Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
161 Хүрэлбаатар Чүлтэм Гал унтраах техник спорт Спортын мастер 2023/01433 2024/02/23 А/105
162 Цэвээнжалбуу Батбаяр Мөсний шагайн харваа Спортын мастер 2023/01429 2024/01/26 А/25
163 Пуужиндорж Тогтуун Даам Спортын мастер 2023/01424 2024/02/23 А/105
164 Нямдорж Баянбат Даам Спортын мастер 2023/01422 2024/02/23 А/105
165 Хулан Алтанбек Бокс Спортын мастер 2023/01413 2024/04/26 A/256
166 Даваа Гэрэлсайхан Бокс Спортын мастер 2023/01412 2024/04/26 A/256
167 БАТСАЙХАН Саруул Бокс Спортын мастер 2023/01411 2024/04/26 A/256
168 Нямдорж Бат-Эрдэнэ Бокс Спортын мастер 2023/01410 2024/04/26 A/256
169 Содон-Од Биндэръяа Бокс Спортын мастер 2023/01409 2024/04/26 A/256
170 Батмэнд Сарнай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01408 2024/02/23 А/105
171 ЦогтОчир Батгэрэл Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01407 2024/02/23 А/105
172 Болд Баттулга Олс таталт Спортын мастер 2023/01406 2024/01/26 А/25
173 Дорж Батчулуун Олс таталт Спортын мастер 2023/01405 2024/01/26 А/25
174 Пүрэв-Очир Баярмагнай Олс таталт Спортын мастер 2023/01403 2024/01/26 А/25
175 Саранбөх Батчулуун Олс таталт Спортын мастер 2023/01402 2024/01/26 А/25
176 Гэлэгбалсан Пүрэвбаатар Олс таталт Спортын мастер 2023/01400 2024/01/26 А/25
177 Цэвэлдондог Ариунболд Олс таталт Спортын мастер 2023/01397 2024/01/26 А/25
178 Лхагва Болдбаатар Олс таталт Спортын мастер 2023/01396 2024/01/26 А/25
179 Нямсүрэн Баярбаясгалан Олс таталт Спортын мастер 2023/01395 2024/01/26 А/25
180 Бямбажав Ганцэцэг Олс таталт Спортын мастер 2023/01394 2024/01/26 А/25
181 Бүрэнжаргал Жаргалцэцэг Олс таталт Спортын мастер 2023/01392 2024/01/26 А/25
182 Бүрэнжаргал Солонго Олс таталт Спортын мастер 2023/01391 2024/01/26 А/25
183 Амаржаргал Сайнтуяа Олс таталт Спортын мастер 2023/01390 2024/01/26 А/25
184 Цогтбаатар Гантулга Олс таталт Спортын мастер 2023/01389 2024/01/26 А/25
185 Гансүх Пүрэв-Очир Олс таталт Спортын мастер 2023/01388 2024/01/26 А/25
186 Энхзаяа Ирээдүй Олс таталт Спортын мастер 2023/01387 2024/01/26 А/25
187 Эрдэнэбаатар Пүрэвцэрэн Олс таталт Спортын мастер 2023/01386 2024/01/26 А/25
188 Дагвадорж Бадамдаваа Олс таталт Спортын мастер 2023/01385 2024/01/26 А/25
189 Төмөрбаатар Галцэцэг Гандбол Спортын мастер 2023/01383 2024/01/26 А/25 2024-01-23
190 Мөнхбаатар Балжинням Гандбол Спортын мастер 2023/01382 2024/01/26 А/25 2024-01-23
191 Хандаа Буянзаяа Самбо бөх Спортын мастер 2023/01380 2024/01/26 А/25
192 Нэргүй Мөнхбаяр Самбо бөх Спортын мастер 2023/01376 2024/01/26 А/25
193 Алтанхундага Намуундалай Самбо бөх Спортын мастер 2023/01375 2024/01/26 А/25
194 Эрдэнэбаяр Цэвэг-Очир Самбо бөх Спортын мастер 2023/01369 2024/01/26 А/25
195 Эрдэнэжав Ёндонжамц Самбо бөх Спортын мастер 2023/01368 2024/01/26 А/25
196 Нямцэрэн Хулан Олс таталт Спортын мастер 2023/01365 2024/01/26 А/25
197 Балжинням Батбаатар Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01362 2024/01/26 А/25
198 Жаргал Сүхбат Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01357 2024/01/26 А/25
199 Балсан Түмэннаст Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01356 2024/01/26 А/25
200 Ундармаа Шижирбаатар Жүдо бөх Спортын мастер 2023/01355 2024/01/26 А/25