Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
161 Улам өрнөх Дэмүүл Шагайн харваан Спортын мастер 2017/09610 2020-12-24
162 Баатар Ганбаяр Таеквондо Спортын мастер 2013/00961 2020-12-24
163 Алтангэрэл Ёндоншарав Волейбол Спортын мастер 2017/09609 2020-12-24
164 Доржпалам Сүхбаатар Волейбол Спортын мастер 2017/09604 2020-12-24
165 Игорь Батбаяр Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09603 2020-12-24
166 Эрдэнэбилэг Оюунжаргал Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09599 2020-12-24
167 Батбаяр баярчимэг Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09595 2020-12-24
168 Энхтуяа Батсүх Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09594 2020-12-24
169 Базар Батбаатар Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09593 2020-12-24
170 Чийбаатар Жаргалсайхан Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09592 2020-12-24
171 Нямсүрэн Өлзийхутаг Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09591 2020-12-24
172 Пунцагдаш Золбоохүү Гал унтраах техник спорт Спортын мастер 2017/09576 2020-12-24
173 Ибат Жахыт Гал унтраах техник спорт Спортын мастер 2017/09575 2020-12-24
174 Алтаннисгэгч Эмүүжин Таеквондо Спортын мастер 2017/09565 2020-12-24
175 ДОРЖГОТОВ ӨЛЗИЙБҮРЭН Шатар Спортын мастер 2017/09563 2020-12-24
176 Бямба-Очир Гармаабазар Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2017/09562 2020-12-24
177 Жадамба Баасандамба Пара пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09559 2020-12-24
178 Цанхиа Хандхүү Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2017/09552 2020-12-24
179 Юмжав Майнбаяр Волейбол Спортын мастер 2017/09551 2020-12-24
180 Содномдаржаа Долгор Волейбол Спортын мастер 2017/09549 2020-12-24
181 Мишигдорж Оюунтуяа Волейбол Спортын мастер 2017/09548 2020-12-24
182 Адъяа Энхболд Шатар Спортын мастер 2017/09545 2020-12-24
183 Ганболд Энхмандах Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2017/09543 2020-12-24
184 Буяндэлгэр Ням-Очир Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2017/09542 2020-12-24
185 Нармандах Алтантулга Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09539 2020-12-24
186 Бор Ганбаатар Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09533 2020-12-24
187 Дүрлэн Чулуунбаяр Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09531 2020-12-24
188 Жанчив Баттөмөр Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09530 2020-12-24
189 Чулуун Пүрэв Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2017/09528 2020-12-24
190 Дамбасүрэн Батсүрэн Шатар Спортын мастер 2017/09527 2020-12-24
191 Пүрвээ Цэвээн Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2017/09525 2020-12-24
192 Базаррагчаа Баатаржав Волейбол Спортын мастер 2017/09524 2020-12-24
193 Мягмарсүрэн Эрдэнэсувд Таеквондо Спортын мастер 2013/00952 2020-12-24
194 Бямбадорж Төгсбилгүүн Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09518 2020-12-24
195 Дөрвөд Дарханбат Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2017/09516 2020-12-24
196 Өрнөх Хатанболор Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2017/09512 2020-12-24
197 Сандагжав Зуунасан Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2017/09509 2020-12-24
198 Буяндаваа Нямбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2017/09504 2020-12-24
199 Дашмятав Бамбалдорж Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2017/09503 2020-12-24
200 Жамсран Батбаяр Жүдо бөх Спортын мастер 2017/09500 2020-12-24