Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
7201 Батболд Хэрлэн Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/65109 А/261 2020-12-23
7202 Давдай Тамир Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/87867 А/261 2020-12-23
7203 Уртнасан Гантулга Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/81038 А/261 2020-12-23
7204 Хишигдорж Даваацэцэг Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/67471 А/261 2020-12-23
7205 Хүрэлбаатар Мөнхзолбоо Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/75866 А/261 2020-12-23
7206 Сандагсүрэн Туяагэрэл Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/24067 А/261 2020-12-23
7207 Төхөөн Батмөнх Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/45168 А/261 2020-12-23
7208 Амаржаргал Артаг Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/26643 А/261 2020-12-23
7209 Энхболд Жаргалдулам Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/44490 А/261 2020-12-23
7210 Буманчимэг Мэндбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/28708 А/261 2020-12-23
7211 Мөнхжаргал Шижирган Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/95653 А/261 2020-12-23
7212 Маналжав Батлут Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/54662 А/261 2020-12-23
7213 Дамдинсүрэн Мэндбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/45393 А/261 2020-12-23
7214 Отгонбаяр Хүрэл-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/74475 А/261 2020-12-23
7215 Батаа Урангоо Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/17487 А/261 2020-12-23
7216 Энхбаатар Батсүх Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/24096 А/261 2020-12-23
7217 Батсүх Ганчимэг Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/78698 А/261 2020-12-23
7218 Хаянхярваа Солонго Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/20086 А/261 2020-12-23
7219 Болд Энхбат Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/81947 А/261 2020-12-23
7220 Баттөмөр Мөнхбамбар Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/44305 А/261 2020-12-23
7221 Баярдаваа Баянмөнх Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/91234 А/261 2020-12-23
7222 Батчулуун Баярхүү Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/45052 А/261 2020-12-23
7223 Төмөрбат Батбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/97676 А/261 2020-12-23
7224 Баттөмөр Мөнхбат Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/10921 А/261 2020-12-23
7225 Мягмар Лхагвасүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/62658 А/261 2020-12-23
7226 Энхжаргал Золбадрах Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/70433 А/261 2020-12-23
7227 Далхжав Алимаа Волейбол Спортын мастер 2018/46912 А/285 2020-12-23
7228 Зандраабал Лхамжав Волейбол Спортын мастер 2018/18922 А/285 2020-12-23
7229 Лувсандамба Лхагважав Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/38482 А/261 2020-12-23
7230 Нямжаргал Ариунжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/32605 А/261 2020-12-23
7231 Бадарч Хүрэлбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2018/25628 А/261 2020-12-23
7232 Чулуунбат Батцэцэг Волейбол Спортын мастер 2018/47080 А/285 2020-12-23
7233 Жаргалсайхан Баттөр Волейбол Спортын мастер 2018/51195 А/285 2020-12-23
7234 Цэдэвсүрэн Өсөхбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/55948 А/285 2020-12-23
7235 Заябек Эркебулан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/15520 А/261 2020-12-23
7236 Чойжил Ганболд Волейбол Спортын мастер 2018/13916 А/261 2020-12-23
7237 Шагдар Отгонбаяр Ширээний теннис Спортын мастер 2018/21295 А/261 2020-12-23
7238 БААСТ ХАДАНХҮҮ Ширээний теннис Спортын мастер 2018/73563 А/330 2020-12-23
7239 цэгмид дашдорж Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/31284 А/261 2020-12-23
7240 Хадай Абылаш Волейбол Спортын мастер 2018/91242 А/261 2020-12-23