Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
15841 Хүдэрчулуун Оюунтуяа Бодибилдинг Спортын мастер 2018/93557 А/330 2020-12-23
15842 Батмөнх Жүрмэд Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/39064 А/194 2020-12-23
15843 ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ Волейбол Спортын мастер 2018/64801 А/194 2020-12-23
15844 ӨӨДӨС ЗАНАБАЗАР Волейбол Спортын мастер 2018/93084 А/194 2020-12-23
15845 Бямбаа Баттөмөр Волейбол Спортын мастер 2018/96577 А/194 2020-12-23
15846 Отгонбаяр Батнягт Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/53179 А/194 2020-12-23
15847 Цогт-Адъяа Батзориг Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/39910 А/194 2020-12-23
15848 Давгадорж Оддорж Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/11483 А/194 2020-12-23
15849 Намжилсүрэн Сэмжид Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/73015 А/194 2020-12-23
15850 Доржготов Амгалан Шатар Спортын мастер 2018/87441 А/194 2020-12-23
15851 Цэрэндорж Санжидмаа Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/18742 А/194 2020-12-23
15852 Энх-Амгалан Ариунтамир Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/49099 А/194 2020-12-23
15853 Гарьд Удвал Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/38892 А/194 2020-12-23
15854 Эрдэнэ Цэлмэг Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/52550 А/194 2020-12-23
15855 Төмөрбаатар Түвшинжаргал Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/51267 А/194 2020-12-23
15856 Цэрэнбаатар Ганзориг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/14958 А/194 2020-12-23
15857 Очбадрах Цэрмаабуд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/88890 А/194 2020-12-23
15858 Энхтайван Шинэцэцэг Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2018/49443 А/194 2020-12-23
15859 Янжив Батболд Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/17399 А/194 2020-12-23
15860 Батдэмбэрэл Чулуунбат Уулын спорт Спортын дэд мастер 2018/26907 А/194 2020-12-23
15861 Баясгалан Түмэнцэнд Волейбол Спортын дэд мастер 2018/71089 А/194 2020-12-23
15862 Энхбат Жавхлантөгс Рагби Спортын мастер 2018/89470 А/194 2020-12-23
15863 Гансүх Мэнд-Амар Рагби Спортын мастер 2018/17947 А/194 2020-12-23
15864 Эрхэмбаяр Баянмөнх Рагби Спортын мастер 2018/35748 А/194 2020-12-23
15865 Жагдал Бямбасүрэн Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/73010 2020-12-23
15866 Ганбат Болорчулуун Волейбол Спортын мастер 2018/91566 А/194 2020-12-23
15867 Норовсүрэн Амарсайхан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/97489 А/194 2020-12-23
15868 Норовсүрэн Амарбаясгалан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/90635 А/194 2020-12-23
15869 Ренчин Дамдинсүрэн Шатар Спортын мастер 2018/64747 А/194 2020-12-23
15870 Гэрэлт-Од Сүхбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/83333 А/285 2020-12-23
15871 Монголхүү Адъяанацаг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/24978 А/285 2020-12-23
15872 Модгой Түвшинзаяа Шатар Спортын дэд мастер 2018/42200 А/194 2020-12-23
15873 Жадамба Шүрэнцэцэг Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2018/56602 А/194 2020-12-23
15874 Лхагважав Тамир Шатар Спортын дэд мастер 2018/85348 А/194 2020-12-23
15875 Чулуунбаатар Дэлгэрцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/77935 А/194 2020-12-23
15876 Доржготов Буянхишиг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/44331 А/194 2020-12-23
15877 Лутсүх Алтангэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2018/93938 А/194 2020-12-23
15878 Даржаа Ганбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2018/36054 А/194 2020-12-23
15879 Жанчив Лхамчинжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/98954 А/194 2020-12-23
15880 Лувсанамжил Баасанжав Волейбол Спортын дэд мастер 2018/58650 А/194 2020-12-23