Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
321 Гэсэр Жалцавжий Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2023/01088 А/483
322 Энхтөр Цэцэгмаа Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2023/01087 А/483
323 Жаргалсайхан Олонбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2023/01083 А/483
324 Энхбаяр Алтангэрэл Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2023/01082 А/483
325 Баатар ӨлзиЙбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын мастер 2023/01080 А/483
326 Энхболд Хүслэн Волейбол Спортын мастер 2023/01079 А/483
327 Задь Цогт Волейбол Спортын мастер 2023/01078 А/483
328 мурат Болат Волейбол Спортын мастер 2023/01077 А/483
329 Эрдэнэбаяр Энх-Амгалан Волейбол Спортын мастер 2023/01075 А/483
330 Тамираа Хангал Волейбол Спортын мастер 2023/01074 А/483
331 Жигжидхорол Баянжаргал Волейбол Спортын мастер 2023/01073 А/483
332 БАЯРХҮҮ СОЛОНГОО Таеквондо Спортын мастер 2023/01072 2024/01/26 А/25
333 Мөнхманлай Мөнхдөл Таеквондо Спортын мастер 2023/01070 2024/01/26 А/25
334 Анхбаяр Шинэбаяр Таеквондо Спортын мастер 2023/01068 2024/01/26 А/25
335 Гантулга Халиун Таеквондо Спортын мастер 2023/01065 2024/01/26 А/25
336 Отгонбаяр Золбоо Волейбол Спортын мастер 2023/01064 А/483
337 Батжаргал Ариунбат Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01053 А/483
338 Ганбаатар Баасанжав Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01049 А/483
339 Эрдэнэбулган Мягмарсүрэн Таеквондо Спортын мастер 2023/01032 2024/01/26 А/25
340 Цогт-Очир Цолмон Таеквондо Спортын мастер 2023/01021 2024/01/26 А/25
341 Даяндорж Анужин Волейбол Спортын мастер 2023/01018 А/483
342 Бумбага Мөнхболд Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01017 А/410
343 Эрдэнэцогт Болд-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01016 А/410
344 Наранбаатар Баасанжав Волейбол Спортын мастер 2023/01015 А/483
345 Лхагвасүрэн Баянхангай Волейбол Спортын мастер 2023/01014 А/483
346 Цагаан-Эрдэнэ Энхээ Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01013 А/410
347 Мөнхбат Алтангэрэл Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01012 А/410
348 Эрдэнэ-Очир Алтан-Очир Волейбол Спортын мастер 2023/01004 А/483
349 Цэнд Ариунболд Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01003 А/483
350 Батболд Даринчулуун Волейбол Спортын мастер 2023/01002 А/483
351 Мөнхтулга Батсайхан Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01001 А/483
352 Бямбасүрэн Найдансүрэн Кураш Спортын мастер 2023/00995 А/483
353 Хадбаатар Дашзэвэг Кураш Спортын мастер 2023/00994 А/483
354 Ганбаатар Лүндээжанцан Кураш Спортын мастер 2023/00993 А/483
355 Алтансүх Алтансондор Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00989 А/483
356 Ууганбаяр Баасанжав Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00987 А/483
357 Батхуяг Гайтав Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00986 А/483
358 Алгаа Мөнхбаяр Самбо бөх Спортын мастер 2023/00985 А/483
359 Батбаатар Анужин Самбо бөх Спортын мастер 2023/00984 А/483
360 Эрдэнэбат Бат-Өлзий Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00983 А/483