Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
401 Баянжаргал ууган-Эрдэнэ Байт харваа Спортын мастер 2023/00873 А/483
402 Намсрай Хатанзориг Байт харваа Спортын мастер 2023/00872 А/483
403 Нямдорж Есөн-Эрдэнэ Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00868 2024/01/26 А/25
404 Ганхуяг Мишээл Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00867 2024/01/26 А/25
405 Буянбаяр Ундаръяа Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00866 2024/01/26 А/25
406 Сувдаа Сайханзаяа Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00865 2024/01/26 А/25
407 Жовд Пүрэвдорж Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00864 2024/01/26 А/25
408 Гэпэл Оюунцэцэг Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00863 2024/03/19 А/164
409 Хүрэлчулуун Маралмаа Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00862 А/483
410 Тэрбиш Ариунзаяа Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00861 А/483
411 Сүхбаатар Хатанбаатар Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00858 А/483
412 Чойжилжав Төгөлдөр Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00857 А/483
413 Ц БЯМБАСҮРЭН Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00856 А/483
414 Гэрэлсайхан Мишээл Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00846 А/483
415 Батгэрэл Батзориг Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00841 А/483
416 Тэгшбаяр Пүрэвбаатар Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00839 А/483
417 Лхамхүү Мягмархүү Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00833 А/483
418 Бат-Өлзий Наранбаатар Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00830 А/483
419 Даваа Бум-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00828 А/483
420 Цэндсүрэн Гантулга Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00826 А/483
421 Ганхуяг Сэр-Од Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00821 А/483
422 Пэрэнлэй Баярхүү Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00817 2024/01/26 А/25
423 Гээдарь Буянхишиг Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00816 2024/01/26 А/25
424 Дансран Алтанцэцэг Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00814 А/483
425 Цолмон Энхжин Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2023/00804 А/483
426 Амгаланбаатар Хонгорзул Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2023/00803 А/483
427 Амарсайхан Тэгшээ Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2023/00802 А/483
428 Пүрэвсүрэн Баасансүрэн Спортын гимнастик Спортын мастер 2023/00796 А/483
429 Гантулга Идэржавхлан Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00794 А/483
430 Сэргэлэн Гуамарал Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00793 А/483
431 Цэгмид Эрдэнэбуян Даам Спортын мастер 2023/00792 А/483
432 Цэрэн Эрдэнэдалай Даам Спортын мастер 2023/00791 А/483
433 Цэдэв Батхүү Даам Спортын мастер 2023/00790 А/483
434 Оросоо Оюунчимэг Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00761 А/483
435 Гантулга Хишигжаргал Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00751 А/483
436 Ганбаатар Хажидмаа Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00749 А/483
437 Эрдэнэчулуун Халиунаа Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00746 А/483
438 Үүрийнбаяр Анударь Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00743 А/483
439 Нямсүрэн Анужин Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00739 А/483
440 Батсуурь Ихбилигт Нисэх загварын спорт Спортын мастер 2023/00747 А/483