Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Гантогтох Хандсүрэн Волейбол Спортын мастер 2023/01550
2 Отгон Алтанхуяг Сквош теннис Спортын мастер 2023/01549 2024-02-23
3 Золтөгс Энх-Учрал Сквош теннис Спортын мастер 2023/01544 2024-02-23
4 Амармэнд Уянга Сквош теннис Спортын мастер 2023/01543 2024-02-23
5 Алтанхуяг Ариунбилэг Сквош теннис Спортын мастер 2023/01542 2024-02-23
6 Даваажав Гүен Сквош теннис Спортын мастер 2023/01539 2024-02-23
7 Батзундуй Батнаран Сквош теннис Спортын мастер 2023/01538 2024-02-23
8 Энхболд Бат-Амгалан Сквош теннис Спортын мастер 2023/01537 2024-02-23
9 Даваасүрэн Бат-Октябрь Сквош теннис Спортын мастер 2023/01536 2024-02-23
10 Данзанжамц Анар Сквош теннис Спортын мастер 2023/01535 2024-02-23
11 Галбадрах Лхагва-Очир Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01532
12 Пүрэвдорж Энхтогтох Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01529
13 Амартөр Даваасүрэн Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01523
14 Наранбаатар Энхбаяр Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01522
15 Хүрэлбаатар Хашчулуун Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01520
16 Хоролсүрэн Ууганбаяр Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01519
17 Дамдиндорж Отгонзул Волейбол Спортын мастер 2023/01517
18 Буриад Бат-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01515
19 Лхагвасүрэн Нямрэгзэн Даам Спортын мастер 2023/01511
20 Гантулга Зулцэцэг Даам Спортын мастер 2023/01508
21 Алтангэрэл Гэсэр Даам Спортын мастер 2023/01507
22 Чимэддорж Нэргүй Таеквондо Спортын мастер 2023/01506
23 Базаржав Алагаа Даам Спортын мастер 2023/01502
24 Чулуунсуурь Гоомарал Даам Спортын мастер 2023/01500
25 Балхүү Отгонболд Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер 2023/01484
26 Батжаргал Мөнх-Эрдэнэ Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер 2023/01483
27 Лханаажав Магнай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01479
28 Мягмаржав Чулуунтөмөр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01474
29 Чулуун Батхуяг Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01473
30 Батсайхан Бээжин Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01472
31 Энхтуяа Мөнхтуул Таеквондо Спортын мастер 2023/01470
32 Давааням Ачбуян Таеквондо Спортын мастер 2023/01466
33 Нямцэрэн Энхзаяа Волейбол Спортын мастер 2023/01461
34 Мөрөн Тэмүүжин Волейбол Спортын мастер 2023/01460
35 Цэдэндорж Чинзориг Волейбол Спортын мастер 2023/01459
36 Дорж Амгаланбат Волейбол Спортын мастер 2023/01457
37 Шинэбаяр Сувд-Эрдэнэ Таеквондо Спортын мастер 2023/01449
38 Энхтуяа Анар Таеквондо Спортын мастер 2023/01446
39 Отгонбаяр Тэмүүжин Таеквондо Спортын мастер 2023/01445
40 Хүрэлбаатар Чүлтэм Гал унтраах техник спорт Спортын мастер 2023/01433