Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
3841 Лхагважав Тамир Шатар Спортын дэд мастер 2018/85348 А/194 2020-12-23
3842 Доржготов Буянхишиг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/44331 А/194 2020-12-23
3843 Лутсүх Алтангэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2018/93938 А/194 2020-12-23
3844 Даржаа Ганбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2018/36054 А/194 2020-12-23
3845 Жанчив Лхамчинжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/98954 А/194 2020-12-23
3846 Лувсанамжил Баасанжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/58650 А/194 2020-12-23
3847 Тавнан Отгонбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2018/69028 А/194 2020-12-23
3848 Чимэддорж Баттогтох Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/74814 А/194 2020-12-23
3849 Цэрэндорж Цэцэнпүрэв Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/24496 А/194 2020-12-23
3850 Баттөмөр Соёл-Эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/54985 А/194 2020-12-23
3851 Сэр-од Номин Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/83021 А/194 2020-12-23
3852 Ядамсүрэн Амин-эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/78464 А/194 2020-12-23
3853 Доржсүрэн Бат-эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2018/70678 А/194 2020-12-23
3854 Ганбаатар Ганзориг Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/24865 А/194 2020-12-23
3855 Азбилэг Амарбаясгалан Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/16651 А/194 2020-12-23
3856 Цогтбаяр Цэнгүүн Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/37072 А/194 2020-12-23
3857 Намжилмаа Мөнхбаатар Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/11591 А/194 2020-12-23
3858 Далайбаяр Оюунхорол Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/70675 А/194 2020-12-23
3859 Ганбүүрэг Сайнбилэг Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2018/69579 А/194 2020-12-23
3860 Батбилэг Хүслэн Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/59789 А/194 2020-12-23
3861 Доржсүрэн Нандин-Эрдэнэ Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/20997 А/194 2020-12-23
3862 Ганцэцэг Золжаргал Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/96390 А/194 2020-12-23
3863 Баатарчулуун Оюунцэцэг Боулинг Спортын дэд мастер 2018/25529 А/194 2020-12-23
3864 Энхбаяр Энхболд Боулинг Спортын дэд мастер 2018/14840 А/194 2020-12-23
3865 Бадам Оргилмаа Боулинг Спортын дэд мастер 2018/55294 А/194 2020-12-23
3866 Лхагваа Мөнхбаатар Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/89138 А/194 2020-12-23
3867 Баянжаргал ууган-Эрдэнэ Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/89657 А/194 2020-12-23
3868 Эрдэнэбат Энхтамир Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/72086 А/194 2020-12-23
3869 Эрхэмзул Элбэрэл Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/16088 А/194 2020-12-23
3870 Буяннэмэх Билгүүндалай Волейбол Спортын дэд мастер 2018/41739 А/219 2020-12-23
3871 Ганзориг Шандан Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/25485 А/194 2020-12-23
3872 Энхтөр Одонгуа Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/77441 А/194 2020-12-23
3873 Ганболд Марал Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/21678 А/194 2020-12-23
3874 Лхамсүрэн Алдар Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/23743 А/194 2020-12-23
3875 Ганбат Энх-Үжин Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/58691 А/194 2020-12-23
3876 Довчинсүрэн Саруул Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/37121 А/194 2020-12-23
3877 Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/31858 А/194 2020-12-23
3878 Эрдэнэчимэг Болортуяа Бокс Спортын дэд мастер 2018/33766 А/374 2020-12-23
3879 Даваадорж Эрдэнэтулга Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/67095 А/194 2020-12-23
3880 Мандах Мөнхбаяр Олс таталт Спортын дэд мастер 2018/99220 А/194 2020-12-23