889 А/483