Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
7241 Бадила Түлек Волейбол Спортын мастер 2018/56072 А/261 2020-12-23
7242 Хажекен Шарив Жүдо бөх Спортын мастер 2018/96135 А/261 2020-12-23
7243 Жаргал Отгонбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/28290 А/261 2020-12-23
7244 Чойжилсүрэн Эрдэнэбаатар Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/74499 А/261 2020-12-23
7245 Осор Үржинбадам Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/75087 А/261 2020-12-23
7246 Халтар Батбаяр Ширээний теннис Спортын мастер 2018/83768 А/261 2020-12-23
7247 Нанзад Батбаяр Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/83740 А/261 2020-12-23
7248 Ганбаатар Ганболд Гандбол Спортын мастер 2018/74271 А/261 2020-12-23
7249 Эрдэнэцогт Болор-Эрдэнэ Волейбол Спортын мастер 2018/74364 А/261 2020-12-23
7250 Азжаргал Учрал Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер 2018/37924 А/330 2020-12-23
7251 Гүнрэг Эрхэмбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/39755 А/261 2020-12-23
7252 Рэнцэн Лхагвасүрэн Волейбол Спортын мастер 2018/14124 А/261 2020-12-23
7253 Даваа Сувдаа Волейбол Спортын мастер 2018/62166 А/261 2020-12-23
7254 Буянт Дангаа Волейбол Спортын мастер 2018/35706 А/261 2020-12-23
7255 Равсал Баттулга Волейбол Спортын мастер 2018/11480 А/261 2020-12-23
7256 Сампиллхүндэв Үүрийнтуяа Волейбол Спортын мастер 2018/22514 А/261 2020-12-23
7257 Жагваа Нацагдорж Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/80081 А/330 2020-12-23
7258 БАЯРХҮҮ МӨНХТӨР Ширээний теннис Спортын мастер 2018/60038 A/28 2020-12-23
7259 Баярмагнай Хишигбуян Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/36062 А/261 2020-12-23
7260 Баярмагнай Хишигзаяа Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/87698 А/261 2020-12-23
7261 Амгаланбаатар Номинзул Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/97116 А/261 2020-12-23
7262 Балдан Ууганхүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/36372 А/330 2020-12-23
7263 ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ Спортын гимнастик Спортын мастер 2018/35683 2020-12-23
7264 Сүхбат Энхбат Ширээний теннис Спортын мастер 2018/85554 2020-12-23
7265 Дугараа Алтаншүр Волейбол Спортын мастер 2018/10476 2020-12-23
7266 Чимэдцогзол Ням-Очир Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/68358 2020-12-23
7267 Дондогоо Цэрэнцав Дугуй Спортын мастер 2018/31196 2020-12-23
7268 Даш Цэрэн Дугуй Спортын мастер 2018/17729 2020-12-23
7269 Арапат Табигат Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2018/93345 А/219 2020-12-23
7270 Хүдэрчулуун Оюунтуяа Бодибилдинг Спортын мастер 2018/68496 А/330 2020-12-23
7271 Болдбаатар Сүхбат Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/53388 А/219 2020-12-23
7272 Чунаг Хишгээ Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/62990 А/219 2020-12-23
7273 Ядмаа Намхай Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/68004 А/219 2020-12-23
7274 Дөл Эрдэнэ-Очир Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/30301 А/219 2020-12-23
7275 Эрдэнэболд Соронзонболд Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/49727 А/219 2020-12-23
7276 Батдорж Намхай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/16520 А/261 2020-12-23
7277 Наранцэцэг Батбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/15142 А/261 2020-12-23
7278 Жигмэд Ганбаа Шатар Спортын мастер 2018/60955 А/261 2020-12-23
7279 Нямсамбуу Золбаяр Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/76793 А/194 2020-12-23
7280 Нямсамбуу Хосбаяр Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/19533 А/194 2020-12-23