Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
281 Алтангэрэл Нямдэлгэр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01191 2024/01/26 А/25
282 Амаржаргал Артаг Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01186 2024/01/26 А/25
283 Тавьхиа Ариунболд Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01185 2024/01/26 А/25
284 Цэдэнбал Мөнхбаяр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01181 2024/01/26 А/25
285 Бэгз Хашдорж Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01179 2024/01/26 А/25
286 Батдорж Үнэнзоригт Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01178 2024/01/26 А/25
287 Заграа Мягмарсүрэн Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01177 2024/01/26 А/25
288 Бямбажав Уянга Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01174 2024/01/26 А/25
289 Мөнхчулуун Ууганбаяр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01173 2024/01/26 А/25
290 Гомбожав Гансүх Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01169 2024/01/26 А/25
291 Санги Анхмандах Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01168 2024/01/26 А/25
292 Оюунбилэг Найрамдал Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01166 2024/01/26 А/25
293 Лхагвасүрэн Мягмар Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01164 2024/01/26 А/25
294 Аюушжав Батсүх Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01160 2024/01/26 А/25
295 Пүрэв Чулуун-Эрдэнэ Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01159 2024/01/26 А/25
296 Сэнгэдорж Батсайхан Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01158 2024/01/26 А/25
297 Хорлоо Мөнхбаатар Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01157 2024/01/26 А/25
298 Хөх Равсал Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01153 2024/01/26 А/25
299 Өтнөө Балдандорж Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01152 2024/01/26 А/25
300 Цогзол Болд Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01151 2024/01/26 А/25
301 Шараа Батмөнх Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01150 2024/01/26 А/25
302 Нямаа Энхзул Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01149 2024/01/26 А/25
303 Баттулга Тогтохбаяр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01147 2024/01/26 А/25
304 Баасанжав Буянтогтох Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01146 2024/01/26 А/25
305 Хасаг Отгонбаяр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01145 2024/01/26 А/25
306 Баянзул Мөнхтөр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01144 2024/01/26 А/25
307 Янжмаа Тэгшбат Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01125 А/483
308 Энхтуяа Буяндэлгэр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01122 А/483
309 Базарсад БАНЗРАГЧ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01120 А/483
310 ЧИМЭДДАМБА СОДБИЛЭГ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01117 А/483
311 Баттулга Алтайбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01116 А/483
312 Сосорбарам Очирхуяг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01114 А/483
313 Ганжамбал Ганболд Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01111 А/483
314 Чимэг-Очир Бямбасүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01110 А/483
315 Галсандорж Ганбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01109 А/483
316 Ганболд Хандаамаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01108 А/483
317 Долгор Болорчулуун Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01107 А/483
318 Батбаяр Мөнхжин Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01105 А/483
319 Чойжил Өлзий Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01103 А/483
320 Энхбат Төгөлдөр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01101 А/483