Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
7321 Отгонбаяр Батнягт Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/53179 А/194 2020-12-23
7322 Цогт-Адъяа Батзориг Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/39910 А/194 2020-12-23
7323 Давгадорж Оддорж Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/11483 А/194 2020-12-23
7324 Намжилсүрэн Сэмжид Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/73015 А/194 2020-12-23
7325 Доржготов Амгалан Шатар Спортын мастер 2018/87441 А/194 2020-12-23
7326 Цэрэндорж Санжидмаа Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/18742 А/194 2020-12-23
7327 Эрдэнэ Цэлмэг Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/52550 А/194 2020-12-23
7328 Янжив Батболд Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/17399 А/194 2020-12-23
7329 Энхбат Жавхлантөгс Рагби Спортын мастер 2018/89470 А/194 2020-12-23
7330 Гансүх Мэнд-Амар Рагби Спортын мастер 2018/17947 А/194 2020-12-23
7331 Эрхэмбаяр Баянмөнх Рагби Спортын мастер 2018/35748 А/194 2020-12-23
7332 Ганбат Болорчулуун Волейбол Спортын мастер 2018/91566 А/194 2020-12-23
7333 Норовсүрэн Амарсайхан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/97489 А/194 2020-12-23
7334 Норовсүрэн Амарбаясгалан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/90635 А/194 2020-12-23
7335 Ренчин Дамдинсүрэн Шатар Спортын мастер 2018/64747 А/194 2020-12-23
7336 Чулуунбаатар Дэлгэрцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/77935 А/194 2020-12-23
7337 Гомбодорж Цэвээн Гүйлтийн Цана Спортын мастер 2018/60071 А/194 2020-12-23
7338 Нацаг Тогтохжаргал Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/41826 А/194 2020-12-23
7339 Сод-Oд Энхжин Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/72550 А/194 2020-12-23
7340 Варшилов Энхбат Боулинг Спортын мастер 2018/12888 А/194 2020-12-23
7341 Гончиг Магсаржалам Боулинг Спортын мастер 2018/14255 А/194 2020-12-23
7342 Дамбадорж Нацагдорж Боулинг Спортын мастер 2018/17634 А/194 2020-12-23
7343 Галбадрах Сундуйжав Боулинг Спортын мастер 2018/84505 А/194 2020-12-23
7344 Самдан Дэлгэрцэцэг Боулинг Спортын мастер 2018/51272 А/194 2020-12-23
7345 Шатарбал Гэрлээ Боулинг Спортын мастер 2018/31820 А/194 2020-12-23
7346 Энхтүвшин Энхдалай Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/22399 А/194 2020-12-23
7347 Гансүх Ган-Эрдэнэ Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер 2018/62176 А/194 2020-12-23
7348 Ариунбаяр Мөнхбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/61349 А/219 2020-12-23
7349 Рэнцэндорж Саруултуяа Волейбол Спортын мастер 2018/20999 А/219 2020-12-23
7350 Даваадулам Галдандавга Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/79096 А/194 2020-12-23
7351 Лувсангунгаа Шархүү Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/86412 А/194 2020-12-23
7352 Нямдорж Амарбаясгалан Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер 2018/95252 А/194 2020-12-23
7353 Батсүх Мягмарбаясгалан Мутайбокс Спортын мастер 2018/73269 А/194 2020-12-23
7354 Моломжамц Эрдэнэтуяа Мутайбокс Спортын мастер 2018/82785 А/194 2020-12-23
7355 Малинхүү Лантуу Пара Жүдо Спортын мастер 2018/86855 А/194 2020-12-23
7356 Мандах Мөнхбаяр Олс таталт Спортын мастер 2018/26405 А/330 2020-12-23
7357 Нэмэх Отгонжаргал Олс таталт Спортын мастер 2018/21142 А/194 2020-12-23
7358 Цэрэнжигмэд Сарантуяа Олс таталт Спортын мастер 2018/79020 А/194 2020-12-23
7359 Пүрэвээ Хүрэлцоож Олс таталт Спортын мастер 2018/17102 А/194 2020-12-23
7360 Хүдэрбал Гэрэлт-Од Олс таталт Спортын мастер 2018/60802 А/194 2020-12-23