Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
41 Чулуунбаатар Одхүү Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01828 2024/04/26 A/256
42 Дорждэрэм Анхбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01826 2024/04/26 A/256
43 Улаанхүү Энх-Оюун Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01825 2024/04/26 A/256
44 Сайнжаргал Ууганцэнгэл Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01823 2024/04/26 A/256
45 Төгөө Түмэнцэнд Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01822 2024/04/26 A/256
46 Дашпунцаг Магнайбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01821 2024/04/26 A/256
47 Чимэдцэрэн Батхуяг Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01819 2024/04/26 A/256
48 Содном Билэгт Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01818 2024/04/26 A/256
49 Батсүх Батбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01813 2024/04/26 A/256
50 Магван Бат-Оюун Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01808 2024/04/26 A/256
51 Баатарзориг Мөнхбуян Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01806 2024/04/26 A/256
52 Сүхгэрэл Бямбабаяр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01803 2024/04/26 A/256
53 Дэмүүл Саранцогт Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01802 2024/04/26 A/256
54 Хэнмэдэх Оргилсайхан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01801 2024/04/26 A/256
55 Ганбаатар Дэлгэрмаа Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01798 2024/04/26 A/256
56 Сэрээнэн Баярхүү Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01789 2024/04/26 A/256
57 Цоодол Алтансүх Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01788 2024/04/26 A/256
58 Адъяа Найгалмаа Шатар Спортын мастер 2023/01783 2024/04/26 A/256
59 Сүрэнхор Батчулуун Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01781 2024/04/26 A/256
60 Баттулга Анар Шатар Спортын мастер 2023/01771 2024/04/26 A/256
61 Ганзориг Хос-Эрдэнэ Шатар Спортын мастер 2023/01770 2024/04/26 A/256
62 Лханаасүрэн Цэнд-Аюуш Волейбол Спортын мастер 2023/01767 2024/04/26 A/256
63 Оргих Хангай Волейбол Спортын мастер 2023/01764 2024/04/26 A/256
64 Содном Дорждавга Волейбол Спортын мастер 2023/01761 2024/04/26 A/256
65 Санлигренчин Цэнгүн Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2023/01754 2024/04/26 A/256
66 Ганхуяг Цовоо Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01752 2024/04/26 A/256
67 Мөнх-Очир Түвшинжаргал Волейбол Спортын мастер 2023/01746 2024/04/26 A/256
68 Намнан Цэрэндулам Волейбол Спортын мастер 2023/01745 2024/04/26 A/256
69 Ёндон Баасандорж Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01718 2024/04/26 A/256
70 Баатарболд Түшигхангай Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01712 2024/04/26 A/256
71 Цэрэндорж Алтансувд Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01710 2024/04/26 A/256
72 Мягмарсүрэн Тэнгис Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01707 2024/04/26 A/256
73 Бямбаа Мөнхбаатар Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01706 2024/04/26 A/256
74 Мягмарсүрэн Эрхэс Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01703 2024/04/26 A/256
75 Гомбо Гэрэлчулуун Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01702 2024/04/26 A/256
76 Болдбаатар Батжаргал Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01701 2024/04/26 A/256
77 Баатар Баттөмөр Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01700 2024/04/26 A/256
78 Есей Даулетжан Гардан тулаан Спортын мастер 2023/01698 2024/04/26 A/256
79 Ганбаатар Болдбаатар Гардан тулаан Спортын мастер 2023/01696 2024/04/26 A/256
80 Болдбаатар Ариунзул Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01694 2024/04/26 A/256