Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
15641 Сүхбаатар Цогзолмаа Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2018/21958 А/285 2020-12-23
15642 Заябек Эркебулан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/15520 А/261 2020-12-23
15643 Болоцэцэг Түвшинбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/69554 А/261 2020-12-23
15644 Чулуунбаатар Амарбат Волейбол Спортын дэд мастер 2018/23970 А/261 2020-12-23
15645 Чойжил Ганболд Волейбол Спортын мастер 2018/13916 А/261 2020-12-23
15646 Шагдар Отгонбаяр Ширээний теннис Спортын мастер 2018/21295 А/261 2020-12-23
15647 БААСТ ХАДАНХҮҮ Ширээний теннис Спортын мастер 2018/73563 А/330 2020-12-23
15648 цэгмид дашдорж Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/31284 А/261 2020-12-23
15649 Мөнх-Эрдэнэ Долгоржав Байт харваа Улсын шүүгч 2018/33763 А/261 2020-12-23
15650 Хадай Абылаш Волейбол Спортын мастер 2018/91242 А/261 2020-12-23
15651 Бадила Түлек Волейбол Спортын мастер 2018/56072 А/261 2020-12-23
15652 Хажекен Шарив Жүдо бөх Спортын мастер 2018/96135 А/261 2020-12-23
15653 Хусаян Ерлан Ширээний теннис Улсын шүүгч 2018/61247 А/261 2020-12-23
15654 Гыненов Базыр Байт харваа Спортын дэд мастер 2018/21874 А/261 2020-12-23
15655 Оюун Буянжаргал Байт харваа Улсын шүүгч 2018/98296 А/261 2020-12-23
15656 Жаргал Отгонбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/28290 А/261 2020-12-23
15657 Чойжилсүрэн Эрдэнэбаатар Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/74499 А/261 2020-12-23
15658 Осор Үржинбадам Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/75087 А/261 2020-12-23
15659 Халтар Батбаяр Ширээний теннис Спортын мастер 2018/83768 А/261 2020-12-23
15660 Нанзад Батбаяр Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/83740 А/261 2020-12-23
15661 Ганбаатар Ганболд Гандбол Спортын мастер 2018/74271 А/261 2020-12-23
15662 Эрдэнэцогт Болор-Эрдэнэ Волейбол Спортын мастер 2018/74364 А/261 2020-12-23
15663 Эрдэнэбат Хонгор Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/24530 А/261 2020-12-23
15664 Азжаргал Учрал Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер 2018/37924 А/330 2020-12-23
15665 Пүрэвсүрэн Энххүслэн Волейбол Спортын дэд мастер 2018/61540 А/261 2020-12-23
15666 Даяндорж Анужин Волейбол Спортын дэд мастер 2018/37984 А/261 2020-12-23
15667 Гүнрэг Эрхэмбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/39755 А/261 2020-12-23
15668 Рэнцэн Лхагвасүрэн Волейбол Спортын мастер 2018/14124 А/261 2020-12-23
15669 Даваа Сувдаа Волейбол Спортын мастер 2018/62166 А/261 2020-12-23
15670 Буянт Дангаа Волейбол Спортын мастер 2018/35706 А/261 2020-12-23
15671 Равсал Баттулга Волейбол Спортын мастер 2018/11480 А/261 2020-12-23
15672 Сампиллхүндэв Үүрийнтуяа Волейбол Спортын мастер 2018/22514 А/261 2020-12-23
15673 Жагваа Нацагдорж Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/80081 А/330 2020-12-23
15674 БАЯРХҮҮ МӨНХТӨР Ширээний теннис Спортын мастер 2018/60038 A/28 2020-12-23
15675 Ганхуяг Болортулга Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/73991 А/261 2020-12-23
15676 пүрэв тодбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/27938 А/261 2020-12-23
15677 Чилхаа Уянга Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2018/47901 А/374 2020-12-23
15678 Дашням Цолмон Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/22150 А/261 2020-12-23
15679 Баярмагнай Хишигбуян Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/36062 А/261 2020-12-23
15680 Баярмагнай Хишигзаяа Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/87698 А/261 2020-12-23