Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
81 Ганхүү Энхбат Самбо бөх Спортын мастер 2023/01611 2024/03/19 А/164
82 Балданжанцан Хүслэнзаяа Шатар Спортын мастер 2023/01605 2024/03/19 А/164
83 Дорж Амар Шатар Спортын мастер 2023/01588 2024/03/19 А/164
84 Шарав Сайнбаяр Волейбол Спортын мастер 2023/01585 2024/03/19 А/164
85 Амарсанаа Лхамсүрэн Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2023/01570 2024/04/26 A/256
86 Баярт Марал-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2023/01567 2024/04/26 A/256
87 Пүрэвдорж Хулан Бокс Спортын мастер 2023/01557 2024/04/26 A/256
88 Сайнчулуун Жавхланбаяр Бокс Спортын мастер 2023/01555 2024/04/26 A/256
89 Хархүү Билгүүнсайхан Бокс Спортын мастер 2023/01554 2024/04/26 A/256
90 Батболд Энхрий Буудлага Спортын мастер 2023/01552 2024/03/19 А/164
91 Загд Ариунболор Буудлага Спортын мастер 2023/01551 2024/03/19 А/164
92 Гантогтох Хандсүрэн Волейбол Спортын мастер 2023/01550 2024/02/23 А/105
93 Отгон Алтанхуяг Сквош теннис Спортын мастер 2023/01549 2024/02/23 А/105 2024-02-23
94 Золтөгс Энх-Учрал Сквош теннис Спортын мастер 2023/01544 2024/02/23 А/105 2024-02-23
95 Амармэнд Уянга Сквош теннис Спортын мастер 2023/01543 2024/02/23 А/105 2024-02-23
96 Алтанхуяг Ариунбилэг Сквош теннис Спортын мастер 2023/01542 2024/02/23 А/105 2024-02-23
97 Даваажав Гүен Сквош теннис Спортын мастер 2023/01539 2024/02/23 А/105 2024-02-23
98 Батзундуй Батнаран Сквош теннис Спортын мастер 2023/01538 2024/02/23 А/105 2024-02-23
99 Энхболд Бат-Амгалан Сквош теннис Спортын мастер 2023/01537 2024/02/23 А/105 2024-02-23
100 Даваасүрэн Бат-Октябрь Сквош теннис Спортын мастер 2023/01536 2024/02/23 А/105 2024-02-23
101 Данзанжамц Анар Сквош теннис Спортын мастер 2023/01535 2024/02/23 А/105 2024-02-23
102 Галбадрах Лхагва-Очир Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01532 2024/02/23 А/105
103 Мөнх-Очир Балжинням Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01531 2024/04/26 A/256
104 Пүрэвдорж Энхтогтох Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01529 2024/02/23 А/105
105 Амартөр Даваасүрэн Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01523 2024/02/23 А/105
106 Наранбаатар Энхбаяр Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01522 2024/02/23 А/105
107 Хүрэлбаатар Хашчулуун Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01520 2024/02/23 А/105
108 Хоролсүрэн Ууганбаяр Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01519 2024/02/23 А/105
109 Дамдиндорж Отгонзул Волейбол Спортын мастер 2023/01517 2024/02/23 А/105
110 Буриад Бат-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01515 2024/02/23 А/105
111 Лхагвасүрэн Нямрэгзэн Даам Спортын мастер 2023/01511 2024/02/23 А/105
112 Гантулга Зулцэцэг Даам Спортын мастер 2023/01508 2024/02/23 А/105
113 Алтангэрэл Гэсэр Даам Спортын мастер 2023/01507 2024/02/23 А/105
114 Чимэддорж Нэргүй Таеквондо Спортын мастер 2023/01506 2024/02/23 А/105
115 Базаржав Алагаа Даам Спортын мастер 2023/01502 2024/02/23 А/105
116 Чулуунсуурь Гоомарал Даам Спортын мастер 2023/01500 2024/02/23 А/105
117 Балхүү Отгонболд Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер 2023/01484 2024/02/23 А/105
118 Батжаргал Мөнх-Эрдэнэ Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер 2023/01483 2024/02/23 А/105
119 Лханаажав Магнай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01479 2024/02/23 А/105
120 Мягмаржав Чулуунтөмөр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01474 2024/02/23 А/105