Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
7281 Гүнрэг Эрхэмбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/39755 А/261 2020-12-23
7282 Рэнцэн Лхагвасүрэн Волейбол Спортын мастер 2018/14124 А/261 2020-12-23
7283 Даваа Сувдаа Волейбол Спортын мастер 2018/62166 А/261 2020-12-23
7284 Буянт Дангаа Волейбол Спортын мастер 2018/35706 А/261 2020-12-23
7285 Равсал Баттулга Волейбол Спортын мастер 2018/11480 А/261 2020-12-23
7286 Сампиллхүндэв Үүрийнтуяа Волейбол Спортын мастер 2018/22514 А/261 2020-12-23
7287 Жагваа Нацагдорж Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/80081 А/330 2020-12-23
7288 БАЯРХҮҮ МӨНХТӨР Ширээний теннис Спортын мастер 2018/60038 A/28 2020-12-23
7289 Баярмагнай Хишигбуян Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/36062 А/261 2020-12-23
7290 Баярмагнай Хишигзаяа Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/87698 А/261 2020-12-23
7291 Амгаланбаатар Номинзул Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/97116 А/261 2020-12-23
7292 Балдан Ууганхүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/36372 А/330 2020-12-23
7293 ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ Спортын гимнастик Спортын мастер 2018/35683 2020-12-23
7294 Сүхбат Энхбат Ширээний теннис Спортын мастер 2018/85554 2020-12-23
7295 Дугараа Алтаншүр Волейбол Спортын мастер 2018/10476 2020-12-23
7296 Чимэдцогзол Ням-Очир Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/68358 2020-12-23
7297 Дондогоо Цэрэнцав Дугуй Спортын мастер 2018/31196 2020-12-23
7298 Даш Цэрэн Дугуй Спортын мастер 2018/17729 2020-12-23
7299 Арапат Табигат Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2018/93345 А/219 2020-12-23
7300 Хүдэрчулуун Оюунтуяа Бодибилдинг Спортын мастер 2018/68496 А/330 2020-12-23
7301 Болдбаатар Сүхбат Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/53388 А/219 2020-12-23
7302 Чунаг Хишгээ Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/62990 А/219 2020-12-23
7303 Ядмаа Намхай Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/68004 А/219 2020-12-23
7304 Дөл Эрдэнэ-Очир Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/30301 А/219 2020-12-23
7305 Эрдэнэболд Соронзонболд Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/49727 А/219 2020-12-23
7306 Батдорж Намхай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/16520 А/261 2020-12-23
7307 Наранцэцэг Батбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/15142 А/261 2020-12-23
7308 Жигмэд Ганбаа Шатар Спортын мастер 2018/60955 А/261 2020-12-23
7309 Нямсамбуу Золбаяр Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/76793 А/194 2020-12-23
7310 Нямсамбуу Хосбаяр Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/19533 А/194 2020-12-23
7311 Басан Даваадалай Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/55316 А/194 2020-12-23
7312 Батсайхан Нармандах Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/98359 А/194 2020-12-23
7313 Толья Оюунгэрэл Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/92168 А/194 2020-12-23
7314 Бэх-Очир Гантулга Уулын спорт Спортын мастер 2018/71852 А/194 2020-12-23
7315 Хуягбаатар Энхзул Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/11682 А/194 2020-12-23
7316 Хүдэрчулуун Оюунтуяа Бодибилдинг Спортын мастер 2018/93557 А/330 2020-12-23
7317 Батмөнх Жүрмэд Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/39064 А/194 2020-12-23
7318 ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ Волейбол Спортын мастер 2018/64801 А/194 2020-12-23
7319 ӨӨДӨС ЗАНАБАЗАР Волейбол Спортын мастер 2018/93084 А/194 2020-12-23
7320 Бямбаа Баттөмөр Волейбол Спортын мастер 2018/96577 А/194 2020-12-23