Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
121 Галбадрах Лхагва-Очир Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01532 2024/02/23 А/105
122 Мөнх-Очир Балжинням Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01531 2024/04/26 A/256
123 Пүрэвдорж Энхтогтох Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01529 2024/02/23 А/105
124 Амартөр Даваасүрэн Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01523 2024/02/23 А/105
125 Наранбаатар Энхбаяр Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01522 2024/02/23 А/105
126 Хүрэлбаатар Хашчулуун Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01520 2024/02/23 А/105
127 Хоролсүрэн Ууганбаяр Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01519 2024/02/23 А/105
128 Дамдиндорж Отгонзул Волейбол Спортын мастер 2023/01517 2024/02/23 А/105
129 Буриад Бат-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01515 2024/02/23 А/105
130 Лхагвасүрэн Нямрэгзэн Даам Спортын мастер 2023/01511 2024/02/23 А/105
131 Гантулга Зулцэцэг Даам Спортын мастер 2023/01508 2024/02/23 А/105
132 Алтангэрэл Гэсэр Даам Спортын мастер 2023/01507 2024/02/23 А/105
133 Чимэддорж Нэргүй Таеквондо Спортын мастер 2023/01506 2024/02/23 А/105
134 Базаржав Алагаа Даам Спортын мастер 2023/01502 2024/02/23 А/105
135 Чулуунсуурь Гоомарал Даам Спортын мастер 2023/01500 2024/02/23 А/105
136 Балхүү Отгонболд Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер 2023/01484 2024/02/23 А/105
137 Батжаргал Мөнх-Эрдэнэ Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер 2023/01483 2024/02/23 А/105
138 Лханаажав Магнай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01479 2024/02/23 А/105
139 Мягмаржав Чулуунтөмөр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01474 2024/02/23 А/105
140 Чулуун Батхуяг Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01473 2024/02/23 А/105
141 Батсайхан Бээжин Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01472 2024/02/23 А/105
142 Энхтуяа Мөнхтуул Таеквондо Спортын мастер 2023/01470 2024/02/23 А/105
143 Давааням Ачбуян Таеквондо Спортын мастер 2023/01466 2024/02/23 А/105
144 Нямцэрэн Энхзаяа Волейбол Спортын мастер 2023/01461 2024/02/23 А/105
145 Мөрөн Тэмүүжин Волейбол Спортын мастер 2023/01460 2024/02/23 А/105
146 Дорж Амгаланбат Волейбол Спортын мастер 2023/01457 2024/02/23 А/105
147 Шинэбаяр Сувд-Эрдэнэ Таеквондо Спортын мастер 2023/01449 2024/02/23 А/105
148 Энхтуяа Анар Таеквондо Спортын мастер 2023/01446 2024/02/23 А/105
149 Отгонбаяр Тэмүүжин Таеквондо Спортын мастер 2023/01445 2024/02/23 А/105
150 Хүрэлбаатар Чүлтэм Гал унтраах техник спорт Спортын мастер 2023/01433 2024/02/23 А/105
151 Цэвээнжалбуу Батбаяр Мөсний шагайн харваа Спортын мастер 2023/01429 2024/01/26 А/25
152 Пуужиндорж Тогтуун Даам Спортын мастер 2023/01424 2024/02/23 А/105
153 Нямдорж Баянбат Даам Спортын мастер 2023/01422 2024/02/23 А/105
154 Хулан Алтанбек Бокс Спортын мастер 2023/01413 2024/04/26 A/256
155 Даваа Гэрэлсайхан Бокс Спортын мастер 2023/01412 2024/04/26 A/256
156 БАТСАЙХАН Саруул Бокс Спортын мастер 2023/01411 2024/04/26 A/256
157 Нямдорж Бат-Эрдэнэ Бокс Спортын мастер 2023/01410 2024/04/26 A/256
158 Содон-Од Биндэръяа Бокс Спортын мастер 2023/01409 2024/04/26 A/256
159 Батмэнд Сарнай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01408 2024/02/23 А/105
160 ЦогтОчир Батгэрэл Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01407 2024/02/23 А/105