Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
3761 Сүглэгмаа Мөнхбат Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/11452 2020-12-24
3762 Батсуурь Должинсүрэн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/11451 2020-12-24
3763 Должинсүрэн Эрдэмбилэг Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/11450 2020-12-24
3764 Ариунбаатар Өэлүн-Эх Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/11446 А/194 2020-12-24
3765 Ганбаатар Сэлэнгэмөрөн Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/11445 2020-12-24
3766 Мижиддорж Жаргалсайхан Волейбол Спортын дэд мастер 2018/11442 2020-12-24
3767 Баатардаваа Гантуяа Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11430 А/194 2020-12-24
3768 Төмөрбаатар Чинзориг Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2013/01143 2020-12-24
3769 Будбазар Төмөртулга Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2013/01142 2020-12-24
3770 Жанарбек Лашын Бокс Спортын дэд мастер 2018/11418 А/219 2020-12-24
3771 Жумахан Еркинбек Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/11415 А/194 2020-12-24
3772 Нямдаваа Батсайхан Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2013/01141 2020-12-24
3773 Баянтөр Ган-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/11408 2020-12-24
3774 Чагнаадорж Гандаваа Уламжлалт сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/11403 2020-12-24
3775 Батчулуун Үнэнбат Уламжлалт сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/11402 2020-12-24
3776 Далхаа Эрдэнэзуу Уламжлалт сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/11401 2020-12-24
3777 Чимэдцэрэн Эрдэнэсайхан Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2013/01140 2020-12-24
3778 Энэбиш Цэрэндолгор Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/11396 2020-12-24
3779 Ядамсүрэн Энхбаяр Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2013/01139 2020-12-24
3780 Мөнгөнхуяг Буянт Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/11384 2020-12-24
3781 Батнасан Эрдэнэсайхан Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2013/01138 2020-12-24
3782 Батчулуун Содбаяр Бодибилдинг Спортын дэд мастер 2018/11373 2020-12-24
3783 Отгонбаяр Төрбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/11368 2020-12-24
3784 Дарханбаяр Бэлгүүндаръяа Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/11367 2020-12-24
3785 Эрхэмбаяр Нямбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/11366 2020-12-24
3786 Бямбадорж Гантөгс Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/11365 2020-12-24
3787 Басан Энэрэл Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/11363 2020-12-24
3788 Чойжил Эрдэнэбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/11360 2020-12-24
3789 Загар Буяндэлгэр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/11359 2020-12-24
3790 Гансүх Баасанжаргал Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11344 А/194 2020-12-24
3791 Ганболд Мөнхсайхан Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11305 А/194 2020-12-24
3792 Зоригт Ирээдүй Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11304 А/194 2020-12-24
3793 Отгонбаатар Урангоо Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/11302 А/129 2020-12-24
3794 ? аднаабат Баярцэцэг Бусад Спортын дэд мастер 2010/00113 2020-12-24
3795 Амгаланбаатар Амартайван Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11297 А/194 2020-12-24
3796 Жавзан Даваабаяр Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11287 А/194 2020-12-24
3797 Лхагвадорж Хаш-Эрдэнэ Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11282 А/194 2020-12-24
3798 Батбаатар Очгэрэл Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11278 А/194 2020-12-24
3799 Ганбат Галбадрах Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11277 А/194 2020-12-24
3800 Дагвасүрэн Бямбадорж Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/11276 А/194 2020-12-24