Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
15801 Батцэнгэл Мягмаржав Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/18562 А/219 2020-12-23
15802 Хүдэрчулуун Оюунтуяа Бодибилдинг Спортын мастер 2018/68496 А/330 2020-12-23
15803 Доржсүрэнхорлоо Мөнхбаатар Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/52873 А/330 2020-12-23
15804 Энхболд Хүслэн Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2018/62381 А/219 2020-12-23
15805 Болдбаатар Сүхбат Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/53388 А/219 2020-12-23
15806 Чунаг Хишгээ Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/62990 А/219 2020-12-23
15807 Ядмаа Намхай Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/68004 А/219 2020-12-23
15808 Эрдэнэсайхан Даариймаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/32706 А/219 2020-12-23
15809 Цогтгэрэл Цацрал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/15598 А/219 2020-12-23
15810 Буянхишиг Баттулга Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/92753 А/219 2020-12-23
15811 Даваасүх Мөнхсайхан Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/63111 А/219 2020-12-23
15812 Очирсүрэн Хаш-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/55780 А/219 2020-12-23
15813 Дөл Эрдэнэ-Очир Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/30301 А/219 2020-12-23
15814 Эрдэнэболд Соронзонболд Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/49727 А/219 2020-12-23
15815 Баттөр Сайнжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/36858 А/219 2020-12-23
15816 Шар Сумъяадорж Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/50779 А/219 2020-12-23
15817 Чойдорж Дашпунцаг Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/93286 А/219 2020-12-23
15818 Буян-Арвижих Бүүвэйбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/13656 А/219 2020-12-23
15819 Батдорж Намхай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/16520 А/261 2020-12-23
15820 Цогтгэрэл Цолмон Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/12599 А/219 2020-12-23
15821 Пүрэвжамц Ирмүүн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/73660 А/219 2020-12-23
15822 Батбаяр Халиунаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/58255 А/219 2020-12-23
15823 Дүгэрсүрэн Өлзийбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2018/77831 А/219 2020-12-23
15824 Наранцэцэг Батбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/15142 А/261 2020-12-23
15825 Алтанцэцэг Ууганбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/22267 А/261 2020-12-23
15826 Жигмэд Ганбаа Шатар Спортын мастер 2018/60955 А/261 2020-12-23
15827 Банди Баярчулуу Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/60452 А/261 2020-12-23
15828 Жамсранжав Дорждулам Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/63935 А/261 2020-12-23
15829 Нямсамбуу Золбаяр Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/76793 А/194 2020-12-23
15830 Нямсамбуу Хосбаяр Зуун буудалт даам Спортын мастер 2018/19533 А/194 2020-12-23
15831 Пүрэвсүрэн Адъяа Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/76547 А/194 2020-12-23
15832 Басан Даваадалай Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/55316 А/194 2020-12-23
15833 Батсайхан Нармандах Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/98359 А/194 2020-12-23
15834 Толья Оюунгэрэл Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/92168 А/194 2020-12-23
15835 Бэх-Очир Гантулга Уулын спорт Спортын мастер 2018/71852 А/194 2020-12-23
15836 Оюунбаяр Энхбат Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/97429 А/194 2020-12-23
15837 Ёндонжамц Эрдэнэцогт Шатар Спортын дэд мастер 2018/15723 А/194 2020-12-23
15838 Хосбаяр Хангал Шатар Спортын дэд мастер 2018/95685 А/194 2020-12-23
15839 Цэрэн Уртнасан Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/80983 А/194 2020-12-23
15840 Хуягбаатар Энхзул Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/11682 А/194 2020-12-23