Утас:
+976-262449
И-мэйл:
info@sport.gov.mn
Нэвтрэх
Бүртгүүлэх
Нүүр
Хууль эрх зүй
Хууль
Журам
Зөвлөл
Цолны ангилал
Спортын төрөл, цолны шалгуур, ангилал
Шүүгч
Улсын шүүгч
Зэрэгтэй шүүгч
Шүүгч
Цолтой тамирчид
Олон улсын хэмжээний мастер
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Цол зэрэг
Нүүр
Цол зэрэг
Бүх спорт
Автомашин спорт
Адал явдалт спорт аялал
Бодибилдинг
Бокс
Буудлага
Бүжгийн спорт
Боулинг
Байт харваа
Бейсбол
Бүстэй барилдаан
Бадминтон
Бильярд
Волейбол
Гардан тулаан
Гандбол
Гимнастик
Даам
Дугуй
Дартс
Жюү-Жицү бөх
Жүдо бөх
Олон улсын Таеквондо
Олс таталт
Пара Буудлага
Пара Волейбол
Пара Хөнгөн атлетик
Пара Байт харваа
Пара Пауэрлифтинг
Софт теннис
Самбо бөх
Снөүбоард
Сагсан бөмбөг (5x5)
Триатлон
Талбайн теннис
Таеквондо
Гүйлтийн тэшүүр
Уулын цана
Усанд сэлэлт
Уулын спорт
Ушу
Үндэсний сурын харваа
Мөсний шагайн харваа
Хэт холын марафон гүйлт
Хөнгөн атлетик
Хүндийн өргөлт
Шайбтай хоккей
Хөлбөмбөг
Гүйлтийн Цана
Чөлөөт бөх
Ширээний теннис
Шатар
Ширээний шагай
Мотоцикл спорт
Бие хамгаалах
Кураш
Сумо
Гал унтраах техник спорт
Шүхрийн спорт
Нисэх загварын спорт
Аэробик гимнастик
Уран сайхны гимнастик
Спортын гимнастик
Загасчлах спорт
Улсын морь бариач
Улсын морь цоллогч
Радио спорт
Рагби
Буриад сурын харваа
Урианхай сурын харваа
Шорт трейк
Үндэсний бие хамгаалах урлаг
Пара Жүдо
Цэрэгжлийн спорт
Уламжлалт сурын харваа
Практик буудлага
Туялзуур сэлэм
Жюү-жицү бөх
Го
Хонхот бөмбөг
Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч
Биатлон
Пара цана
Сагсан бөмбөг (3х3)
Пара Таеквондо
Модон барилдаан
Пара Бочи
Үндэсний бөх
Мөсөн сурын харваа
Тэмээн уралдаан
Хурдан морины уралдаан
Шагайн харваа
Морьт сурын харваа
Морин өртөө уралдаан
Морин дээрх барилдаан
Жороо морины уралдаан
Пауэрлифтинг
Дифлимп Сагсанбөмбөг
Дифлимп Ширээний теннис
Гүйлтийн цана
Крикет
Спорт аялал
Дифлимп Волейбол
Волейбол /тусгай/
Бочи /тусгай/
Дифлимп Бочи
Гольф
Мөсөнд авиралт
Спорт авиралт
Нийтийн бүжиг
Сквош теннис
Футзал
Чирлидинг
Бүх спортын цол, зэрэг
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Олон улсын хэмжээний мастер
Улсын шүүгч
Улс
Монгол
United States
Canada
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bangladesh
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegowina
Brazil
Bulgaria
Cayman Islands
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
Finland
France
Georgia
Germany
Gibraltar
Greece
Guatemala
Hong Kong
Hungary
India
Indonesia
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Korea, Democratic People's Republic of
Kuwait
Malaysia
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Pakistan
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
Russia
Saudi Arabia
Singapore
Slovakia (Slovak Republic)
Slovenia
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Thailand
Turkey
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States minor outlying islands
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Serbia
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Bahrain
Barbados
Benin
Bhutan
Botswana
Bouvet Island
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Central African Republic
Chad
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Comoros
Congo
Cook Islands
Cote D'Ivoire
Djibouti
Dominica
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Ghana
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guinea
Guinea-bissau
Guyana
Haiti
Heard and Mc Donald Islands
Honduras
Iceland
Iran (Islamic Republic of)
Iraq
Kenya
Kiribati
Korea
Kyrgyzstan
Lao People's Democratic Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libyan Arab Jamahiriya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Micronesia
Moldova
Monaco
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands Antilles
New Caledonia
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Oman
Palau
Panama
Papua New Guinea
Pitcairn
Reunion
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Solomon Islands
Somalia
South Georgia & South Sandwich Islands
Sri Lanka
St. Helena
St. Pierre and Miquelon
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen Islands
Swaziland
Syrian Arab Republic
Tajikistan
Tanzania
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Vanuatu
Vatican City State (Holy See)
Viet Nam
Virgin Islands (British)
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna Islands
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Аймаг/Нийслэл
Сум/Дүүрэг
Эрэмбэлэх
Created On Ascending
Created On Descending
Хайх
Дахин тохируулах
№
Овог
Нэр
Спорт
Цол, зэрэг
Картын дугаар
Тушаалын дугаар
Огноо
1
Хавчаа
Батмөнх
Волейбол
Спортын мастер
2023/01685
2
Лхагвасүрэн
Сайнбаяр
Волейбол
Спортын мастер
2023/01671
3
Чойжилжав
Лхагвасүрэн
Волейбол
Спортын мастер
2023/01662
4
Жавзад
Өнөрсуурь
Волейбол
Спортын мастер
2023/01661
5
Гончигдорж
Бямбаа
Шатар
Спортын мастер
2023/01623
6
Алтанцэцэг
Нэргүй
Шатар
Спортын мастер
2023/01622
7
Ялалт
Марал
Буудлага
Спортын мастер
2023/01616
8
Ялалт
Маргад
Буудлага
Спортын мастер
2023/01615
9
Цэдэв
Нямбаяр
Гал унтраах техник спорт
Спортын мастер
2023/01614
10
Чулуун
Ононбат
Самбо бөх
Спортын мастер
2023/01612
11
Ганхүү
Энхбат
Самбо бөх
Спортын мастер
2023/01611
12
Балданжанцан
Хүслэнзаяа
Шатар
Спортын мастер
2023/01605
13
Дорж
Амар
Шатар
Спортын мастер
2023/01588
14
Шарав
Сайнбаяр
Волейбол
Спортын мастер
2023/01585
15
Батболд
Энхрий
Буудлага
Спортын мастер
2023/01552
16
Загд
Ариунболор
Буудлага
Спортын мастер
2023/01551
17
Гантогтох
Хандсүрэн
Волейбол
Спортын мастер
2023/01550
2024/02/23 А/105
18
Отгон
Алтанхуяг
Сквош теннис
Спортын мастер
2023/01549
2024/02/23 А/105
2024-02-23
19
Золтөгс
Энх-Учрал
Сквош теннис
Спортын мастер
2023/01544
2024/02/23 А/105
2024-02-23
20
Амармэнд
Уянга
Сквош теннис
Спортын мастер
2023/01543
2024/02/23 А/105
2024-02-23
21
Алтанхуяг
Ариунбилэг
Сквош теннис
Спортын мастер
2023/01542
2024/02/23 А/105
2024-02-23
22
Даваажав
Гүен
Сквош теннис
Спортын мастер
2023/01539
2024/02/23 А/105
2024-02-23
23
Батзундуй
Батнаран
Сквош теннис
Спортын мастер
2023/01538
2024/02/23 А/105
2024-02-23
24
Энхболд
Бат-Амгалан
Сквош теннис
Спортын мастер
2023/01537
2024/02/23 А/105
2024-02-23
25
Даваасүрэн
Бат-Октябрь
Сквош теннис
Спортын мастер
2023/01536
2024/02/23 А/105
2024-02-23
26
Данзанжамц
Анар
Сквош теннис
Спортын мастер
2023/01535
2024/02/23 А/105
2024-02-23
27
Галбадрах
Лхагва-Очир
Пауэрлифтинг
Спортын мастер
2023/01532
2024/02/23 А/105
28
Пүрэвдорж
Энхтогтох
Пауэрлифтинг
Спортын мастер
2023/01529
2024/02/23 А/105
29
Амартөр
Даваасүрэн
Пауэрлифтинг
Спортын мастер
2023/01523
2024/02/23 А/105
30
Наранбаатар
Энхбаяр
Пауэрлифтинг
Спортын мастер
2023/01522
2024/02/23 А/105
31
Хүрэлбаатар
Хашчулуун
Пауэрлифтинг
Спортын мастер
2023/01520
2024/02/23 А/105
32
Хоролсүрэн
Ууганбаяр
Пауэрлифтинг
Спортын мастер
2023/01519
2024/02/23 А/105
33
Дамдиндорж
Отгонзул
Волейбол
Спортын мастер
2023/01517
2024/02/23 А/105
34
Буриад
Бат-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх
Спортын мастер
2023/01515
2024/02/23 А/105
35
Лхагвасүрэн
Нямрэгзэн
Даам
Спортын мастер
2023/01511
2024/02/23 А/105
36
Гантулга
Зулцэцэг
Даам
Спортын мастер
2023/01508
2024/02/23 А/105
37
Алтангэрэл
Гэсэр
Даам
Спортын мастер
2023/01507
2024/02/23 А/105
38
Чимэддорж
Нэргүй
Таеквондо
Спортын мастер
2023/01506
2024/02/23 А/105
39
Базаржав
Алагаа
Даам
Спортын мастер
2023/01502
2024/02/23 А/105
40
Чулуунсуурь
Гоомарал
Даам
Спортын мастер
2023/01500
2024/02/23 А/105
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
181
182
»