Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5241 Дөл Эрдэнэ-Очир Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/30301 А/219 2020-12-23
5242 Эрдэнэболд Соронзонболд Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/49727 А/219 2020-12-23
5243 Батдорж Намхай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/16520 А/261 2020-12-23
5244 Наранцэцэг Батбаяр Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2018/15142 А/261 2020-12-23
5245 Жигмэд Ганбаа Шатар Спортын мастер 2018/60955 А/261 2020-12-23
5246 Нямсамбуу Золбаяр Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/76793 А/194 2020-12-23
5247 Нямсамбуу Хосбаяр Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/19533 А/194 2020-12-23
5248 Басан Даваадалай Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2018/55316 А/194 2020-12-23
5249 Батсайхан Нармандах Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2018/98359 А/194 2020-12-23
5250 Толья Оюунгэрэл Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2018/92168 А/194 2020-12-23
5251 Бэх-Очир Гантулга Уулын спорт Спортын мастер 2018/71852 А/194 2020-12-23
5252 Хуягбаатар Энхзул Усан спорт Спортын мастер 2018/11682 А/194 2020-12-23
5253 Хүдэрчулуун Оюунтуяа Бодибилдинг Спортын мастер 2018/93557 А/330 2020-12-23
5254 Батмөнх Жүрмэд Усан спорт Спортын мастер 2018/39064 А/194 2020-12-23
5255 ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ Волейбол Спортын мастер 2018/64801 А/194 2020-12-23
5256 ӨӨДӨС ЗАНАБАЗАР Волейбол Спортын мастер 2018/93084 А/194 2020-12-23
5257 Бямбаа Баттөмөр Волейбол Спортын мастер 2018/96577 А/194 2020-12-23
5258 Отгонбаяр Батнягт Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/53179 А/194 2020-12-23
5259 Цогт-Адъяа Батзориг Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/39910 А/194 2020-12-23
5260 Давгадорж Оддорж Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/11483 А/194 2020-12-23
5261 Намжилсүрэн Сэмжид Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/73015 А/194 2020-12-23
5262 Доржготов Амгалан Шатар Спортын мастер 2018/87441 А/194 2020-12-23
5263 Цэрэндорж Санжидмаа Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/18742 А/194 2020-12-23
5264 Эрдэнэ Цэлмэг Усан спорт Спортын мастер 2018/52550 А/194 2020-12-23
5265 Янжив Батболд Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/17399 А/194 2020-12-23
5266 Энхбат Жавхлантөгс Рагби Спортын мастер 2018/89470 А/194 2020-12-23
5267 Гансүх Мэнд-Амар Рагби Спортын мастер 2018/17947 А/194 2020-12-23
5268 Эрхэмбаяр Баянмөнх Рагби Спортын мастер 2018/35748 А/194 2020-12-23
5269 Ганбат Болорчулуун Волейбол Спортын мастер 2018/91566 А/194 2020-12-23
5270 Норовсүрэн Амарсайхан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/97489 А/194 2020-12-23
5271 Норовсүрэн Амарбаясгалан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/90635 А/194 2020-12-23
5272 Ренчин Дамдинсүрэн Шатар Спортын мастер 2018/64747 А/194 2020-12-23
5273 Чулуунбаатар Дэлгэрцэцэг Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2018/77935 А/194 2020-12-23
5274 Гомбодорж Цэвээн Цана Спортын мастер 2018/60071 А/194 2020-12-23
5275 Нацаг Тогтохжаргал Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/41826 А/194 2020-12-23
5276 Сод-Oд Энхжин Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/72550 А/194 2020-12-23
5277 Варшилов Энхбат Боулинг Спортын мастер 2018/12888 А/194 2020-12-23
5278 Гончиг Магсаржалам Боулинг Спортын мастер 2018/14255 А/194 2020-12-23
5279 Дамбадорж Нацагдорж Боулинг Спортын мастер 2018/17634 А/194 2020-12-23
5280 Галбадрах Сундуйжав Боулинг Спортын мастер 2018/84505 А/194 2020-12-23