Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
321 Рэгзэн Цэдэнсодном Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01100 А/483
322 Нямдорж Бат-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01099 А/483
323 Отгонзаяа Авидням Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01097 А/483
324 Ганхүү Золзаяа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01096 А/483
325 Өлзийбат Ариунаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01095 А/483
326 Отгонбаяр Өлзийжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01090 А/483
327 Пэрэнлэйсамбуу Буянбат Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01086 А/483
328 Баянмөнх Батжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01084 А/483
329 Мантай Төрмөнх Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01081 А/483
330 Батмөнх АМАР Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01076 А/483
331 Батзориг Бат-Итгэл Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01067 2024/01/26 А/25
332 Бат-Эрдэнэ Батчимэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01063 А/483
333 Түмэнбилэг Хаш-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01062 А/483
334 Ганбаатар Насанжаргал Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01061 А/483
335 Доржсүрэн Ерөөхүү Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01060 А/483
336 Х АЛТАНГЭРЭЛ Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01056 А/483
337 Балгансүрэн Соёмбо Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01055 А/483
338 Сүхчулуун Санчир Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01054 А/483
339 Лхагвасүрэн Сугаржав Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01052 А/483
340 Батсүх Золжаргал Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01051 А/483
341 Бадрал Бат-Оргил Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01050 А/483
342 Чинбат Сүлд Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01037 2024/01/26 А/25
343 Мөнхбаяр Уянгалянхуа Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01036 2024/01/26 А/25
344 Соёлсайхан Дуурсахдалай Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01035 2024/01/26 А/25
345 Батаа Буяндорж Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01034 2024/01/26 А/25
346 Энхбаяр Анубаясгалан Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01033 2024/01/26 А/25
347 Отгонбаатар Амин-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01031 2024/01/26 А/25
348 Доржтайван Бум-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01030 2024/01/26 А/25
349 Баяртүвшин Болорцэцэг Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01029 2024/01/26 А/25
350 Лхагва Тэмүүжин Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01028 2024/01/26 А/25
351 Цогт-Очир Мишээл Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01027 2024/01/26 А/25
352 Баатархүү Маргад-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01026 2024/01/26 А/25
353 Насанбуян Дөлгөөн Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01025 2024/01/26 А/25
354 Дамбадаржаа Сүндэръяа Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01024 2024/01/26 А/25
355 Цолмонцог Номин-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01011 А/483
356 Амар Уянга Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01010 А/483
357 Даваадорж Намуун Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01009 А/483
358 Оргилсайхан Мөнхзул Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01008 А/483
359 Эрдэнэбаатар Даваахүү Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01007 А/483
360 Пүрэвсүрэн Элбэгзаяа Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01006 А/483