Утас:
+976-262449
И-мэйл:
info@sport.gov.mn
Нэвтрэх
Бүртгүүлэх
Нүүр
Хууль эрх зүй
Хууль
Журам
Зөвлөл
Цолны ангилал
Спортын төрөл, цолны шалгуур, ангилал
Шүүгч
Улсын шүүгч
Зэрэгтэй шүүгч
Шүүгч
Цолтой тамирчид
Олон улсын хэмжээний мастер
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Цол зэрэг
Нүүр
Цол зэрэг
Бүх спорт
Автомашин спорт
Адал явдалт спорт аялал
Бодибилдинг
Бокс
Буудлага
Бүжгийн спорт
Боулинг
Байт харваа
Бейсбол
Бүстэй барилдаан
Бадминтон
Бильярд
Волейбол
Гардан тулаан
Гандбол
Гимнастик
Даам
Дугуй
Дартс
Жюү-Жицү бөх
Жүдо бөх
Олон улсын Таеквондо
Олс таталт
Пара Буудлага
Пара Волейбол
Пара Хөнгөн атлетик
Пара Байт харваа
Пара Пауэрлифтинг
Софт теннис
Самбо бөх
Снөүбоард
Сагсан бөмбөг (5x5)
Триатлон
Талбайн теннис
Таеквондо
Гүйлтийн тэшүүр
Уулын цана
Усанд сэлэлт
Уулын спорт
Ушу
Үндэсний сурын харваа
Мөсний шагайн харваа
Хэт холын марафон гүйлт
Хөнгөн атлетик
Хүндийн өргөлт
Шайбтай хоккей
Хөлбөмбөг
Гүйлтийн Цана
Чөлөөт бөх
Ширээний теннис
Шатар
Ширээний шагай
Мотоцикл спорт
Бие хамгаалах
Кураш
Сумо
Гал унтраах техник спорт
Шүхрийн спорт
Нисэх загварын спорт
Аэробик гимнастик
Уран сайхны гимнастик
Спортын гимнастик
Загасчлах спорт
Улсын морь бариач
Улсын морь цоллогч
Радио спорт
Рагби
Буриад сурын харваа
Урианхай сурын харваа
Шорт трейк
Үндэсний бие хамгаалах урлаг
Пара Жүдо
Цэрэгжлийн спорт
Уламжлалт сурын харваа
Практик буудлага
Туялзуур сэлэм
Жюү-жицү бөх
Го
Хонхот бөмбөг
Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч
Биатлон
Пара цана
Сагсан бөмбөг (3х3)
Пара Таеквондо
Модон барилдаан
Пара Бочи
Үндэсний бөх
Мөсөн сурын харваа
Тэмээн уралдаан
Хурдан морины уралдаан
Шагайн харваа
Морьт сурын харваа
Морин өртөө уралдаан
Морин дээрх барилдаан
Жороо морины уралдаан
Пауэрлифтинг
Дифлимп Сагсанбөмбөг
Дифлимп Ширээний теннис
Гүйлтийн цана
Крикет
Спорт аялал
Дифлимп Волейбол
Волейбол /тусгай/
Бочи /тусгай/
Дифлимп Бочи
Гольф
Мөсөнд авиралт
Спорт авиралт
Нийтийн бүжиг
Сквош теннис
Футзал
Чирлидинг
Бүх спортын цол, зэрэг
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Олон улсын хэмжээний мастер
Улсын шүүгч
Улс
Монгол
United States
Canada
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bangladesh
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegowina
Brazil
Bulgaria
Cayman Islands
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
Finland
France
Georgia
Germany
Gibraltar
Greece
Guatemala
Hong Kong
Hungary
India
Indonesia
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Korea, Democratic People's Republic of
Kuwait
Malaysia
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Pakistan
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
Russia
Saudi Arabia
Singapore
Slovakia (Slovak Republic)
Slovenia
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Thailand
Turkey
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States minor outlying islands
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Serbia
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Bahrain
Barbados
Benin
Bhutan
Botswana
Bouvet Island
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Central African Republic
Chad
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Comoros
Congo
Cook Islands
Cote D'Ivoire
Djibouti
Dominica
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Ghana
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guinea
Guinea-bissau
Guyana
Haiti
Heard and Mc Donald Islands
Honduras
Iceland
Iran (Islamic Republic of)
Iraq
Kenya
Kiribati
Korea
Kyrgyzstan
Lao People's Democratic Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libyan Arab Jamahiriya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Micronesia
Moldova
Monaco
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands Antilles
New Caledonia
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Oman
Palau
Panama
Papua New Guinea
Pitcairn
Reunion
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Solomon Islands
Somalia
South Georgia & South Sandwich Islands
Sri Lanka
St. Helena
St. Pierre and Miquelon
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen Islands
Swaziland
Syrian Arab Republic
Tajikistan
Tanzania
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Vanuatu
Vatican City State (Holy See)
Viet Nam
Virgin Islands (British)
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna Islands
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Аймаг/Нийслэл
Сум/Дүүрэг
Эрэмбэлэх
Created On Ascending
Created On Descending
Хайх
Дахин тохируулах
№
Овог
Нэр
Спорт
Цол, зэрэг
Картын дугаар
Тушаалын дугаар
Огноо
3881
Гомбодорж
Оргилболд
Жүдо бөх
Спортын дэд мастер
2017/10286
2020-12-24
3882
Зулзага
Олонзаан
Дартс
Спортын дэд мастер
2017/10281
2020-12-24
3883
Хаянхярваа
Эрдэнэбилэг
Дартс
Спортын дэд мастер
2017/10280
2020-12-24
3884
Даваасамбуу
Аззаяа
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын дэд мастер
2017/10272
2020-12-24
3885
Нямдорж
Содбаяр
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2017/10271
2020-12-24
3886
Мижирчойен
ЦОГ-ЭРДЭНЭ
Дартс
Спортын дэд мастер
2017/10259
2020-12-24
3887
Ламжав
БАТБААТАР
Дартс
Спортын дэд мастер
2017/10258
2020-12-24
3888
Сайнбаяр
Бат-Итгэл
Нисэх загварын спорт
Спортын дэд мастер
2017/10255
2020-12-24
3889
Ганболд
Билгүүн
Нисэх загварын спорт
Спортын дэд мастер
2017/10254
2020-12-24
3890
Идэрбат
Барнасан
Нисэх загварын спорт
Спортын дэд мастер
2017/10253
2020-12-24
3891
Гантөмөр
Эрдэнэбаатар
Дугуй
Спортын дэд мастер
2017/10244
2020-12-24
3892
МӨНХБААТАР
ЭНХЦАЦРАЛ
Таеквондо
Спортын дэд мастер
2017/10241
2020-12-24
3893
Нямтөмөр
Өлзийням
Дугуй
Спортын дэд мастер
2017/10236
2020-12-24
3894
ЭНХБАТ
БАТ-ОРГИЛ
Таеквондо
Спортын дэд мастер
2017/10234
2020-12-24
3895
БАТМӨНХ
СОЁЛ-ЭРДЭНЭ
Таеквондо
Спортын дэд мастер
2017/10233
2020-12-24
3896
ТҮМЭНБАЯР
БАЯНХҮҮ
Дугуй
Спортын дэд мастер
2017/10230
2020-12-24
3897
Гантогтох
Энхжин
Дугуй
Спортын дэд мастер
2017/10222
2020-12-24
3898
Балдандорж
Баянжаргал
Дугуй
Спортын дэд мастер
2017/10221
2020-12-24
3899
Хуандаг
Катя
Дугуй
Спортын дэд мастер
2017/10216
2020-12-24
3900
Галсандондог
Гандолгор
Волейбол
Спортын дэд мастер
2017/10211
2020-12-24
3901
Дагвадорж
Жамбалдорж
Шатар
Спортын дэд мастер
2017/10209
2020-12-24
3902
Даваахүү
Хонгорзул
Шатар
Спортын дэд мастер
2017/10187
2020-12-24
3903
Хөх
Мягмаржав
Үндэсний сурын харваа
Спортын дэд мастер
2017/10183
2020-12-24
3904
БЯМБАДОРЖ
ХОНГОРЗУЛ
Хөнгөн атлетик
Спортын дэд мастер
2017/10180
2020-12-24
3905
Алтанцаг
Базаргүр
Волейбол
Спортын дэд мастер
2017/10179
2020-12-24
3906
Ариунсан
Багабанди
Волейбол
Спортын дэд мастер
2017/10178
2020-12-24
3907
ганхуяг
Төрмандах
Волейбол
Спортын дэд мастер
2017/10177
2020-12-24
3908
ТЭМҮҮЖИН
ХУЛАН
Практик буудлага
Спортын дэд мастер
2017/10175
2020-12-24
3909
МЯГМАР
УЯНГА
Практик буудлага
Спортын дэд мастер
2017/10173
2020-12-24
3910
БАЯРСАЙХАН
УРАНБАЯР
Практик буудлага
Спортын дэд мастер
2017/10172
2020-12-24
3911
НАМСРАЙ
ОДГЭРЭЛ
Практик буудлага
Спортын дэд мастер
2017/10168
2020-12-24
3912
НЯМДОРЖ
БУЯНЖАРГАЛ
Практик буудлага
Спортын дэд мастер
2017/10165
2020-12-24
3913
БАЯРСАЙХАН
БУЛГАН
Практик буудлага
Спортын дэд мастер
2017/10164
2020-12-24
3914
Нямгэрэл
Гоомарал
Волейбол
Спортын дэд мастер
2017/10162
2020-12-24
3915
Ганзориг
Оюун-Эрдэнэ
Волейбол
Спортын дэд мастер
2017/10161
2020-12-24
3916
Дэлгэр
Доржсрэн
Волейбол
Спортын дэд мастер
2017/10159
2020-12-24
3917
Уламбаяр
Наранбаатар
Нисэх загварын спорт
Спортын дэд мастер
2013/01015
2020-12-24
3918
Чимэддорж
Мичидмаа
Самбо бөх
Спортын дэд мастер
2017/10143
2020-12-24
3919
Дамдин
Дашдорж
Нисэх загварын спорт
Спортын дэд мастер
2013/01014
2020-12-24
3920
Зундуй
Отгонзаяа
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын дэд мастер
2017/10138
2020-12-24
«
1
2
...
94
95
96
97
98
99
100
101
102
...
138
139
»