Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
81 Чойжилсүрэн Эрдэнэжаргал Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09782 2020-12-24
82 Дашням Бат-Амгалан Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09781 2020-12-24
83 Дорж Цэгмид Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09780 2020-12-24
84 Дашдорж Эрдэнэболор Волейбол Спортын мастер 2017/09778 2020-12-24
85 Амгалан Марал-Эрдэнэ Волейбол Спортын мастер 2017/09777 2020-12-24
86 Батбаяр Ууганхүү Рагби Спортын мастер 2017/09771 2020-12-24
87 Нямсүрэн Отгонбаяр Рагби Спортын мастер 2017/09770 2020-12-24
88 Пүрэвням Баярням Рагби Спортын мастер 2017/09769 2020-12-24
89 Батбаяр Мандах Рагби Спортын мастер 2017/09768 2020-12-24
90 Батдорж Ган-Эрдэнэ Рагби Спортын мастер 2017/09767 2020-12-24
91 Ойдовдорж Нацагдорж Рагби Спортын мастер 2017/09765 2020-12-24
92 Догсом Билгүүн Жүдо бөх Спортын мастер 2017/09763 2020-12-24
93 Батжаргал Алтанцацрал Пара пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09762 2020-12-24
94 Бат-Очир Батдорж Пара пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09756 2020-12-24
95 Санжсүрэн Баяртөгс Пара пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09750 2020-12-24
96 Лхагвасүрэн Урианхай Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09749 2020-12-24
97 Нацагдорж Дэлгэрмаа Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09746 2020-12-24
98 Пүрэвжав Ганзаяа Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09745 2020-12-24
99 Дашдэндэв Нэргүй Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09744 2020-12-24
100 Алагаа Наранцэцэг Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09743 2020-12-24
101 Халтар Бат-Оргил Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09742 2020-12-24
102 Сүхбат Мөнхжаргал Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09741 2020-12-24
103 Аварзад Дэлгэрбат Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09740 2020-12-24
104 Миегомбо Отгонбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09739 2020-12-24
105 Цогтбаатар Галсанжамц Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09737 2020-12-24
106 Түвдэндорж Энхбаатар Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09736 2020-12-24
107 Баасандорж Азжаргал Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09735 2020-12-24
108 Нацагдорж Өлзийжаргал Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09734 2020-12-24
109 Гансүрэн Жавхлантөгс Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09733 2020-12-24
110 Эрдэнэбат Энхмэнд Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09732 2020-12-24
111 Амар Батмөнх Чөлөөт бөх Спортын мастер 2017/09731 2020-12-24
112 Мөнхбат Буяндэлгэр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09730 2020-12-24
113 Мягмарсүрэн Цэрэндорж Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2017/09727 2020-12-24
114 Одгэрэл Бөхбуян Таеквондо Спортын мастер 2017/09722 2020-12-24
115 Батбаяр Хосзул Таеквондо Спортын мастер 2017/09721 2020-12-24
116 Долгорсүрэн Нямаа Таеквондо Спортын мастер 2017/09718 2020-12-24
117 Одгэрэл Билгүүнбат Таеквондо Спортын мастер 2017/09716 2020-12-24
118 Эрдэнэхуяг Ичинхорлоо Таеквондо Спортын мастер 2017/09715 2020-12-24
119 Сонинбал Наранбаяр Волейбол Спортын мастер 2017/09711 2020-12-24
120 Чулуунбат Энхцэцэг Софт теннис Спортын мастер 2017/09708 2020-12-24