Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
361 Норов Чинбат Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/00919 2024/01/26 А/25
362 Чулуунжав Амгаланбаяр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/00918 2024/01/26 А/25
363 Жадамба Бизъяабал Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/00916 2024/01/26 А/25
364 Гандолгор Энхбат Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/00914 2024/01/26 А/25
365 Дашдондог Цэрэнбат Бильярд Спортын мастер 2023/01039 А/483
366 Бат-Эрдэнэ Мэндсайхан Бильярд Спортын мастер 2023/01040 А/483
367 Ганболд Ганчимэг Волейбол Спортын мастер 2023/00912 А/483
368 Пүрэв Баасанцогт Волейбол Спортын мастер 2023/00909 А/483
369 Мандахбаяр Тэлмүүн Байт харваа Спортын мастер 2023/00892 А/483
370 Дэмбэрэл Сэлэнгээ Байт харваа Спортын мастер 2023/00877 А/483
371 Өлзийхутаг Халиун Байт харваа Спортын мастер 2023/00875 А/483
372 Баянжаргал ууган-Эрдэнэ Байт харваа Спортын мастер 2023/00873 А/483
373 Намсрай Хатанзориг Байт харваа Спортын мастер 2023/00872 А/483
374 Нямдорж Есөн-Эрдэнэ Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00868 2024/01/26 А/25
375 Ганхуяг Мишээл Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00867 2024/01/26 А/25
376 Буянбаяр Ундаръяа Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00866 2024/01/26 А/25
377 Сувдаа Сайханзаяа Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00865 2024/01/26 А/25
378 Жовд Пүрэвдорж Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00864 2024/01/26 А/25
379 Гэпэл Оюунцэцэг Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00863 2024/03/19 А/164
380 Хүрэлчулуун Маралмаа Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00862 А/483
381 Тэрбиш Ариунзаяа Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00861 А/483
382 Сүхбаатар Хатанбаатар Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00858 А/483
383 Чойжилжав Төгөлдөр Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00857 А/483
384 Ц БЯМБАСҮРЭН Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00856 А/483
385 Гэрэлсайхан Мишээл Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00846 А/483
386 Батгэрэл Батзориг Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00841 А/483
387 Тэгшбаяр Пүрэвбаатар Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00839 А/483
388 Лхамхүү Мягмархүү Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00833 А/483
389 Бат-Өлзий Наранбаатар Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00830 А/483
390 Даваа Бум-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00828 А/483
391 Цэндсүрэн Гантулга Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00826 А/483
392 Ганхуяг Сэр-Од Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00821 А/483
393 Пэрэнлэй Баярхүү Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00817 2024/01/26 А/25
394 Гээдарь Буянхишиг Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00816 2024/01/26 А/25
395 Дансран Алтанцэцэг Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00814 А/483
396 Цолмон Энхжин Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2023/00804 А/483
397 Амгаланбаатар Хонгорзул Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2023/00803 А/483
398 Амарсайхан Тэгшээ Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2023/00802 А/483
399 Пүрэвсүрэн Баасансүрэн Спортын гимнастик Спортын мастер 2023/00796 А/483
400 Гантулга Идэржавхлан Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00794 А/483