Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
15481 Даваацэрэн Оюунгэрэл Спортын гимнастик Спортын мастер 2018/27934 А/374 2020-12-23
15482 Долгор Мөнхмандах Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч 2018/91508 А/330 2020-12-23
15483 Жамъян Баттөгс Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч 2018/15348 А/330 2020-12-23
15484 Ойдовдорж Мөнхтөр Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2018/30141 А/330 2020-12-23
15485 Авирмэд Амар-Отгон Нисэх загварын спорт Спортын мастер 2018/73754 А/330 2020-12-23
15486 Сайнбаяр Бат-Итгэл Нисэх загварын спорт Спортын мастер 2018/79705 А/330 2020-12-23
15487 Занабазбар Чингис Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2018/63085 А/330 2020-12-23
15488 Нигамид Раздан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/70158 А/330 2020-12-23
15489 Лувсанданзан Эрийнтовч Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч 2018/21185 А/330 2020-12-23
15490 Энхтайван Түвшинзаяа Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер 2018/29609 А/374 2020-12-23
15491 Цэрэндорж Батхуяг Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/16473 А/330 2020-12-23
15492 Баатар Төмөрбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/29648 А/330 2020-12-23
15493 Готов Бямбасүрэн Автомашин спорт Спортын мастер 2018/44170 А/330 2020-12-23
15494 Шаравжамц Мөнхбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2018/29419 А/330 2020-12-23
15495 Хүрэлсайхан Баярмөнх Бокс Спортын мастер 2018/13802 А/374 2020-12-23
15496 Чимэд Мягмаржав Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2018/14379 А/330 2020-12-23
15497 Чимэддорж Төгсбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2018/12459 А/330 2020-12-23
15498 Тэгшбуян Мөнх-Эрдэнэ Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/56942 А/330 2020-12-23
15499 Чагнаадорж Баттөр Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/12041 А/330 2020-12-23
15500 Алтангэрэл Болортуяа Бильярд Спортын мастер 2018/50339 А/330 2020-12-23
15501 БАЯРЖАРГАЛ БОЛОРЧУЛУУН Бильярд Спортын дэд мастер 2018/47786 А/330 2020-12-23
15502 ЧУЛУУНБААТАР МӨНГӨНЗАГАС Бильярд Спортын дэд мастер 2018/35882 А/330 2020-12-23
15503 Булган Ганхуяг Бильярд Спортын дэд мастер 2018/45836 А/330 2020-12-23
15504 Энх-Амгалан Ариунтамир Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/61185 А/330 2020-12-23
15505 Эрхэмзул Элбэрэл Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/70295 А/374 2020-12-23
15506 Цогт Зулзаяа Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/64925 А/374 2020-12-23
15507 Амгаланбаатар Номинзул Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/93378 А/374 2020-12-23
15508 Баярмагнай Хишигзаяа Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/79428 А/374 2020-12-23
15509 Баярмагнай Хишигбуян Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/75391 А/374 2020-12-23
15510 Гансүх Номин-Эрдэнэ Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/49575 А/374 2020-12-23
15511 Сод-Oд Энхжин Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/88709 А/374 2020-12-23
15512 Ганбаатар Номуунаа Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/39661 А/330 2020-12-23
15513 Адьяа Лувсанжамц Бодибилдинг Спортын мастер 2018/12201 А/330 2020-12-23
15514 Төмөрхуяг Нацагням Бодибилдинг Спортын мастер 2018/30807 А/330 2020-12-23
15515 Баярмагнай Тэнгис Бокс Спортын дэд мастер 2018/98148 А/374 2020-12-23
15516 Алтанцэцэг Ууганбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/88525 А/330 2020-12-23
15517 Цэрэнбаатар Ганзориг Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/99078 А/330 2020-12-23
15518 Баатархүү Мөнхжин Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2018/94088 А/330 2020-12-23
15519 Мурат Булбул Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2018/24549 А/374 2020-12-23
15520 Эрдэнэчулуун Дэлгэрсүрэн Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2018/40898 A/71 2020-12-23